Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як позбавитись від сутулості

Для того, щоб позбутися сутулості, пропонуємо вам нескладний комплекс вправ:

1. Ноги поставте на рівні плечей, руки покладіть на талію. Випряміть руки та зробіть рухи по колу спочатку вперед, потім назад. Вправу необхідно робити в обидві сторони до восьми разів.
2. Покладіть руки на талію, розставте ноги. По черзі піднімайте плечі. Таку вправу необхідно повторювати по шість-вісім разів.
3. Ноги ставте на ширину плечей, руки знаходяться на поясі. Стрімко піднімайте плечі, а потім їх потихеньку опускайте. Цю вправу повторюйте не більше 8 разів.
4. Початкове положення – ноги знаходяться в тому ж положенні, руки заведіть за спину та з’єднайте їх в замок. Потрібно потихеньку потягнутись вперед, якомога сильніше вигинаючи хребет, та відвести з’єднані руки назад. Після чого поверніться у початкове положення. Рекомендовано повторювати ці рухи не більше восьми разів.
5. Спочатку – руки опустіть по швах, ноги залишаються в тому ж положенні. Праву руку не поспішаючи підніміть вгору, а ліву відведіть назад, згинаючи руки в ліктях, спробуйте зімкнути їх за спиною, поверніться до початкової позиції. Поміняйте руку, повторюючи завдання вісім разів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн