Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Перемогти целюліт за допомогою дієтотерапії

Страх перед «апельсиновою кіркою», як часто називають целюліт, у представниць прекрасної половини людства настільки сильний, що здатний похитнути впевненість навіть найпривабливішої жінки. І чим ближче початок літнього сезону, тим актуальніше стає вирішення цієї проблеми. Тому для боротьби з целюлітом задіюється весь можливий арсенал: пригадуються всі вже відомі способи і активно шукаються нові «чудодійні» засоби.

Багато жінок намагаються запобігти появі целюліту, відвідуючи тренажерний зал, використовуючи різні косметичні процедури, масажі, обгортання, інші – активно використовують ці ж методи вже при наявності целюліту, в надії скоріше позбутися від нього.

Але як показує практика, застосування антицелюлітного крему на «проблемних» зонах більше схоже на терапію самозаспокоєння, ніж на ефективний інструмент боротьби з целюлітом. У вирішенні даного питання один лише крем не допоможе, необхідний ефективний комплекс заходів, спрямований на усунення причини, а не тільки на роботу з наслідками.

Найчастіше целюліт помилково розглядають виключно як проблему естетичного характеру, і більшість дівчат і жінок намагаються позбавитися від неї саме за допомогою різних б’юті-процедур. Витративши чимало часу і грошей, часто відчувають розчарування, оскільки результат не виправдовує навіть найскромніших сподівань – стан шкіри на «проблемних» дільницях залишається «в початковому положенні». Здається, що «апельсинова кірка» і не збирається «здавати свої позиції».

Чи можливо знайти ефективні методи і засоби позбавлення від целюліту? Чи можна повернути тілу красиву пружність і привабливість? Що ж може дійсно допомогти у вирішенні цієї проблеми?

Для початку необхідно розібратися, що таке целюліт і які причини його виникнення. Адже целюліт – це не просто «ямочки» і «горбки» на шкірі, які так псують настрій. Це – порушення роботи сполучної тканини, яке виникає внаслідок збільшення підшкірного жиру. Причиною деформації шкіри є затримка рідини в організмі, яка потрапляючи в «пастку», що знаходиться саме в зоні стегон, становить загрозу подальшого розвитку лімфостазу. І те, що багато хто вважає целюліт фізіологічною особливістю жіночого організму, що свідчить про гормональну зрілість, також є помилкою. У здорової жінки в будь-якому віці целюліту бути не повинно. Але що ж робити, якщо деформація шкіри все-таки відбулася і целюліт з’явився?

У першу чергу, необхідно грамотно діагностувати ступінь захворювання, для того, щоб знати, з чим і як довго доведеться боротися. Адже від стадії розвитку целюліту будуть залежати, як інструменти боротьби з ним, так і тривалість програми лікування.

Прояви целюліту можуть варіюватися від незначних естетичних змін шкіри, які можна виправити протягом місяця, і до серйозних порушень функціонування кінцівок з виникненням больового синдрому, в разі чого знадобиться тривале лікування.

Досить часто можна почути скарги і думку про те, що целюліт непереможний. Але таке враження виникає лише в результаті неправильного ставлення до проблеми. Адже її зовнішні неестетичні прояви мають вже другорядне значення. Насправді ж, целюліт – це перший крок до розвитку лімфостазу і, як наслідок, виникнення проблем зі здоров’ям.

Починати лікування целюліту необхідно зі зміни системи харчування. Тому саме доктор-дієтолог – це той фахівець, який допоможе дійсно ефективно позбутися целюліту або ж запобігти його виникненню.

Можливо, у багатьох з’являться сумніви, яким чином харчування може впливати на стан шкіри стегон і сідниць?! Справа в тому, що надлишок жирових клітин і їх деформація в «проблемних» зонах безпосередньо пов’язані з неправильним харчуванням і порушенням обміну речовин.

Здорові жирові клітини, що містяться в організмі кожної жінки, під впливом різних факторів «перероджуються» і деформуються, що в підсумку і призводить до розвитку целюліту.

Отже, саме збалансоване харчування є головним інструментом боротьби з даним захворюванням. Більше того, вживаючи правильний набір поживних компонентів, можна і зовсім уникнути такої вельми поширеною класичної жіночої проблеми.

Фахівці медичного дієтологічного центру здоров’я та смачної дієти «Дієт Центр» розробили нову унікальну методику лікування целюліту за допомогою дієтотерапії. На базі клініки проводиться діагностика організму пацієнтки, в результаті чого встановлюється причина захворювання, стадія його розвитку, визначається товщина підшкірного жирового шару і рівень деформації шкірних покривів.

Проаналізувавши результати досліджень, доктор-дієтолог складає індивідуальну дієтологічну програму, яка передбачає зниження підшкірної жирової клітковини, нормалізацію обміну речовин, усунення деформації шкірних покривів. У випадку, якщо крім целюліту паралельно існує і проблема надмірної ваги, то дієтологічна програма «Смачна дієта – Кардинальне позбавлення від целюліту» допоможе нормалізувати і масу тіла.

Рекомендації щодо зміни харчових звичок є ключовими «важелями» впливу, як на нормалізацію ваги, так і на усунення деформації шкірних покривів, що з’явилися в результаті виникнення целюліту. Інші ж методи можуть бути лише допоміжними засобами лікування.

Розглянемо основні інструменти боротьби з целюлітом:

Якою ж має бути дієта, що має антицелюлітний ефект?
Програма харчування розробляється індивідуально для кожної клієнтки і залежить від багатьох факторів: віку, ступеня розвитку захворювання і деформації шкірних покривів, харчових звичок, рівня фізичних навантажень, наявності хронічних захворювань і т.д. Незважаючи на це, є певні загальні правила складання антицелюлітної дієти, згідно з якими, раціон харчування повинен бути різноманітним і збалансованим.

Основою такої дієти є нежирні сорти риби, овочі, зелень, морська капуста, боби, гарбуз, шпинат, хліб з цілісного зерна, грейпфрут, авокадо, банани, злаки (ячмінь, вівсянка) та інші корисні продукти.

Обмежується вживання кави. Також необхідно дотримуватися і питного режиму: денна норма 1,5-2 літри.
З щоденного раціону виключаються:

Як зазначалося раніше, дієтологічна програма з лікування целюліту складається індивідуально. І в першу чергу, доктор оцінює ступінь розвитку захворювання, на основі чого і розробляється комплекс рекомендацій.

Виділяють 4 стадії розвитку целюліту:
I-я стадія (початкова або передцелюлітна) не супроводжується зовнішніми проявами, але деякі відхилення на клітинному рівні вже є і супроводжуються збільшенням товщини підшкірно-жирової клітковини.

Ця стадія захворювання супроводжується набряками, її симптомами можна вважати застій рідини між клітинами, збільшення чутливості шкіри в зоні стегон і сідниць, що обумовлює часту появу синців навіть при незначних ударах.

II-а стадія відрізняється появою ущільнень і затвердінь сполучнотканинних волокон. На цьому етапі розвитку целюліту вже з’являються перші ознаки «апельсинової кірки» при напрузі м’язів сідниць або їх стисненні. Також шкіра на стегнах стає більш блідою, можлива поява незначних крововиливів. На цій стадії мікроциркуляція крові і відтік лімфи в уражених областях вже порушені.

III-я стадія характеризується сильними ущільненням шкірних покривів, появою пігментних плям, зниженням температури і еластичності шкіри на деформованих ділянках.
На цій стадії розвитку целюліт явно виражений. Ефект «апельсинової кірки» видно вже і в спокійному, розслабленому стані м’язової тканини, як в горизонтальному положенні тіла, так і у вертикальному. При натисканні на целюлітні «горбки», з’являються хворобливі відчуття.

На IV-ій стадії (фінальній) деформація шкірних покривів досягає критичного рівня і стає максимально вираженою: вузлові утворення збільшуються в розмірах і перетворюються на «спайки», які стають нерухомими і вельми болючими. Все це супроводжується сильним набряком, який виникає в результаті порушення кровообігу і застою лімфи в підшкірній зоні.

Так, в залежності від стадії розвитку целюліту, змінюється і тривалість програми лікування. Якщо целюліт тільки починає «атаку» і не має ще явних проявів на шкірі, достатньо буде 1 місяця ефективної дієтотерапії в «Дієт Центрі», для того, щоб весь механізм роботи організму перебудувався й успішно протистояв подальшому розвитку захворювання. У більш серйозних випадках, може знадобитися від 3-х до 6-ти місяців комплексного лікування для повного позбавлення від целюліту.

Підводячи підсумки, ще раз звертаємо увагу на те, що причина появи целюліту криється в порушення внутрішніх процесів в організмі, хоч і має зовнішні прояви. Тому й боротися з ним необхідно саме з відновлення нормального протікання всіх процесів за допомогою здорового харчування.

Формула дієтологічної програми, що має антицелюлітний ефект, виглядає так: якісна діагностика + здорове збалансоване харчування + помірна щоденна фізична активність + зміна способу життя + при необхідності медикаментозне лікування + при необхідності корекція гормонального, водного і жирового балансу.

Результат даної програми – це нормалізація обміну речовин, очищення організму від шлаків і токсинів, зменшення кількості підшкірного жиру, «одужання» жирових клітин, зменшення об”ємів, зникнення «горбків», «вузликів» і ефекту «апельсинової кірки», повернення втраченої гладкості і пружності шкіри. Таким чином, вибираючи правильні методи лікування, позбутися целюліту можна ефективно, швидко і надовго!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн