Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як зберегти гарну шкіру обличчя при схудненні?

У боротьбі за струнке тіло, іноді мимоволі доводиться «жертвувати» красою, свіжістю і молодістю обличчя. Адже виснажливі дієти залишають на ньому видимі сліди, які проявляються втомою, сухістю і млявістю шкіри, темними колами і мішками під очима. До того ж, змарніле обличчя нерідко піддається «атакам» зморшок, які в першу чергу атакують найніжніші і беззахисні зони на обличчі.

Не збалансована дієта, застосування якої викликає дефіцит вітамінів, мінералів та інших життєво необхідних поживних речовин, призводить до виснаження організму, що природно, відображається і на зовнішньому вигляді. Саме обличчя в першу чергу потрапляє в зону ризику. Чому так відбувається?

Незбалансований раціон харчування призводить до стрімкого скорочення жирових запасів в організмі. І якщо позитивні зміни в «проблемних» зонах тіла на початковому етапі можуть радувати, поки наслідки екстремального схуднення ще не дали про себе знати, то сумнівні «перетворення» на обличчі відразу викликають почуття занепокоєння.

Справа в тому, що шкіра на обличчі дуже ніжна і потребує особливого догляду. Крім косметичних засобів, її, в першу чергу, необхідно живити зсередини. І впоратися з цим завданням може лише здорове збалансоване харчування.

Якщо ж різко обмежити надходження в організм поживних компонентів, починає руйнуватися підшкірний жировий шар. На обличчі цей шар тонкий і вразливий, тому він руйнується в першу чергу. Саме тому обличчя і реагує на зміну системи харчування швидше, ніж тіло, де жирові відкладення мають іншу структуру. Ось і виходить, що бажаючи схуднути в зоні стегон або живота, замість стрункої талії можна отримати запалі щоки і зморшки навколо очей. І чим слабші м’язи обличчя, тим помітніше буде ефект невдалого схуднення.
Ще більше ситуацію може ускладнити суха шкіра, вона є більш легкою «здобиччю» для зморшок. Тому якщо ви плануєте зайнятися значною корекцією маси тіла, потрібно робити це під наглядом кваліфікованих фахівців, щоб не підірвати здоров’я, бути задоволеним результатом і не почути одного разу на свою адресу: «А до схуднення ти виглядав (а) значно краще!» …

І що ж робити після таких «втішних» відгуків? Впадати у відчай? Або хірургічним шляхом виправляти утворені дефекти? А, може, знову набрати вагу, якої так нелегко було позбутися, і тоді шкіра знову придбає втрачену пружність і еластичність? – безумовно, жоден з цих варіантів не є вірним і розумним рішенням даної проблеми.

Для запобігання проблем зі шкірою при схудненні необхідно використовувати індивідуальну дієтотерапію, засновану на здоровому харчуванні, яка дозволить не тільки грамотно скорегувати вагу, а й поліпшити самопочуття і зовнішній вигляд.

Для того щоб досягти максимально ефективного результату після застосування дієтологічної програми, не створюючи стресової ситуації для організму, худнути потрібно поступово. По-перше, ви даєте час внутрішнім системам вашого організму адаптуватися до нових харчових правил. По-друге, створите надійну систему захисту для власної шкіри, яка при поступовій зміні маси тіла, встигає вчасно реагувати і самостійно відновлюватися, завдяки цьому проблема обвислої «зайвої» шкіри вам не загрожує.

Дієтологічна методика, використовувана в клініці доктора Бровко, має ряд переваг: в першу чергу, мова йде про безпеку здоров’я клієнта. Застосовуючи дієтологічні програми, розроблені в «Дієт Центрі», можна бути впевненим в ефективності результату і не турбуватися про своє самопочуття.

Перед призначенням індивідуальної програми харчування, проводиться діагностика організму, встановлюється рівень обміну речовин, кількість жирової і м’язової мас, що є правильним підходом при лікуванні надмірної ваги.

Детальне обстеження дозволяє фахівцям клініки вивчити особливості організму і підібрати максимально відповідний набір продуктів, який увійде до складу щоденного меню і буде відповідати смаковим уподобанням клієнта і вимогам організму.

Якщо харчування буде корисним, різноманітним і збалансованим, реакція шкіри на зниження маси тіла також буде цілком адекватною: клітини почнуть самостійно оновлюватися і відновлюватися, шкіра, отримуючи повноцінне харчування зсередини, буде «насичуватися» необхідними поживними компонентами і підтягуватися без додаткових зовнішніх впливів.

Звичайно, не варто забувати і про вікові особливості. Адже до 30 років організм не відчуває проблем з виробленням колагену, відповідно, в цьому віці страх зморшок і обвислої шкіри є необґрунтованим. Проте з часом шкіра, дійсно, поступово втрачає еластичність і пружність, починає гірше утримувати вологу, стає сухішою – ось тоді і з’являються перші зморшки.

З роками шкіра обличчя стає все вразливішє і вимагає більшого догляду. Саме тому в разі значного перевищення норми, масу тіла рекомендовано кардинально коригувати в молодому віці, коли шкіра може краще реагувати на процес схуднення.

На думку косметологів, самостійне відновлення шкіри після схуднення може відбутися лише у молодих людей, що ледве досягли 30-річного віку. Решта ж потрапляють у групу ризику, коли проблему надмірної ваги необхідно буде вирішувати вже паралельно зі стимулюванням тонусу шкіри. Тому основне правило дієтотерапії – худнути поступово.

Екстремальні методи схуднення можуть підірвати ваше здоров’я і негативно відбитися на зовнішньому вигляді. Тому експерименти з вагою краще не проводити: не влаштовуйте для себе небезпечні «гойдалки»: худну – набираю вагу – знову худну – знову набираю… Адже ви не тільки «розхитує» обмін речовин, а й перевіряєте «на міцність» шкірні покриви, які, то розтягуються, якщо ви додаєте у вазі, то обвисають в результаті її зменшення.

Оптимальна швидкість схуднення становить не більше 1 кг на тиждень, тоді шкіра буде «встигати» за темпами зменьшення зайвої ваги. Щоб не допустити помилок при схудненні або ж знати, як їх виправити, ви повинні допомогти своїй шкірі бути красивою, доглянутою і привабливою довгі роки.

Основними засобами для догляду за шкірою обличчя є правильне харчування і якісний догляд, косметика, підібрана з урахуванням типу шкіри і вікових змін.

Далі більш детально розглянемо, що ж собою являє правильний догляд за шкірою обличчя.

I. Здорове, збалансоване харчування.
Для того щоб шкіра була доглянутою, молодою та здоровою, в першу чергу, необхідно подбати про внутрішній догляд. І мова йде про повноцінне харчування, завдяки якому шкіра отримує всі необхідні поживні компоненти.

Не виключайте з раціону свої улюблені продукти, це може спровокувати додатковий стрес для організму. Урізноманітніть своє щоденне меню смачними, корисними інгредієнтами, щоб дієта була не випробуванням, а задоволенням.

Які ж продукти повинні входити в раціон для підтримки краси і молодості шкіри ?! Включіть до свого раціону продукти багаті

Також в дієтології виділяють ТОП-10 продуктів для краси і молодості шкіри обличчя:

II. Питний режим.
Дотримання питного режиму є одним з головних правил дієтотерапії, яке також сприяє молодості шкіри. Адже здорова шкіра вимагає достатньої кількості вологи. І її зволоження і живлення завдання не тільки для кремів та лосьйонів для обличчя. 1,5-2 літра очищеної води – добова норма для підтримки здоров’я організму в цілому і краси шкіри зокрема.

Вода сприяє виробленню колагену, і йдеться не тільки про внутрішнє зволоження шкіри, контрастний душ – ефективний омолоджуючий засіб. Колаген найактивніше виробляється при різкій зміні температур, тому, щоб шкіра виглядала пружною і підтягнутою, щодня вмивайтеся спочатку теплою водою, потім холодною. Починайте з невеликої різниці температур і поступово збільшуйте її.

III. Сприятливий емоційний фон.
Наш настрій і емоційний стан безпосередньо впливають на зовнішній вигляд. Постійні стреси, почуття тривоги і напруги пригнічують не лише настрій, а й дзеркально відображаються на шкірі обличчя, роблячи її тьмяною і втомленою. Тим більше дієта і так для організму стресова ситуація: йому доводиться налаштовуватися і адаптуватися до нової системи харчування.

Тому, якщо під час дотримання дієтотерапії, ви ще й нервуєте – це подвійний удар по імунній системі. Намагайтеся не допускати негативного мислення і песимістичного настрою, не засмучуйтесь через дрібниці і ніколи не впадайте у відчай, адже піддаючи себе постійним стресам, ви скорочуєте молодість своєї шкіри, яка внаслідок негативного емоційного впливу передчасно втрачає свою пружність через зміну структури підшкірної клітковини.

IV. Повноцінний відпочинок.
Для того щоб мати здоровий квітучий вигляд, необхідно якомога більше відпочивати. Якщо ж організм не поповнює свої енергетичні запаси повноцінним відпочинком, не дивуйтися, що з’явилися темні кола під очима, блідість і тьмяність шкіри. Щоб повернути обличчю втрачену привабливість, спати необхідно не менше 7-8 годин на добу, тоді і вигляд буде свіжим.

V. Якісний косметичний догляд і SPA-процедури.
Креми, до складу яких входить комплекс вітамінів: А, К, С, E і коензим Q-10, що сприяють відновленню структури шкіри, роблять її більш гладкою та еластичною. Такі засоби добре живлять шкіру зовні, також запобігають появі зморшок.

Підтягнути і відновити шкіру після схуднення допоможуть і спеціальні маски та обгортання, перед використанням яких потрібно добре очистити обличчя від мікро-забруднень і відмерлих клітин, що дозволить шкірі дихати і вбирати всі корисні речовини масок. Правильно доглядаючи за шкірою обличчя і тіла, можна уникнути значних наслідків при схудненні.

VI. Гімнастика для обличчя (фейсбілдінг).
Регулярно займаючись фізичними вправами, намагаючись здобути гарні рельєфи фігури, підтягнути шкіру після схуднення, багато хто часто забуває чи взагалі не знають про спеціальну гімнастику для обличчя, завдяки якій можна змоделювати красиві контури скул, підборіддя і овалу обличчя в цілому. Все це надає образу додаткової витонченості та жіночності.

Фейсбілдінг – це спеціальний комплекс вправ для тренування м’язів обличчя і шиї. Регулярно тренуючи м’язи обличчя можна досягти хороших результатів: шкіра стане більш пружною, дрібні зморшки розгладяться, глибокі – стануть менш вираженими. В результаті – обличчя буде виглядати значно молодше, а проблемна зона підборіддя поступово набуде скульптурних форм.

Крім шкіри обличчя після схуднення «вразливі» місця з’являються і на тілі. Варто звернути особливу увагу на шкіру в районі живота, стегон і рук. Для запобігання «провисання» і появи розтяжок необхідно виконувати комплекс вправ, що тренують різні групи м’язів. Тому заняття спортом також входять в обов’язковий перелік інструментів боротьби за молодість шкіри.

Дотримуючись всіх цих нескладних правил, ви неодмінно будете задоволені результатом: адже важливо не просто схуднути, а поліпшити при цьому своє самопочуття, зовнішній вигляд і бути задоволеним своїм відображенням у дзеркалі.

Правильне харчування, уважне ставлення до себе, активна життєва позиція і здоровий спосіб життя – ось, що потрібно для того, щоб завжди виглядати молодо і привабливо! Худніть правильно без шкоди для молодості і краси вашої шкіри!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн