Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Мандарини допоможуть спалити жир на животі

Дослідники виявили, що мандарини не безпідставно вважаються найбільш популярним зимовим фруктом. Виявляється, що він має безліч переваг, не просто володіє чудовим смаком але й є незамінним завдяки своїм якостям.

Зокрема, це один з найбільш потужних жироспалювачів, що мають натуральне походження. Фахівці довели, що мандарини містять особливі речовини, які сприяють зниженню ожиріння печінки. При цьому, мандарини діють таким чином, що зменшується жир, накопичений на череві.

Подібні заяви дослідників засновані не тільки на припущеннях, вчені провели серйозний експеримент, який тривав два місяці. Його учасниками стали тридцять школярів, які мають зайву вагу. Це дослідження було проведено у Південній Кореї. Експерти поділили учасників цього експерименту на дві групи. Одна з груп включала в себе товстунів, яким регулярно давали напій, що містить екстракт мандарину. До того ж, ці школярі займалися фізичними вправами за спеціальною програмою.

Інша група добровольців мала аналогічний рівень активності, але мандариновий напій ці школярі не отримували. Коли експеримент підійшов до кінця, вчені отримали цікаві результати. Стало відомо, що учасникам першої групи вдалося позбутися зайвої ваги, яка становила півтора відсотка маси тіла.

Фахівці підкреслюють, що таке дослідження проводилось не вперше. Раніше проводився подібний експеримент на тваринах, який теж довів, що мандарини зменшують накопичення жиру. Експерименти з щурами переконали вчених, що при додаванні до раціону мандаринової добавки тваринки втрачали вагу.


Крім того, протягом двох місяців щури отримували ін’єкції концентрату, що дало чудовий результат. Так, ними було втрачені приблизно шістдесят відсотків жиру, розташованого на черевці. В цілому, схуднути вдалося на сорок п’ять відсотків, що, на думку вчених, є феноменальним показником.

Інше дослідження було проведено за участю лабораторних хом’яків. У цьому випадку вчені з Кореї встановили, що поліметоксиліровані флавони, що входять до складу цих фруктів, мають особливі властивості. Потрапивши до організму, вони прискорюють розпад ліпопротеїнів, та тим самим сприяють позбавленню організму зайвого жирового запасу. Це означає, що бажаючим схуднути необхідно частіше включати до раціону ці смачні плоди!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн