Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Рецепти довголіття від «Дієт Центру»

Як подовжити швидкоплинний час молодості? Що потрібно робити і на що звернути увагу, щоб зберегти здоров’я, подовжити життя, зробити його повноцінним і яскравим, щоб в будь-якому віці відмінно виглядати і чудово почуватися? Чи існують секрети довголіття? Якщо ви замислювалися над цими питаннями, в цій статті ви знайдете відповіді на багато з них і ми поділимося з вами рецептами довголіття.

Не будемо довго тримати інтригу, і основний «секрет» розкриємо відразу: запорука здоров’я та довголіття – це ведення здорового способу життя: збалансоване харчування, активна життєва позиція, регулярні заняття спортом, відмова від шкідливих звичок, шанобливе ставлення до себе і свого здоров’я.

Вам здається, що все це занадто просто і очевидно?

Але якщо це так, то чому ж, знаючи секрети молодості, мало хто ними користується. Давайте розберемося, чому так відбувається.

Поки ми молоді, повні сил, енергії, із задоволенням насолоджуємося усіма принадами безтурботного життя. Хочеться все спробувати, все встигнути, скрізь побувати. І поки ми втілюємо задумане, час не стоїть на місці, а біжить з невблаганною швидкістю, а ми продовжуємо думати, що наше богатирське здоров’я нікуди не дінеться. «Ласуємо» чіпсами, сухариками, фаст-фудом, газованими напоями. А потім дивуємося: «Звідки надмірна вага? Шлунок не дає спокою! А чому у мене така проблемна шкіра, адже раніше такого не було ?! і т.д. »

Дійсно, чого це ?! Що ж трапилося?! А сталося те, що організм відреагував на харчування продуктами, які входять до розряду «заборонених» у людей, що ведуть здоровий спосіб життя.

Крім відсутності здорового режиму і раціону харчування багато хто «грішить» і малорухливим способом життя. Мало часу проводять на свіжому повітрі, забули, що таке «піші прогулянки», і вільний час більшості минає біля телевізора або комп’ютера. А що стосується походів до спортзалу і басейну – це вже з розряду «фантастики» для багатьох сучасників. Тоді як регулярні помірні фізичні навантаження будуть тримати тіло в тонусі; дозволять вам відчувати постійний прилив енергії і життєвих сил.

Для досягнення високих кар’єрних успіхів багато хто жертвує своїм здоров’ям, працючи з ранку до ночі, намагаючись досягти фінансової незалежності і загального визнання, не замислюються, що платять за це власним здоров’ям. Звичайно, таким людям, швидше за все, ніколи думати про важливість збалансованого харчування, дотримання питного режиму і щоденних фізичних навантаженнях. Їх життя і так схоже на нескінченний марафон. Але навіть в такому життєвому ритмі можна знайти час для найціннішого у своєму житті – свого здоров’я.

Крім здорового харчування і фізичної активності, в цій швидкісній гонці трудівники забувають про ще один важливий аспект, безпосередньо впливає на тривалість життя – здоровий сон.

Регулярний повноцінний відпочинок відновлює сили, дарує відчуття легкості, ясності розуму, енергію і позитивний життєвий настрій. Вчені давно довели, що для безперебійної роботи організму і гарного самопочуття людині необхідний 7-8-ми годинний сон. Саме цю кількість годин необхідно виділяти для відпочинку щодня.

І, звичайно ж, раціон харчування. Не забувайте про найголовніший рецепт здорового способу життя. Збалансоване, вітамінізоване харчування є джерелом сил і енергії. Як тільки ви почнете дотримуватися режиму і використовувати різноманітний раціон, одразу відчуєте вплив здорової їжі на організм.
Не отримуючи життєво необхідних компонентів, організм починає працювати в «стресовому режимі», що може привести до розвитку різних захворювань, що негативно вплине на ваше самопочуття, зовнішній вигляд і якість життя в цілому, скорочуючи його тривалість.

Урізноманітніть своє щоденне харчування овочами і фруктами – ця група продуктів подарує вам здоровий рум’янець, блиск очей і чисту шкіру, а значить, ви завжди будете виглядати молодо і свіжо. Адже крім насичення організму, їжа виконує ще безліч функцій, головна з яких – збагачення поживними речовинами.

Наше здоров’я, самопочуття і зовнішній вигляд безпосередньо залежать від того, що ми їмо. Тому подбайте про те, щоб ваш раціон харчування був в першу чергу, здоровим!

Не забувайте про білкову їжу, адже саме білок бере участь в «будівництві» захисних факторів імунітету. І якщо не вживати в їжу м’ясо, яйця, рибу, горіхи та інші продукти, багаті білком, це «оголить» організм перед бактеріями, адже імунітет буде стрімко слабшати, якщо запаси білка своєчасно не будуть поповнюватися.

Не ігноруйте і питний режим, який відновлює водний баланс в організмі, допомагаючи шкірі бути пружною і еластичною. Підтримуючи необхідний рівень води, ви тим самим подовжуєте молодість шкіри, а значить, і молодість всього організму.

Не варто переживати і нервувати через дрібниці. Намагайтеся контролювати свої емоції, не давайте людям, речам, що вас оточують і обставинам виводити вас з рівноваги. І пам’ятайте, що нервові клітини не відновлюються – це також науково доведений факт. Стрес завдає сильного удару по імунітету. І обурюючись, ви ризикуєте «придбати» нові недуги, які легко проникнуть до організму, що знаходиться в пригніченому стані.

Тому намагайтесь частіше перебувати в гарному і бадьорому настрої, частіше посміхайтеся, даруєте позитивні емоції світові, і він неодмінно відповість вам взаємністю.

Перебуваючи в гармонії, ви створите навколо себе атмосферу комфорту, спокою, благополуччя і доброти – все це сприятиме вашому духовному, фізичному здоров’ю і довгому щасливому життю.

Після всього прочитаного ви ще сумніваєтеся у взаємозв’язку здорового способу життя та довголіття? А що ви скажете, коли дізнається науково доведений факт: люди, що дотримуються здорового способу життя, живуть на 10-15 років довше!

Тому ніяких сумнівів бути не може в тому, що секрет довголіття – в здоровому харчуванні, заняттях спортом і психоемоційному комфорті.

Природно, здоровий спосіб життя не може бути панацеєю від усіх захворювань, так само, як і не може зробити людей безсмертними, але турбота про своє здоров’я – це єдина можливість забезпечити організм від передчасного зношування і старіння. Це – можливість досягнення всіх поставлених цілей та реалізації всіх життєвих планів.

Піклуючись про своє здоров’я, людина дає собі шанс прожити довге, цікаве, повне радості життя. Дуже важливо прислухатися до свого організму і вчасно реагувати на його «прохання». Бережіть здоров’я з юних років, щоб не сумувати про втрачений час вже у зрілому віці. Любіть своїх близьких, займайтеся улюбленою справою, пізнавайте світ і ви завжди будете молоді і здорові!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн