Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Новорічне меню від DietCenter – відзначити свята і залишитися в формі

Насолодитися улюбленими святами, не відчуваючи жорстких обмежень в їжі, не набираючи зайвих кілограмів, а для тих, хто продовжує корегувати вагу, зберегти досягнуті результати, щоб після свят ефективно продовжити здобувати бажану стрункість – такі  можливості дає план харчування «Новорічне меню» від DietCenter.

Новорічні свята несуть в собі не тільки радість, а й випробування для нашої фігури і здоров’я. Ілюзія, що в цей період можна їсти в необмеженій кількості, а опісля «сісти» на дієту, лише провокує переїдання. Такий настрій призводить до того, що ми їмо набагато більше, ніж хотіли  – адже попереду – «відмова від усього улюбленого». За такі крайнощі в харчуванні і набрані надміру кілограми, організм вам вдячний точно не буде, але цих крайнощів можна легко уникнути.

Щоб після закінчення новорічних застіль не виявилося, що самопочуття погіршилося, і всі зусилля для досягнення стрункості є марними, пропонуємо вам разом з дієтологом планувати ваше новорічне меню.

Фахівці DietCenter допоможуть грамотно скласти раціон, таким чином, щоб ви змогли порадувати себе смачними новорічними стравами, десертами і напоями, насолодитися святами і уникнути набору ваги.

«Новорічне меню» від DietCenter не націлене на відмову від гастрономічних задоволень, які для багатьох є невід’ємною частиною зимових свят. Раціон адаптований таким чином, щоб зберегти здоровий баланс в харчуванні і в святкові дні. А для тих, хто продовжує зниження ваги – це реальна можливість залишитися в рамках дієти, не уникаючи застіль і не відмовляючись від улюблених страв, десертів і напоїв.

При формуванні раціону фахівці DietCenter можуть врахувати як класичні вподобання у виборі меню – традиційні «Олів’є», «Шуба», «Холодець», жирні сорти м’яса, так і більш легкі варіанти цих або інших страв для новорічного застілля.

За вашим побажанням в меню може бути включена також улюблена випічка, десерти, алкогольні напої та інші елементи традицій в харчуванні в святкові дні.

Спеціальний план харчування і меню може бути розроблено на весь період свят – від 1 до 2 тижнів.

«Новорічне меню» дає вам можливість:

Скористайтеся знаннями дієтологів DietCenter, щоб провести новорічні свята з відмінним настроєм, без ризику втратити форму.

З «Новорічним меню» DietCenter ви з радістю станете на ваги після свят!

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн