Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

«Як зробити правильний вибір?» –
20 причин звернутися до «Дієт Центр»

1. Професійний рівень та кваліфікація фахівців
Перше, на що варто звернути увагу при виборі клініки з корекції ваги, це на професійний рівень медичного закладу, фахівців клініки. Всі лікарі медичного дієтологічного центру «Дієт Центр» мають вищу медичну профільну освіту, досвід роботи у сфері дієтології та пройшли додаткову спеціалізовану підготовку у цьому напрямку.
 
2. Науковий підхід та метод лікування
Основою методики лікування має бути виключно науковий підхід, заснований на синтезі медичних та дієтологічних знань та аналізі причин порушення ваги.
Фахівці клініки «Дієт Центр» у процесі лікування використовують унікальну методику оздоровлення організму та корекції ваги, розроблену лікарем-дієтологом з багаторічним досвідом Бровко Д.О. Суть авторського методу лікування полягає у складанні індивідуальної дієти з урахуванням смакових переваг та стану здоров’я пацієнта.

3. 3. Розробка індивідуальних дієтологічних програм
Основою кожної дієтологічної програми здорового харчування та комфортного зниження ваги, розробленої за унікальною методикою лікаря-дієтолога Бровко Д.О., є індивідуально підібрана система правильного харчування.
Залежно від стану здоров’я, віку, способу життя, смакових вподобань фахівці клініки складають індивідуальний раціон, який дозволяє досягти результатів корекції ваги та сформувати звички здорового харчування.
Набір продуктів, який використовується при складанні дієтичного меню повинен бути максимально близьким, до звичного та доступним. Саме тому в клініці доктора Бровко Д.О., «Дієт Центр» складання дієти – це спільна роботи лікаря-дієтолога та клієнта.

4. Навчання здоровому способу харчування
Фахівці клініки не тільки розробляють дієту, яка дозволяє ефективно вирішувати проблеми надлишкової або недостатньої ваги в період проходження дієтологічного курсу лікування.
Одним із головних завдань «Дієт Центру» це допомога створити систему здорового та повноцінного харчування, виробити правильні харчові звички. Тобто навчити пацієнта самостійно правильно та смачно харчуватись, після досягнення ним бажаного результату та завершення програми.

5. Різноманітність та збалансованість дієти
При виборі дієти необхідно пам’ятати, що незалежно від дієтологічної методики щоденний раціон харчування має бути збалансованим, тобто містити всі необхідні речовини.
Методика, за якою працюють фахівці «Дієт Центру», забезпечує отримання всього комплексу поживних речовин, необхідного для здорового та повноцінного харчування. При цьому, меню складається з різноманітних продуктів таким чином, щоб дієта була дійсно смачною.
Так, щоденний раціон кожного клієнта складається з його улюблених продуктів. При цьому зайві кілограми тануть, а Ви худнете із задоволенням.

6. Відсутність застосування БАДів
В основу дієтологічних програм клініки доктора Бровко «Дієт Центр» покладені виключно корисні продукти харчування. Процес схуднення відбувається без застосування БАДів (біологічно активних добавок).

7. Безпека методів лікування
У процесі застосування дієтологічних програм клієнти клініки можуть бути впевнені у безпеці методики. Дія медичних програм здорового харчування та комфортного зниження ваги націлена на оздоровлення організму, насичення його вітамінними та мінеральними комплексами, очищення від шлаків та токсинів.

8. Збереження досягнутих результатів
Дуже важливим для всіх, хто вирішив боротись із проблемою зайвої ваги, є тривалість та стабільність збереження досягнутого результату. Саме тому, «Дієт Центр» пропонує своїм клієнтам не просто дієту, а спосіб харчування, дає знання щодо складання здорового раціону та правила, дотримання яких й забезпечують стабільний та тривалий результат.
Ви назавжди залишитесь у бажаній, ідеальній для Вас формі. «Програма збереження та закріплення досягнутого результату» – фінальна стадія, яка дозволяє надовго зберегти результат. Подолавши цей важливий етап та успішно засвоївши основи правильного харчування, Вас не будуть більше турбувати питання надмірної ваги.

9. Довірливі стосунки та конфіденційність
Партнерські відносини, які складаються між лікарем та пацієнтом, сприятливо впливають на процес схуднення останнього. Крім особистих консультацій у клініці, пацієнт спілкується зі своїм лікарем-дієтологом за допомогою телефону або Інтернету, та в будь-який час при наявності важливого питання, може зв’язатись із лікарем та отримати необхідну консультацію.
10.Результати роботи клініки
Ще одним важливим показником надійності дієтологічного центру є реальні результати роботи. Так, за 10 років роботи у «Дієт Центрі» допомогу отримали більш ніж 13 тисяч осіб, які мали колись проблеми із вагою. Це не просто статистика – це тисячі людей, які знову повірили у себе, які змінили якість свого життя та здоров’я.

11. Рекомендації клініки
Кращими рекомендаціями клініки є успіхи клієнтів. Клієнти «Дієт Центру» у рубриці «Історії успіху» мають змогу поділитись подробицями свого шляху до мрії, розповісти про труднощі, з якими довелося зіткнутись, та яких успіхів вдалося досягти. Відверті історії людей, чиє життя змінилось після знайомства з «Дієт Центром», допомагають тим, хто тільки на початку шляху або ж тим, хто з якихось причин зволікає зробити крок назустріч здоровому майбутньому, повірити в те, що немає нічого неможливого. Якщо вийшло у когось, неодмінно вийде і у Вас!

12.Географія клінік: 13 дієтологічних центрів в Україні
З кожним роком роботи «Дієт Центр» стає ближче до своїх клієнтів, відкриваючи нові філії у різних містах України. Так, мешканці Києва, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Донецька, Луганська, Полтави, Запоріжжя, Харкова, Одеси, Миколаїва, Мелітополя і Львова мають змогу пройти курс оздоровлення, звернувшись до однієї із регіональних філій клініки доктора Бровко, розташованій у їх рідному місті.

13.Програма дистанційного лікування
Дистанційна програма лікування дозволяє отримати дієтологічну послугу людям, які мешкають у регіонах, де на даний момент філії клініки ще не представлені. Консультації програмою Skype забезпечують надання кваліфікованої допомоги всім на шляху до здоров’я та краси. Ми допоможемо кожному, хто звернеться за порадою та допомогою!

14.Безкоштовні он-лайн консультації доктора-дієтолога Бровко Д.О.
Такі консультації успішно практикують у «Дієт Центрі», дозволяючи кожному відвідувачеві сайту задати хвилююче питання, що стосується здоров’я, надмірної ваги, ефективних дієтологічних методик, звернутися за порадою до кваліфікованого лікаря-дієтолога та отримати не тільки відповідь, а й цінні рекомендації, які допоможуть зробити перші кроки на шляху до досягнення Вашої мети.

15. Сучасна діагностика
Сучасне обладнання, що використовується в мережі клінік, дозволяє провести якісну діагностику, яка допомагає виявити наявні проблеми зі здоров’ям клієнта та підібрати оптимально ефективний метод лікування. Так, у «Дієт Центрі» представлене сучасне італійське обладнання Cosmed. За допомогою унікального приладу – метаболічного аналізатора Fitmate PRO можна встановити рівень обміну речовин організму. А за допомогою біоімпедансного аналізатора можна провести діагностику організму, що допоможе виявити співвідношення в ньому жирової, м’язової маси та води. Це дозволить худнути правильно, поступово скорочуючи рівень вмісту саме жирової тканини в організмі. З метою виявлення захворювань на початковому етапі у клініках встановлені прилади для проведення експрес аналізу крові та сечі.

16. Консультації вузькопрофільних фахівців
Також у «Дієт Центрі» використовують комплексний підхід до лікування. Крім кваліфікованих лікарів-дієтологів, у клініці можна отримати консультацію ендокринолога, гастроентеролога, терапевта, педіатра, спортивного лікаря та психолога. Це пов’язано із тим, що найчастіше наявні хронічні або загострені захворювання є джерелом виникнення зайвої ваги. Тільки виявивши причину збільшення маси тіла, можна вирішити проблеми, як естетичного характеру, так і питання, пов’язаними зі здоров’ям.

17. Дієтологічні програми при наявності захворювань
Оскільки всі фахівці «Дієт Центру» – це професійні лікарі-дієтологи, тому навіть наявність певних супутніх захворювань не стане протипоказанням до проходження курсу дієтотерапії. Фахівці клініки розроблять програму корекції ваги з урахуванням захворювання, протипоказань та індивідуальних особливостей організму.

18. Програми для різних періодів життя
Які б етапи, періоди та зміни у житті із Вами не відбувались, фахівці «Дієт Центру» зуміють адаптувати дієтологічну програму під цей етап. Широкий вибір дієтологічних програм, розроблених у мережі клінік, дозволяє кожному клієнту обрати ту, яка найбільше відповідатиме саме йому.
Існують програми, які вже отримали популярність серед клієнтів клініки, стали своєрідними бестселерами здорового харчування та комфортного зниження ваги: «Смачна дієта – Лайт», «Смачна дієта – Максі», «Смачна дієта – Здорова вагітність», «Смачна дієта – Здорове материнство», «Смачна дієта – Лікувальна», «Смачна дієта – Спортивна», «Смачна дієта – Vip», «Смачна дієта – Vip престиж», «Смачна дієта – Кошерна», «Смачна дієта – Юніор».
Постійно вдосконалюючись, клініка пропонує своїм клієнтам нові дієтологічні програми. Так, зовсім недавно «Дієт Центр» презентував нові напрямки, серед яких: « Смачна дієта – Душевна рівновага», «Смачна дієта – Пісна», Методика безмедикаментозного лікування цукрового діабету.

19. Підтримка психолога
У клініці доктора Бровко при необхідності пацієнтам надають також психологічну підтримку, яка може знадобитись під час боротьби із зайвою вагою. На шляху до самовдосконалення можуть виникнути труднощі з переходом та адаптацією до здорового способу життя та збалансованого харчування. Так, у клініці презентовано нову послугу – «Он-лайн консультація психолога». Зв’язатись з психологом стало ще простіше – за допомогою програми Skype, через систему мережі Інтернет.

20. Програма лікування в кредит
Не менш важливим є й фінансове питання. Так, у клініці доктора Бровко Д.О. діє програма лікування в кредит. При наявності тимчасових фінансових труднощів, фінансової неспроможності провести оплату лікування в повному обсязі єдиним платежем, можна негайно приступити до лікування надмірної ваги, оформивши кредит на оплату медичних послуг в одному з банків-партнерів клініки.
Крім того, «Дієт Центр» постійно радує своїх клієнтів приємними програмами лояльності у вигляді святкових знижок на придбання будь-якої з дієтологічних програм здорового харчування та комфортного зниження ваги.

Звернувшись до «Дієт Центру», клініки доктора Бровко, Ви потрапляєте до кваліфікованих фахівців, які грамотно та професійно нададуть допомогу на шляху до здоров’я та краси. Сподіваємось, що наш більш ніж 10-річний досвід та досягнення у галузі дієтології допоможуть Вам зробити правильний вибір!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн