Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як перейти на здорове харчування? Розкриваємо основні секрети.

Відчуваєте хронічну втому і відсутність енергії навіть після сну? Турбують стан шкіри, волосся і нігтів? Часто хворієте? Причиною цих та багатьох інших проблем може бути ваше харчування. Причому тут харчування? Давайте розберемося.

Правильному харчуванню приділяється багато уваги в контексті нормалізації ваги і корекції фігури, але упускається його основне призначення – життєзабезпечуюче. Їжа – енергія для нашого організму, яка дозволяє нам рухатися, дихати і просто жити. Тому від якості і кількості нашої енергії – нашого харчування, безпосередньо залежать стан здоров’я і наш зовнішній вигляд.

Які основні можливості здорового харчування і заради чого варто спробувати змінити свій раціон?

• Покращення стану здоров’я, позбавлення від хронічних захворювань

Перехід на здорову їжу сприяє поліпшенню самопочуття: відбувається оновлення і оздоровлення тканин, значно знижуються або зникають прояви хронічних патологій: від алергії, ожиріння і гіпертонії до цукрового діабету та атеросклерозу судин. Нормалізація харчування впливає позитивно на роботу системи травлення, нормалізує травлення. Відбувається очищення організму, виведення токсинів, насичення вітамінами, посилення імунітету.

• Підвищення рівня енергії

Однією з причин хронічної втоми і низького рівня енергії є неповноцінне і нераціональне харчування. Якщо навіть після тривалого сну ви відчуваєте втому і сонливість – необхідно переглянути харчування. Збалансоване харчування поліпшить самопочуття, підвищить рівень енергії і працездатність.

• Здорова вага, струнке тіло

Корекція ваги і естетичні зміни фігури – одна з основних причин переходу на правильне харчування. Саме здорова їжа допоможе зменшити і стабілізувати вагу, виключаючи серйозні насильницькі обмеження. Їжа, що містить всі необхідні речовини, має більш важливе значення в тому, як виглядає ваше тіло, ніж тренування.

• Покращення стану шкіри, волосся, нігтів

• Омолодження організму і довголіття

Правильне харчування забезпечує організм всіма необхідними речовинами. Овочі та фрукти багаті антиоксидантами, клітковина, корисні жири, виключення «порожніх», бідних за своєю поживною цінностю продуктів, помірність у харчуванні – все це уповільнює процеси старіння, запускає механізми відновлення і омолоджування.

Правильно харчуючись, ви будете виглядати і відчувати себе молодше своїх однолітків. Науково доведено, що зміна системи харчування – на користь здорової їжі навіть у літньому віці сприяє збільшенню тривалості життя.

• Економія грошей

Якщо ви думаєте, що здорове харчування – це дорого, перевірте на практиці – не більше ніж міф і зручна відмовка. А якщо врахувати витрати на лікування різних захворювань і купівлю ліків, ціна нездорового харчування зростає в рази.

Так як саме виглядає система здорового та раціонального харчування?

Грунтується вона на дотриманні головних принципів:

Принцип енергетичного балансу: кількість енергії, яку ми отримуємо з їжею, має бути такою ж, як і кількість енергії, що витрачається в процесі життєдіяльності.

Принцип збалансованості харчування: в організм повинні надходити всі необхідні речовини в певному співвідношенні.

Принцип режиму харчування: їжу необхідно вживати регулярно, бажано в один і той же час, не викликаючи почуття голоду або переїдання.

Принцип вибору продуктів і способів приготування: з великої кількості продуктів необхідно навчитися обирати ті, які принесуть максимальну користь організму, дадуть необхідну кількість енергії і поживних речовин. А для збереження всіх корисних властивостей потрібно правильно вибирати способи приготування для кожного продукту.

Навчитися використовувати ці принципи на практиці може кожен, а фахівці «Дієт Центру» готові поділитися цими знаннями і навчити вас самостійно планувати свій раціон.

У медичному дієтологічному центрі здоров’я та смачної дієти «Дієт Центр» розроблена нова програма «Здорове харчування», завдяки якій можна 365 днів на рік перебувати у відмінній формі, добре себе почувати, бути впевненим у собі, харчуватися різноманітно і збалансовано. Завдяки цьому ви станете здоровіше, не будете схильні до неконтрольованих змін ваги. Дана програма не спрямована на кардинальні зміни ваги і моделювання ідеальних пропорцій, але її використання дозволяє запобігти появі зайвих кілограмів.

Для корекції маси тіла в «Дієт Центрі» представлено багато інших дієтологічних програм. Після завершення курсу дієтотерапії та закріплення досягнутого результату, багато клієнтів бажають продовжити процес формування навичок здорового харчування під наглядом дієтологів центру.

Раціон харчування і надалі продовжує розробляти кваліфікований фахівець клініки, спираючись на індивідуальні харчові вподобання, що дозволяє клієнту вживати практично всі звичні продукти, не турбуючись про здоров’я та можливість набрати втрачені кілограми.

Якщо ж вам не потрібно суттєво корегувати вагу, саме ця програма дозволить вам отримати практичні навички здорового харчування. Прийнявши рішення навчитися планувати раціон з дієтологом, ви забезпечуєте собі і психологічну свободу. Вам більше не потрібно домовлятися із самим собою: «Починаю правильно харчуватися з понеділка». Ніколи не настане більш підходящого часу і моменту для змін, ніж сьогодні.

Індивідуальна програма здорового харчування позбавить і від нудного і одноманітного меню, якого так побоюються всі ті, хто отримав безліч інформації про «ефективні» дієти з інтернету, і турбуються, щоб їх дієтичне меню не скадалося з зовсім обмеженного вибору несмачних продуктів.

Ця програма, як і будь яка інша також потребує проведення діагностики. Вона дозволить визначити особливості вашого організму, на підставі цих діагностичних даних буде формуватися ваш індивідуальний раціон.

Адже кожен організм має свої особливості, передумови появи надмірної ваги, швидкість обміну речовин і т.ін. Система харчування, яка підійде одній людині – протипоказана іншій. Тому універсального здорового раціону не існує.

Але є загальні правила здорового харчування:

• помірне вживання цукру і солі;

• дотримання питного режиму;

• вживання «якісних» білків, жирів і вуглеводів в правильних співвідношеннях;

• дотримання режиму харчування;

• різноманітність і збалансованість продуктів;

• надходження вітамінів, мінералів, клітковини за допомогою вживання достатньої кількості овочів, фруктів, зелені, круп і т.ін.;

• здорові способи приготування їжі;

• скорочення кількості жирних, калорійних страв;

• вживання «правильних» жирів;

• виключення «шкідливих» продуктів, таких, як чіпси, сухарики і т.ін.

Що ж стосується набору продуктів – діють єдині критерії складання меню – корисність, різноманітність, вміст необхідного комплексу мікронутрієнтів (вітамінів, мінеральних речовин, мікроелементів) і макронутрієнтів (білків, жирів, вуглеводів). Це дозволить зберігати вагу в нормі, поліпшити самопочуття і вирішити естетичні проблеми.

При складанні індивідуального меню один з головних акцентів – на різноманітність. Це важливий момент у системі правильного харчування. Приміром, якщо кожен день починатиметься з ідентичного сніданку, навіть такого, що складається виключно з корисних продуктів, це не буде користно для організму і швидко набридне. Ще Гіппократ говорив: «Їжте все і потроху». Саме різноманітне меню допоможе отримувати від харчування не тільки користь, а й задоволення!

Також важливо розуміти, що будь-яка дієта – це явище тимчасове, до досягнення бажаного результату, а здорове харчування – явище постійне, необхідне щодня.

Тому програма «Здорове харчування» може використовуватися без будь-яких часових рамок. Ви довірите турботу про своє здоров’я кваліфікованому фахівцю клініки, який складатиме ваш раціон і контролюватиме процес реагування вашого організму на зміну харчових звичок.

В середньому, організму необхідно 3-6 місяців для того, щоб адаптуватися до нових харчових правил. За цей період ви отримаєте навички та знання, який допоможуть надалі вам самостійно правильно харчуватися, дбати про своє здоров’я і здоров’я вашої сім’ї.

Харчуватися правильно – не до досягнення певного результату, а заради власного здоров’я – така суть програми «Здорове харчування», детальніше з якою можна ознайомитися в рубриці «Програми лікування».

Ми всі прагнемо володіти прекрасним самопочуттям. Додайте до цього час і сили, зекономлені гроші – все це можна спрямувати на досягнення ваших життєвих цілей і бажань. Всі ці можливості дає нам здорове харчування. Але головне – не тільки перейти на здоровий раціон – зробити його нормою, а не короткочасним явищем. І якщо вам цінне власне здоров’я, то це – досить просто, а от чи потрібно – вирішувати тільки вам.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн