Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Відмовки від тренувань

Найчастіше люди, які не бажають займатися спортом, вигадують собі різні відмовки, які є абсолютно безпідставними.
Отже, ось п’ятірка найвідоміших відмовок від тренувань:

Відмовка № 1 – Я відчуваю себе втомленою.
Нетривала прогулянка протягом десяти хвилин дозволить пожвавити кровообіг та підвищить рівень енергетики вашого тіла на дві години. Займаючись регулярно фітнесом, ви зможете поліпшити свій сон та відчувати себе впродовж дня більш енергійно. Дослідження показали, що при занятті фізичними вправами прискорюється час засинання, сон стає міцним, а ви прокинетесь з відчуттям бадьорості. Замість чашки ранкової кави – ранкова пробіжка – ось таємниця вашої витривалості продовж дня.


Відмовка № 2 – Відсутність часу.
Вимкнувши комп’ютер хвилин на тридцять, займіться фітнесом. Замість того, щоб лежати на дивані, виконайте фізичні вправи, вони зміцнять ваші м’язи, спалять жир, зменшать рівень холестерину та знизять ризик розвитку серцево-судинних захворювань та діабету. Займаючись на біговій доріжці або піднімаючи штангу, можна переглядати улюблені передачі, вбиваючи відразу двох зайців. Можна вранці встати раніше та пройтися пішки або під час перерви на обід погуляти. Якщо є бажання, завжди можна знайти зайвих хвилин тридцять на прогулянку, відмовляючись від перегляду чергового серіалу, спілкування у соціальних мережах або базікання телефоном. Таким чином, ви отримаєте кілька годин щодня, які можна присвятити своєму здоров’ю.


Відмовка № 3 – Немає можливості придбати абонемент у фітнес-клуб або домашній тренажер.
Для того, щоб займатися активною фізкультурою, не потрібно витрачати багато грошей, можна проводити заняття вдома безкоштовно, скориставшись відео з вправами або порадами, які ми вам дамо. Ви не витратите жодної копійки, якщо виконуватимете вдома вправи з аеробіки, на прес, віджимання. Можна придбати декілька DVD-дисків з записом занять аеробікою, що не дозволить вам нудьгувати. Займаючись вдома, ви не залежите від погодних умов за вікном.

Відмовка № 4 – Сором від своєї фізичної форми.
Для відвідування спортзали вам достатньо мати пару спортивних штанів та футболку, в якій ви будете впевнено себе почувати. Спортивний одяг потрібно обирати за розміром, а не надягати штани та футболку на пару розмірів більше, в такій одежі ви виглядатимете ще більшою. Якщо ви соромитесь своїх форм, і вам здається що вони більше ніж у тих, хто з вами займається, запишіться до групи, яку відвідують люди із зайвою вагою, або новачки, серед яких ви не будете виділятись. Потрібно пам’ятати, що людей, які відвідують спортивну залу, об’єднує одна мета. Оточуючим зовсім не має діла до вас, якщо на вас звернуть увагу, то тільки для того, щоб порадити, як швидше досягти своєї мети.


Відмовка № 5 – Депресія.
Дослідники радять людям похилого віку, які тривалий час перебувають у депресії, займатись фітнесом тижнів дванадцять.
Після двадцяти хвилин занять аеробікою в організмі підвищується рівень гормону щастя, та людина відчуває себе краще та енергійніше. Як видно, заняття фізкультурою здатні підняти настрій, навіть якщо до тренування ви себе відчували не зовсім добре.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн