Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Продукти з ефектом омолодження

Вчені довели, що стати молодше значно простіше, ніж прийнято вважати, та зовсім не потребує якихось особливих дій. Єдине, що має першочергове значення, це правильне харчування, ідеально складений раціон. Особливість даного раціону в тому, що він орієнтований на споживання рослинної їжі, якій віддається перевага.

Над вивченням цієї проблеми вели роботу фахівці різних університетів Америки та Євросоюзу, і в підсумку вчені склали список продуктів, завдяки яким можна значною мірою підвищити шанси довголіття. При цьому, це можливо для будь-якої людини.
При додаванні до переліку дослідниками певних продуктів, в першу чергу, бралися до уваги результати, отримані при вивченні клітин організму людини. Зокрема, найкориснішими виявилися продукти, які всім добре відомі, та не є рідкісними делікатесами. Так, особливо корисними визнані кава, чорний шоколад, чай, чорниця, чорна смородина, яблука, апельсини, томати, броколі, хліб з висівками. Фахівці підкреслюють, що всі ці продукти перебувають у продажу протягом цілого року, вони не є дорожчими за інші, тому на них слід звертати увагу тим, хто прагне здоров’я та довголіття.

Надаючи докладні коментарі, що стосуються вибору кожного продукту, та опис його переваг, вчені розповіли про деякі особливості проведених досліджень. Зокрема, відомо, що головним критерієм при відборі продуктів, що омолоджують, фахівці вважали показник рівня потужності поліфенолів та антиоксидантів, які наділені унікальною здатністю відновлювати в організмі уражені клітини.
Крім того, вченими зазначено, що при вживанні продуктів, які підтримують молодість, необхідно дотримуватися збалансованої дієти та не приділяти увагу будь-якій одній з продовольчих груп. Експерти вважають, що неправильно дотримуватись виключно рослинного харчування. Такі продукти, як риба, молоко, м’ясо, злакові забезпечують організм поживними елементами. Водночас, фрукти та овочі наділені своїми особливими складовими, здатними продовжити життя. Тому, повноцінним можна вважати різноманітне харчування.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн