Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Чи можна досягти ефекту локального жироспалювання – прибрати надмірні жирові відкладення в зоні стегон, сідниць, живота за допомогою харчування?!

Кожна людина має свої переваги і недоліки. Це стосується, як особливостей характеру, так і зовнішнього вигляду. Одні пишаються ідеальними пропорціями, інші – комплексують через недосконалість фігури: то ноги повні, то стегна широкі, то боки обвисли і т.ін. У всіх є свої сильні і слабкі сторони, але всі по-різному реагують на недоліки фігури: хтось приймає себе таким, як є, а хтось всіляко намагається виправити недосконалі параметри від природи або внаслідок способу життя і харчування.

Більшою мірою на своїх “недоліках” зосереджені представниці прекрасної статі. І заради досягнення поставленої мети іноді готові на відчайдушні заходи, аж до хірургічних операцій.

Вирішити проблему надмірної ваги, відкоригувати об’єми і пропорції тіла можна і за допомогою безпечного і ефективного методу – дієтотерапії. Підібравши правильний раціон харчування, можна зменшити кількість підшкірного жиру в певній області тіла, без шкоди для інших зон, які не викликають ніяких нарікань. Така дієтологічна процедура має назву – локальне жироспалювання.

Найчастіше, дотримуючись дієтичного харчування, можна досягти рівномірного, пропорційного схуднення. Але часто буває так, що жир накопичується конкретно на певних ділянках тіла: стегнах, талії, ногах, спині, боках… При цьому, інші зони виглядають досить привабливо і не потребують корекції. Тому звернення до дієтолога з проханням «Я хочу, щоб мій живіт став менше, все інше мене влаштовує, або ж, як позбутися жирових складок на спині або в пахвовій зоні?!» – не рідкісне явище в медичній практиці фахівця-дієтолога.

До недавніх пір, вважалося, що за допомогою дієтотерапії не можна домогтися локальної корекції жирових відкладень. Зараз же з появою інноваційних та революційних дієтологічних методів боротьби з надмірною масою тіла в клініці доктора Бровко це стало реальністю.
Науково-дослідним центром клінічного харчування розроблена інноваційна методика локальної корекції жирових відкладень за допомогою дієтотерапії «Локальне жироспалювання». Методика є авторською і представлена ​​виключно в дієтологічних центрах здоров’я та смачної дієти «Дієт Центр».

За допомогою спеціальної програми харчування можна цілеспрямовано впливати на «проблемні» ділянки тіла: стегна, живіт, сідниці, “спалюючи” жирові відкладення, і таким чином коригуючи їх об’єми і пропорції.

Важливо відзначити, що розщеплення жирів і їх «спалювання» – це не одне і те ж саме, це різні фази одного процесу. Тобто, розщеплення жирів – ще не остаточне рішення проблеми. Це лише – пусковий механізм, що вимагає подальших дій.

При розщепленні, жири потрапляють в кров і починають «подорожувати» по всьому організму.

Якщо не вивести їх, або не звернути утворену енергію в потрібне русло, наприклад, для роботи м’язів, вони знову можуть «припаркуватися» в «проблемних» зонах або ж трансформуватися в холестеринові бляшки в кровоносних судинах, що ще небезпечніше, адже може призвести до виникнення серцево-судинних захворювань. Щоб уникнути цього, жир необхідно остаточно «спалити» і вивести з організму. Тому до процесів локального або загального жироспалювання, ставитися необхідно вкрай серйозно, відповідально і не залишати вирішення цього питання на півдорозі.

Адже завдання дієтотерапії – не тільки знизити вагу, а й нормалізувати гормональний фон.

Адже саме гормональні збої і призводять до локальних жирових відкладень. Залежно від місця локалізації надмірної кількості жирової тканини, можна встановити, який гормон «вийшов з під контролю» і заважає повноцінній роботі всього організму.

Наприклад, якщо жінка має пишні стегна при досить мініатюрних пропорціях тіла, це свідчить про надлишок в її організмі естрогену – жіночого статевого гормону. Дисбаланс естрогену можна спостерігати не тільки в жіночому організмі. Нерідко і чоловіки
страждають від наслідків надмірного вироблення в організмі цього гормону, що проявляється зростанням молочних залоз. Це вказує на критично низький вміст тестостерону – чоловічого статевого гормону і гранично високий рівень естрогену, через що і відбуваються невластиві чоловічому організму анатомічні метаморфози.

Гормони, циркулюючи по всьому організму, “керують роботою внутрішніх систем”: взаємодіють з клітинами, впливають на них певним чином. Якщо ж кількість гормонів в нормі, то і всі внутрішні системи знаходяться в безпеці. А у випадку гормонального порушення, неминучий збій у роботі всього організму. Поява надмірної ваги або локальних жирових відкладень є сигналом гормональних порушеннь в організмі.

При курсі локального ліполізу дієта формується на основі наявної проблематики. Якщо необхідно скоригувати рівень певного гормону, відповідно, комбінація продуктів харчування складається таким чином, щоб максимально ефективно впливати на його вироблення в організмі і привести всі показники в норму. Такий принцип складання дієти використовується при різних гормональних відхиленнях, які призводять до виникнення проблеми локального жировідкладення. Тільки індивідуальна програма харчування, складена з урахуванням особливостей і потреб організму, може вплинути на динаміку зміни ваги і пропорцій тіла.

Варто звернути увагу, що швидкість локального жироспалювання буде різною, залежно від зони підшкірних жирових відкладень. Там, де кров циркулює краще, відповідно, і жир буде «розчинятися» швидше. Саме з цієї причини при схудненні багато жінок часто нарікають на незаплановані і небажані зміни об’єму бюста. А в тих зонах, де цей самий обсяг так заважає, він, найчастіше, не поспішати зменшуватися.

Для корекції гормонального фону при курсі локального ліполізу призначаються і спеціальні препарати для нормалізації рівня гормонів. Дана методика лікування є безпечною і протипоказань не має.

Для підвищення ефективності дієтотерапії додатково можуть бути призначені і спеціальні фізіопроцедури для цілеспрямованого зовнішнього впливу на «проблемні» зони. Наприклад, електроліполіз – процес «спалювання» жирової тканини за допомогою електричного струму: під впливом електричних імпульсів жири розпадаються до рівня жирних кислот, тригліцеридів і води, які природним шляхом виводяться з організму, і як результат – маса жирових клітин зменшується, відповідно, змінюються і об’єми тіла. Не варто забувати і про регулярну фізичну активність, що також ефективно впливає на «проблемні» зони. Цей комплекс заходів локального «спалювання» жирової тканини дозволяє швидко і ефективно вирішити проблему зі здоров’ям і недосконалостями фігури, позбутися комплексів і постійного бажання що-небудь змінити в своєму тілі.

Дана дієтологічна програма хоч і спрямована в основному на локальну корекцію пропорцій і об’ємів, сприяє зниженню маси тіла, що є ще однією перевагою. За допомогою спеціальної системи харчування досягається локальна корекція пропорцій тіла, нормалізація гормонального фону і зниження ваги! Програма локального жироспалювання – це можливість бути здоровим і впевненим у собі, якою може скористатися кожен!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн