Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Особливості дієти при серцево-судинних захворюваннях

Серцево-судинні захворювання відкривають перелік найбільш поширених захворювань у всьому світі. Але, здавалося б, ця недуга не має нічого спільного з дієтологією та є зайвою у списку захворювань, які можна вилікувати за її допомогою. Але це зовсім не так! Пропонуємо з’ясувати причину появи цього захворювання.

З розвитком інформаційних технологій та інших благ цивілізації людство стало вести більш спокійний та розмірений спосіб життя, тому що вирішити будь-яку проблему можливо не виходячи з дому або офісу. Як результат, з’явилась можливість снідати без відриву від виробництва, або взагалі ігнорувати обідні перерви. До того ж, ці харчові звички переносяться і у домашню атмосферу, де вечеря стає неконтрольованою. Біля телевізора або комп’ютера неможливо контролювати кількість вживаної порції. Крім відсутності харчового режиму, занепокоєння викликає ще й раціон харчування. Чи часто замислюється хтось, прийшовши ввечері додому, втомлений та голодний, що зараз їсти – корисно це для організму чи ні?! Головною метою у цей час є вгамувати голод та скоріше відпочити. Дотримуючись такого способу життя, люди не замислюються, який стрес відчуває їх організм. Адже жирова тканина відкладається не тільки навколо внутрішніх органів, поступово виводячи їх з ладу, а й «огортає» кровоносні судини, які спричиняють порушення у роботі серцево-судинної системи.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що в боротьбі та профілактиці серцево-судинних захворювань, дієта відіграє далеко не останню роль. Коригуючи режим та раціон харчування, можна продовжити молодість організму, а «не топити його у жировій ванній», в яку поступово перетворюється організм людини, що не дотримується здорового раціону харчування. Отже, якою має бути дієта при серцево-судинних захворюваннях:

До категорії «заборонених» також потрапляють такі продукти як жирна свинина та яловичина, копченості, соління, м’ясо водоплавних птахів, різні ковбасні вироби, що містять «приховані» жири, жирні сорти риби, сало, бобові, смажена їжа, різні спеції, шоколад.

Підготовлено фахівцем клініки доктора Бровко, «Дієт Центр»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн