Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Що таке «дієтологічна ліпосакція»? Її особливості та переваги перед іншими методами експрес-схуднення.

Що робити, якщо вага, і пропорції тіла потребують корекції, а часу на те, щоб привести себе у форму, як завжди, не вистачає? Безумовно, кращим способом схуднення є правильне здорове харчування. Але при цьому варто враховувати, що дотримуючись збалансованого режиму індивідуальної системи харчування, миттєвого результату не досягти, на це потрібен час. Чим же зарадити в такій ситуації? Вдатися до екстремальних методів і хірургічним шляхом позбавлятися від надмірних жирових відкладень? Зрозуміло, на такий варіант вирішення питання готові не всі. І далеко не кожен погодиться на хірургічну операцію, щоб позбутися зайвих сантиметрів на талії. Чи є вихід? Змиритися зі своїми недоліками або ризикувати власним здоров’ям, ковтаючи сумнівні пігулки для схуднення, виробники яких обіцяють швидкий видимий результат? І така перспектива людину, яка дбає про своє здоров’я навряд чи влаштує. Відтепер в дієтології доступний новий безпечний спосіб експрес-схуднення без операцій і застосування невідомих препаратів, що призводять до порушення обміну речовин і гормонального фону. Науково-дослідним центром клінічного харчування розроблена інноваційна методика швидкого зниження ваги за допомогою дієтотерапії, що дозволяє за максимально короткий термін досягти значних результатів. Методика є авторською і представлена ​​виключно в дієтологічних центрах здоров’я та смачної дієти «Дієт Центр».
Секрет ефективності такої дієтологічної програми полягає в розробці схеми харчування, з урахуванням особливостей і потреб організму клієнта з паралельним застосуванням спеціальних медичних препаратів – амінокислотних комплексів. Дані препарати підсилюють дію дієти і дозволяють прискорити процес «спалювання» підшкірної жирової тканини. Завдання амінокислот – посилення ліполізу (процесу розщеплення жирової тканини) і стимуляція вироблення гормону лептин, який регулює в організмі енергетичний обмін.
Бажаючи досягти швидкого результату, потрібно бути готовим до суворих обмеженнь в харчуванні. Адже програма експрес-схуднення не буде настільки різноманітною за набором продуктів, ніж меню інших дієтологічних програм, які сприяють поетапному схудненню. Особливістю такої системи харчування є швидкість «спалювання» надмірної жирової тканини. За рахунок чого дана програма і отримала назву «Дієтологічна ліпосакція». Природно, багатьом відома така процедура пластичної хірургії, як ліпосакція.
А от що ж таке «дієтологічна ліпосакція»? У чому її перевага перед хірургічною процедурою? Чи має вона протипоказання і наскільки ефективна? Насправді, програму «Дієтологічна ліпосакція» та однойменну хірургічну процедуру об’єднує лише фактор прискореного процесу позбавлення від жирової тканини. Більше нічого спільного ці два методи боротьби з підшкірними жировими відкладеннями не мають. А ось переваги експрес-курсу схуднення за допомогою спеціальної дієтотерапії перед хірургічним – очевидні. Головна перевага дієтологічної терапії – сам факт того, що при боротьбі з надмірною вагою і надмірними підшкірними жировими відкладеннями можна уникнути оперативного втручання, навіть у випадках, коли ефект потрібен швидкий. Тим більше, і перед, і після проведення процедури ліпосакції все одно необхідно дотримуватися спеціальної дієти, тому при екстреному схудненні без строгих обмежень в їжі не обійтися, який би метод вирішення проблеми ви б не вибрали.
До пластичної операції задача дієти – підготувати організм до оперативних втручань, після ліпосакції – застосовується «реабілітаційна» програма харчування. До того ж, немає ніяких гарантій, що жирова тканина не відновиться в тих місцях, з яких була видалена хірургічним шляхом.
Безопераційний же метод боротьби з підшкірними жировими відкладеннями, крім того, що безпечний для здоров’я порівняно з операцією, ще й більш ефективний. За 2-3 тижні суворої, але при цьому різноманітної, поживної і збалансованої дієти можна позбутися 7-10% початкової ваги. А обов’язкова програма збереження досягнутого результату зафіксує вагу і буде запобігати її подальшим «стрибкам».
Якщо продовжувати порівняння пластичної та дієтологічної ліпосакції, варто відзначити, що при хірургічному втручанні йде локальне позбавлення від жиру на проблемних ділянках тіла. Найчастіше, це – зони живота і стегон, де найбільше накопичуються жирові відкладення. Дієтологічна ж ліпосакція призводить до рівномірного «спалюванню» жиру на всіх ділянках тіла. Відповідно, відбувається пропорційне схуднення всього тіла, а не окремих локальних зон. До того ж, зміни в системі харчування сприяють позитивним перетворенням у процесі обміну речовин. Організм перебудовується, адаптується до нових правил харчової поведінки і починає самостійно «спалювати» зайвий жир. Таким чином, відбувається оздоровлення організму. При хірургічному втручанні перебудова організму не відбувається, відповідно, позитивних змін в його роботі – також немає.
Експрес-курс схуднення, представлений в «Дієт Центрі», є безпечним для здоров’я, але має протипоказання. Застосування даної програми протипоказано пацієнтам з цукровим діабетом I, II ступеня, дітям до 14 років, а також людям, що мають певні захворювання нирок. При великій швидкості зниження ваги відбувається посилене навантаження на організм і особливо «вразливі» в даній ситуації саме нирки, яким доводиться «переробляти» і оперативно виводити з організму зайву рідину і продукти розпаду жирових відкладень. Відповідно, з таким складним завданням може впоратися лише організм здорової людини. Маючи серйозні патології, експериментувати з витривалістю власного організму не варто. І від ідеї швидкого схуднення краще відмовитися, віддавши перевагу іншим дієтологічним программам харчування в «Дієт Центрі». Пам’ятайте і про те, що будь-яке різке зниження маси тіла також негативно відбивається і на стані шкіри, яка не завжди встигає за змінами, що відбуваються всередині організму. Тому без додаткових фізіопроцедур не обійтися, для того, щоб шкіра «не відставала» від процесу спалювання зайвих кілограмів і рівномірно «підтягувалася».
Дієтологічна ліпосакція не викликає гормональних збоїв. Збалансована програма харчування запобігає зниженню лептину в організмі – гормону, що відповідає за апетит. У разі якщо рівень цього гормону знижується, в мозок надходить сигнал про голодування організму. В результаті чого посилюється липогенез (процес перетворення глюкози та інших речовин, що містяться в їжі, в жирні кислоти) і знижується ліполіз (процес розщеплення жирової тканини). Така картина може спостерігатися при неправильному харчуванні, а також при хірургічній ліпосакції. Коли жирову тканину вирізають, рівень лептину, який якраз виробляється в ній, різко знижується. Відповідно, людина стикається з проблемою підвищеного апетиту. При недотриманні спеціальної дієти після проведення пластичної процедури позбавлення від надмірних жирових відкладень, вони можуть відновити своє зростання. Програма «Дієтологічна ліпосакція», представлена ​​в «Дієт Центрі», дозволяє уникнути всіх цих явищ. Але необхідно бути готовим до строгої дієті, при цьому не варто боятися почуття голоду: Ви не будете відчувати почуття голоду, не відбудуться і гормональні збої. Тому, в порівнянні з хірургічним рішенням проблеми надмірної ваги і зайвих жирових відкладень, дієтологічна ліпосакція є безпечною. Це одна з головних переваг дієтотерапії, спрямованої на інтенсивне, швидке зниження ваги.
Використовуючи програму «Дієтологічна ліпосакція», досягти позитивного результату можна вже після першого тижня використання експрес-курсу схуднення, а за 2-3 тижні можна знизити масу тіла на 7-10% від початкової ваги. Після чого необхідно пройти наступну обов’язкову дієтологічну фазу стабілізації ваги, яка дозволить зберегти досягнутий результат. Таким чином, дієтологічна ліпосакція – це безопераційний експерс-метод боротьби з підшкірними жировими відкладеннями, безпечна альтернатива хірургічному вирішенню проблеми надмірної ваги.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн