Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Час тренування – сорок хвилин. Чому?

У це складно повірити, але для правильного тренування м’язів треба займатися не більше 40 хвилин, це з урахуванням 10-хвилинної розминки. Коротке за часом, але більш інтенсивне, тренування надасть більше результатів, ніж тривала з перервами на балаканину та зайвий відпочинок.

При тривалому тренуванні без використання стероїдів, які вам зовсім не потрібні, результат буде незначним, ви тільки виснажите свою нервову та гормональну систему. Коротке 40-хвилинне тренування дисциплінує, змушує не витрачати час на розглядання себе у дзеркалі та на довгі паузи. Зробили один підхід – хвилину відпочили та перейшли до виконання наступного.
Звичайно, коротке тренування буде складнішим, але це коштує поставленої нами мети, навіть не сумнівайтеся!

Поговоримо про всі плюси 40-хвилинного тренування:
Сконцентруйтеся на важкій роботі та результаті. Довге тренування схилятиме вас до сну та відволікатиме сторонніми думками.
Висока інтенсивність тренування дасть максимальне навантаження на м’язи та забезпечить викид відповідальних за їх ріст гормонів. Тривалі ж тренування, навпаки, сприяють виробленню гормону стресу, який впливає на руйнування м’язової маси.
Дотримуватись цього правила чи ні – особиста справа кожного, але сподіваємось, що наведені вище доводи не дадуть вам приводу сумніватися у нашій правоті.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн