Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Гімнастика для лінивих! Можливості апаратної корекції фігури.

В сучасній естетичній косметології є три комплексні процедури, які дозволяють доглядати за тілом, забезпечуючи грамотну і ефективну корекцію фігури, «спалювання» надмірних підшкірних жирів, розгладження і зміцнення шкірних покривів, позбавлення їх від проявів целюліту. В результаті, м’язи стають сильними і підтягнутими, шкіра – гладкою та еластичною, а фігура – стрункою і пропорційною.

Досягти такого ефекту можна за допомогою:

Кожна з цих трьох процедур є самостійним етапом у боротьбі з целюлітом і надмірною вагою, виконуючи при цьому певну функцію в комплексній програмі корекції фігури.

 

Електроміостимуляція

Що це?

Міостимуляція – це апаратний косметологічний метод корекції фігури, який дозволяє впливати на м’язи за допомогою імпульсного струму, зміцнюючи їх і тонізуючи. Під час даної процедури м’язи інтенсивно скорочуються, як при активних фізичних вправах. Це своєрідна «пасивна» гімнастика: тобто, Ви відпочиваєте, а тим часом м’язи Вашого тіла активно працюють, під впливом спеціального приладу (міостимулятора), який за допомогою електричних імпульсів викликає скорочення м’язів. У результаті цього відбувається прискорення процесу «спалювання» підшкірного жиру, що, у свою чергу, сприяє схудненню і поліпшенню стану шкірних покривів, роблячи їх більш гладкими і еластичними. Крім цього, в перелік головних завдань апаратної електроміостимуляції входить:

Всі ці ефекти можна отримати після проходження курсу процедур Міостимуляції. В середньому, тривалість курсу становить 10-15 процедур в залежності від складності проблеми. Рекомендована періодичність – 2-3 рази на тиждень.

Як це працює?

Підготовчий етап процедури міостимуляції полягає в глибокому очищенні шкіри (пілінгу). Це сприяє поліпшенню провідності імпульсів струму. На проблемні зони, що потребують корекції, підключаються спеціальні електроди. Вони подають організму електричні «сигнали», під впливом яких м’язи починають інтенсивно скорочуватися, що викликає приплив кисню і поживних речовин в тканини.

Під впливом низькочастотного змінного струму щільний жир легко переходить у більш м’який, зменшуються розміри жирових часток, полегшується процес їх виведення у міжклітинний простір і видалення.

В ході проведення електроліполіза частота змінного струму кілька разів змінюється, а утворене електромагнітне поле в зоні впливу змушує адипоцити працювати в посиленому режимі. Під впливом магнітного поля локально температура тіла підвищується, на це витрачається енергія, полегшуючи перехід щільного жиру в більш м’який і текучий.

Подальше видалення жиру також проходить природним шляхом, тобто в його виведенні з міжклітинного простору бере участь лімфатична система, а невелика кількість утилізується печінкою. Водночас з видаленням жирових відкладень видаляються запаси міжклітинної рідини і продукти розпаду клітин.

Тим часом, м’язи постійно знаходяться в тонусі, продовжуючи активну роботу і створюючи пружний м’язовий каркас, розгладжують і підтягують шкіру в «проблемних» зонах. Паралельно досягається і антицелюлітний ефект. Після завершення процедури рекомендовано повторно зробити пілінг і легкий розслабляючий масаж.

У косметологічному центрі клініки доктора Бровко встановлено сучасний апарат, оснащений 12-ма електродами, що дозволяє проводити процедуру міостимуляції одночасно на декількох «проблемних» ділянках тіла.

Дана процедура безпечна і безболісна. Кваліфіковані фахівці «Дієт Центру» використовують індивідуальний підхід в лікуванні кожного пацієнта, враховуючи особливості організму і його сприйнятливість до впливу електричних імпульсів, що забезпечує максимально ефективний результат.

Міостимуляцію можна використовувати як самостійну процедуру і включати в комплексні програми по догляду за тілом для посилення ефекту і досягнення кращого результату. Так, міостимуляцію можна комбінувати з кріосауною, масажами, обгортаннями, і, звичайно ж, Смачної дієтою від «Дієт Центру».

На які зони впливає процедура?

Протипоказання

Як будь-яка медична процедура, міостимуляція має ряд протипоказань, на які варто звернути увагу перш, ніж використовувати даний косметологічний метод: серцево-судинні захворювання, серйозні захворювання шлунково-кишкового тракту, злоякісні новоутворення, варикозне розширення вен і прояви шкірних захворювань (висипання, виразки, псоріаз, екзема), а також свіжі шрами і рани в передбачуваній зоні впливу даної процедури, тромбофлебіт і інші системні захворювання крові, наявність електрокардіостимулятора або металевих протезів, також дана процедура протипоказана в період вагітності.

Електроліполіз

Що це?

Електроліполіз – апаратна косметологічна процедура, головною метою якої є боротьба з надмірною вагою, корекція фігури і руйнування целлюлітной жирової тканини. Електричні імпульси стимулюють кровообіг, прискорюють лімфодренаж (відтік лімфи), «запускають» процеси розпаду і «спалювання» жирів, залишки яких виводяться через сечостатеву систему. Під впливом електричної енергії клітини організму забезпечуються киснем і починають активно «звільнятися» від жирових гранул, в результаті чого поліпшується структура шкіри, вона стає більш гладкою і пружною, зменшуються і об`єм тіла. Недолік тонусу м’язів є головним чинником, що впливає на появу целюліту, розтяжок і зморшок саме в тих місцях, де шкіра менш еластична, а м’язи більш слабкі і нерозвинені. Під впливом струму м’язи стають активними і починають самостійно «усувати» естетичні дефекти на тілі, що виникли в результаті «пасивної поведінки» м’язів. Електроліполіз є однією з найефективніших косметологічних процедур, спрямованих на боротьбу з целюлітом. Крім цього електроліполіз, коригує об`єми тіла і «спалює» локальні жирові відкладення. Його можна застосовувати на будь-яких ділянках тіла (груди, сідниці, боки, живіт) – сила струму однаково ефективно усуває жирові відкладення по всьому тілу. Також процедура сприятливо впливає на роботу всього організму:

Як це працює?

Суть процедури полягає у впливі зарядів електричного струму на жирову тканину. До проблемних зон підключаються електроди, які впливають на тканини на клітинному рівні. Електроліполіз діє поетапно. Спочатку розщеплюється підшкірний жировий шар, потім дія струму посилюється, в результаті чого імпульси доходять до м’язів. За рахунок підвищення локальної температури тканин, розігріваються «холодні» целюлітні зони і поліпшується мікроциркуляція крові, в результаті – тканини в зоні впливу насичуються киснем, активізується внутрішньоклітинний обмін, поліпшується лімфо-і кровотік, жирові клітини розщеплюються, продукти їх розпаду виводяться з організму природним шляхом через органи сечостатевої системи. Тому для ефективного проведення процедури необхідно завчасно подбати про нормалізацію водного балансу в організмі. Завершальний етап нагадує гімнастику, з тією лише різницею, що Ви не докладаєте жодних фізичних зусиль, тим часом, як ритмічний вплив імпульсів струму підвищує еластичність шкіри. Електроліполіз можна поєднувати і з іншими антицелюлітними процедурами для досягнення кращого ефекту і закріплення досягнутого результату.

Протипоказання

Процедура електроліполіза безпечна і часто безболісна, але іноді пацієнти можуть відчувати певний дискомфорт і прояв так званих побічних ефектів: невеликі набряки, ущільнення і біль у м’язах в зоні впливу електричних імпульсів. Варто звернути увагу на те, що після процедури електроліполіза нирки починають працювати в посиленому режимі. Тому дана процедура протипоказана при наявності серйозних патологій нирок. Крім цього, процедура протипоказана і за наявності наступних недуг: цукровий діабет, онкологічні захворювання, тромбофлебіт, гіпертонія, варикозне розширення вен, погане згортання крові, епілепсія, шкірні захворювання.

Електролімфодренаж

Що це?

Електролімфодренаж – це ефективний косметологічний метод послідовної електростимуляції м’язів, що сприяє природному прискоренню відтоку лімфи, що омиває всі тканини і клітини, і очищенню організму від зайвої рідини і токсинів. Головна функція цієї процедури – глибоке очищення тканин від продуктів життєдіяльності клітин. Одночасно лімфодренаж забезпечує більш рівномірний розподіл рідини або часткове її видалення з організму, покращуючи контури тіла, і «розвантажуючи» проблемні зони. Дана процедура є одним з головних складових методів у комплексній програмі моделювання фігури.

Лімфодренаж забезпечує такі ефекти:

Як це працює?

Тонус судин з віком знижується, і рідина разом з токсичними речовинами починає затримуватися в міжклітинному просторі. Таким є походження набряків, які можуть з’являтися і на обличчі, і на тілі, що з часом все сильніше позначається, як на самопочутті, так і на зовнішньому вигляді. В основі методу електролімфодренаж – вплив на організм струму низької частоти, імпульси якого покращують кровопостачання м’язів і внутрішніх органів, звільняють від зайвої рідини міжклітинні простори, покращують метаболізм (процес обміну речовин в організмі), прискорюють відтік лімфи і венозної крові. Як і інші «електричні» процедури, лімфодренаж стимулює клітинний обмін, артеріальний приплив крові і знижує больові відчуття, які можуть виникати при целюліті. Також дана процедура дозволяє позбутися відчуття важкості в ногах і набряків, що пов’язані з венозною і лімфатичної недостатністю.

Лімфодренаж забезпечує рівномірний розподіл рідини в організмі і часткове її виведення з організму, що сприяє покращенню контурів тіла і розгладжує «проблемні» зони.

Протипоказання

Процедура електролімфодренажу протипоказана при загостренні хронічних недуг і гострих запальних шкірних захворюваннях. Також серед протипоказань: серцево-судинні захворювання; захворювання нирок, тромбофлебіт, «ламкість» судин, онкологічні новоутворення (масаж сприяє прискореному зростанню пухлини), порушення роботи щитовидної залози.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн