Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієтологи та психологи проти голодування

Постійне бажання знизити вагу не має нічого спільного зі здоровим способом життя. Асоціації дієтологів Росії стурбовані непомірним захопленням молоді, зокрема, дівчат, жорсткими обмеженнями в їжі, які не мають до дієт ніякого відношення. Нав’язлива ідея схуднути знаходиться в області не дієтології, а психології, переконані фахівці.

Головний позаштатний дієтолог Міністерства охорони здоров’я України Олег Швець на прес-конференції ЗМІ заявив, що анорексія не має ніякого відношення до дієтології. За його словами, постійне бажання позбутися зайвої ваги – «це серйозна психіатрична проблема, яка до дієтології не має жодного відношення». «Людині з анорексією лікар-дієтолог не допоможе – це зовсім інша історія. У людини є якісь мотиви, невідомі лікарю, що займається тілом» – сказав Швець.

Разом з тим, він підкреслив, що в світі модельного бізнесу, що задає стандарти жіночої краси, останнім часом з’явилася тенденція до використання моделей «здорового вигляду».

Брала участь у прес-конференції психолог Ольга Соломка, яка, в свою чергу, зауважила: «Як правило, анорексія – це повільний спосіб самогубства. Якщо у жінки анорексія, треба розглядати її відносини, перш за все, з матір’ю. Якщо вона не сприймає своє тіло, відповідно існує глибинний конфлікт з матір’ю», – впевнений психолог.

Вона закликала не намагатися досягти краси тіла способом, який його знищує.

За матеріалами сайту health.obozrevatel.com

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн