Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Чому ми втомлюємося?

Не встиг прокинутися, а сил вже немає … У чому причина втоми? Чому вона накопичується? Де брати енергію і куди вона дівається?

Ми часто пов’язуємо свою слабкість і погане самопочуття з надмірною зайнятістю, і тільки після вихідних відчуваємо поновлення сил і енергії, що підтверджує припущення, що в більшості випадків причина втоми – висока інтенсивність роботи і навантаження.

Втома і апатія після напруженого робочого дня – зрозуміле явище. Щоб відновити сили, найчастіше, досить добре виспатися. Але сон допомагає не всім і не завжди. Якщо після сну ви не можете похвалитися бадьорістю і гарним самопочуттям, то працьовитість – це не єдина причина вашого нездужання.

Можливо, ви стали помічати апатію: у вас немає бажання що-небудь робити, кудись йти або ж з кимось зустрічатися?! День тільки почався, попереду безліч справ, а у вас ні сил, ні бажання ними займатися?! Часто ці симптоми приписують депресії. Але депресія може бути лише одним з можливих варіантів того, що з вами відбувається. Часте відчуття втоми може мати багато причин: від неправильного харчування, поганого сну, до гормонального дисбалансу.

Найчастіші причини хронічної втоми:

Якою б не була причина вашої втоми, необхідно її діагностувати. Адже це можуть бути тривожні сигнали, які організм подає, «намагаючись» запобігти розвитку серйозних захворювань. Уникнути синдрому втоми під силу кожному. Для цього досить дотримуватися нескладних рекомендацій: правильно харчуватися, повноцінно відпочивати, займатися спортом, знаходити час для активного дозвілля і прогулянок на свіжому повітрі, не засиджуватися допізна за комп’ютером, частіше посміхатися і стежити за своїм здоров’ям, вчасно реагуючи на нездужання і оперативно усуваючи причини його появи.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн