Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Коли краще тренуватись

До вибору часу, у який потрібно займатися спортом, потрібно підходити індивідуально, враховуючи свої звички, графік роботи, режим дня та інші фактори. Але існують і загальні поняття, на які слід звернути увагу.

Щоб швидковідчути бадьорість після сну, підійде ранкове тренування, але для цього прокидатися доведеться раніше. Привчити себе до цього може бути не так просто. Перешкодою вечірньому тренуванню можуть стати різні обставини як на роботі, так і вдома. Накопичена за день втома скоріше приведе вас до телевізора, ніж у тренажерну залу.

Непогано займатись спортом у день, якщо, звичайно ж, дозволяє робочий час. Ви маєте змогу відпочити від рутинної роботи, надати мозку можливість відновитись для ще більш продуктивної роботи. Добре, якщо тренування проходитиме на свіжому повітрі, але у літній час температура повітря може перевищувати 30 градусів, і не кожному організму це може бути під силу.

Вечірнє тренування – добрий спосіб зняти втому після важкого робочого дня. Але не всим буде до вподоби товпитися у задушливій залі та вистоювати чергу біля тренажерів, тому що більшість все ж таки віддає перевагу відвідуванню спортзалу у вечірній час. Та й чи захочеться вам замість зустрічі з друзями або походу у кіно відвідувати тренування?
Гарно все обдумавши, я обираю для себе ранкове тренування та іноді пробіжку ввечері, щоб розвіяти всі думки про роботу. А якому тренуванню надаєте перевагу Ви?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн