Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дев’ять причин почати бігати

Причина за номером. Ви повинні та просто змушені бігти, тому що вас переслідують і вам природно хочеться врятувати своє життя :).

Причина № 1. Всім давно відомо, рух, а саме пробіжка, підвищує можливості серцевих м’язів і судин, роблячи їх міцнішими та витривалішими. Під час пробіжки серцевий м’яз приходить в тонус, таким чином відбувається його тренування. Це може означати тільки одне – серце починає ставати міцнішим, а ви перестаєте турбуватись про всілякі хвороби, пов’язані з ним. Тобто, здійснюючи пробіжку, ви допомагаєте своєму серцю.
Причина № 2. Чи знаєте ви, що під час бігу кисень в усі органи та кров надходить швидше? Якщо ви будете тренувати своє серце таким чином, то за одну пробіжку воно буде здатне прогнати дуже великий об’єм крові, це благотворно вплине на весь організм. Якщо кров почала швидше рухатись по всіх органах вашого тіла, це свідчить про те, що збільшився кисневий обмін. Майже всі тканини й органи вашого організму отримують більше крові, в якій дуже багато кисню та поживних речовин.
Причина № 3. Біг – найкращий засіб проти нервового напруження. Люди дуже схильні до стресів та втоми, яка у великій кількості може накопичитися протягом робочого дня в організмі. Продукти розпаду, які виникають в процесі цього, найчастіше викликають втому та апатію. Для того, щоб протистояти цьому, необхідно дуже сильно пропотіти, і звичайно ж, біг стає у цьому при нагоді.
Причина № 4. Чи знаєте Ви, що під час тривалого навантаження в кров надходить дуже потрібний для організму гормон, назва якого ендорфін. Саме його називають “гормоном щастя”, і це, звичайно, небезпідставно, тому що в той момент, коли концентрація цього гормону в крові збільшується, людина відчуває легке піднесення – ейфорію. Вся втома, нервозність та депресивний стан зникають як за помахом чарівної палички.
Причина № 5. Під час бігу голова починає працювати швидше – розумові процеси прискорюються. Можливо, ви помічали, що під час бігу вам в голову самі по собі приходять відповіді на будь-які питання або ж складні завдання. Все це відбувається завдяки тому, що кров під час активного тренування насичується таким необхідним киснем, тим самим, підвищуючи обмінні процеси в організмі, внаслідок чого починає більш активно функціонувати центральна нервова система, починає працювати мозок.

Причина № 6. Якщо ви систематично займатиметесь бігом, ви зможете підвищити опір організму до всіляких хвороб. Це відбувається тому, що збільшується кількість кровоносних тілець у крові. Біг знижує холестерин, який накопичився в крові, сприяє зменшенню відчуття голоду, покращує роботу кишечника. В цілому, бігаючи, ви стаєте привабливішими та нормалізуєте свою вагу.
Причина № 7. Бігайте, коли вам заманеться. Якщо ви бажаєте побігати в ранкові часи, знайте, що саме в цей період в крові дуже багато гормонів, а біг стане природним засобом для розрядки та надасть можливість всьому організму прийти до норми та повернутися до гармонії. Вечірній біг після насиченого трудового дня допоможе зняти напругу, розслабитись, отримати приплив енергії, а також позбутись бажання набити шлунок. Після такого навантаження ви будете спати як немовля.
Причина № 8. Вченим вдалося з’ясувати, що під час бігу відбувається часткове відновлення тканин печінки. Він позитивно впливає й на нирки, тому що допомагає зняти напругу, до якої вони схильні. Нирки починають краще виконувати свої природні функції.
Причина № 9. Бігаючи часто та регулярно, ви допомагаєте своєму опорно-руховому апарату, він згодом зміцниться. Такі види навантажень дуже корисні для літніх людей, тому що вони протидіють руйнівним змінам, які виникають в суглобах та м’язах.
Бігайте та будьте здорові!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн