Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як позбавитись від сутулості

Для того, щоб позбутися сутулості, пропонуємо вам нескладний комплекс вправ:


1. Ноги поставте на рівні плечей, руки покладіть на талію. Випряміть руки та зробіть рухи по колу спочатку вперед, потім назад. Вправу необхідно робити в обидві сторони до восьми разів.
2. Покладіть руки на талію, розставте ноги. По черзі піднімайте плечі. Таку вправу необхідно повторювати по шість-вісім разів.
3. Ноги ставте на ширину плечей, руки знаходяться на поясі. Стрімко піднімайте плечі, а потім їх потихеньку опускайте. Цю вправу повторюйте не більше 8 разів.
4. Початкове положення – ноги знаходяться в тому ж положенні, руки заведіть за спину та з’єднайте їх в замок. Потрібно потихеньку потягнутись вперед, якомога сильніше вигинаючи хребет, та відвести з’єднані руки назад. Після чого поверніться у початкове положення. Рекомендовано повторювати ці рухи не більше восьми разів.
5. Спочатку – руки опустіть по швах, ноги залишаються в тому ж положенні. Праву руку не поспішаючи підніміть вгору, а ліву відведіть назад, згинаючи руки в ліктях, спробуйте зімкнути їх за спиною, поверніться до початкової позиції. Поміняйте руку, повторюючи завдання вісім разів.1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн