Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

DETOX-терапія: безпечне очищення й оздоровлення організму.

Щодня наш організм «атакують» токсини. Вони всюди: у воді та їжі, косметиці та побутовій хімії, в ліках і синтетичному одязі. Саме токсини є головними “винуватцями” багатьох захворювань, слабкого імунітету, і навіть психологічних розладів і депресій.

Від природи наш організм оснащений функцією самоочищення. Печінка – є нашим внутрішнім фільтром, вона переробляє шкідливі речовини, які потрапляють в кров, а потім виводяться з організму. Так повинно відбуватися в ідеалі. Але несприятлива екологічна ситуація, низька якість продуктів харчування, шкідливі звички (алкоголь/ куріння) значно посилюють токсичне навантаження, що перевищує можливості самоочищення. Тому, щоб уникнути виникнення серйозних проблем зі здоров’ям, підвищити імунітет і поліпшити самопочуття необхідні додаткові заходи для оздоровлення – детоксикація.

Поняття «детоксикація» або ж «detox» (від грец. de – «усунення» і tox – «отрута») все активніше входить в наше життя. Але часто DETOX помилково асоціюється з комплексом фруктово-овочевих соків з пластикових пляшечок, якими замінюють тверду їжу з метою очищення організму.

Добре розрекламований продукт, мода на який прийшла із західних країн, знаходить все більше прихильників і у нас. Але тим, хто хоче очистити і оздоровити організм, потрібно знати, що одними соками здоров’я не відновити, вони не впораються з серйозними завданнями detox-терапії.

Свіжі соки, дійсно, забезпечують надходження речовин, що сприяють поліпшенню метаболізму (обміну речовин), однак цього недостатньо для повноцінного очищення організму. Сама ідея очистити організм лише за допомогою фруктового соку або овочевого смузі – не що інше, як помилка. Заміна повноцінної їжі на соки, можливо, спочатку дозволити вам трохи схуднути і позбутися внутрішнього дискомфорту, але пов’язано це буде не з виведенням токсинів, а зі зниженням кількості споживаних калорій.

Для ефективного результату необхідна повноцінна детоксикаційна програма, основа якої – не фруктово-овочеві фреші, а здоровий, збалансований detox-раціон харчування – який буде ефективним методом оздоровлення.

Якщо вам знайомі наступні симптоми – це може свідчити про інтоксикацію організму:

Всі ці прояви можуть свідчити про надмірну кількість отруйних речовин та їх негативний вплив на здоров’я.

Для вирішення цієї проблеми фахівцями Науково-дослідного центру клінічного харчування клініки доктора Бровко розроблена дієтологічна програма, що дозволяє посилити функцію самоочищення організму. Правильно підібрана система харчування, що включає певний набір продуктів, допомагає абсорбувати і природним шляхом вивести з організму отруйні речовини.

Детоксикаційна програма дозволяє провести так зване «генеральне прибирання» у внутрішніх системах організму, нормалізувати обмін речовин і зняти зайве навантаження з органів травлення, нирок, печінки і легенів, які виконують функції фільтра, очищаючи організм від токсинів і знижуючи їх негативний вплив.

Дія детоксікацінної програми спрямована, головним чином, не на корекцію ваги, а на очищення, хоча зниження маси тіла можливе при наявності у пацієнта надмірної ваги. Адже саме жирова тканина накопичує багато токсинів. Тому збалансоване харчування, в рамка Detox-програми від «Дієт Центру», буде надавати позитивний вплив і на нормалізацію ваги, і на загальне оздоровлення, очищення, відновлення від наслідків токсичних навантажень.

Токсини потрапляють в організм не тільки через шлунково-кишковий тракт разом з продуктами харчування, що містять велику кількість нітратів, пестицидів та інших хімічних добавок. Через забруднення води, повітря вихлопними газами, викидами промислових підприємств отруйні речовини потрапляють в кров і через дихальну систему, осідають в тканинах легенів, і через шкірні покриви. Тому перед детоксикаційною дієтологічною програмою стоїть складне завдання – глибоке очищення організму. Отже, і список необхідних продуктів харчування проходить серйозний відбір, перш ніж потрапити в перелік дозволених при Detox-терапії.

Дієта належить до природних методів детоксикації. Продукти харчування підбираються таким чином, щоб стимулювати організм до самоочищення. Основу дієти складають сирі свіжі продукти рослинного походження (фрукти, овочі, злаки) з помірним додаванням в щоденний раціон білків і жирів. Організм повинен отримувати всі необхідні поживні компоненти, тому з раціону не можна повністю виключати важливі продукти, навіть при детоксикаційній програмі.

Особливо корисні при Detox-терапії:


ТОП-10 продуктів, які можна використовувати в щоденному раціоні, щоб допомогти організму очиститися від токсинів:

1. Яблука

2. Буряк

3. Селера

4. Цибуля

5. Капуста

6. Часник

7. Артишок

8. Лимон

9. Насіння льону

10. Імбир

І фрукти, і овочі містять головні компоненти, що беруть участь в процесі очищення і відновлення організму – клітковину, вітаміни і мінеральні речовини. За наявності сильної інтоксикації організму для підвищення ефективності дієти можуть підключатися стимулюючі методи детоксикації: застосування медикаментозних препаратів і фізіопроцедур, що мають лімфодренажний ефект (виведення зайвої рідини з організму).

Основні принципи DETOX-дієти. Яких правил необхідно дотримуватися під час проведення очисної програми:


Всі ці прості поради допоможуть вам поліпшити своє самопочуття і зміцнити імунітет. Про те, як працює детоксикаційна програма, якого результату можна досягти і на який ефект розраховувати – у новій дієтологічної програмі «Детоксикація організму» у рубриці «Програми лікування».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн