Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Болить спина? Тренуйтесь!

Сьогодні у багатьох людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, болить спина. Ця біль впливає на зовнішній вигляд та провокує великий дискомфорт. Якщо прагнете бути привабливими, ви повинні мати гарну постать та пряму спину, а цього можна домогтись лише тоді, коли ваш хребет та спина здорові.

Якщо ви довго перебуваєте в положенні стоячи або сидячи, на ваш хребет діє велике навантаження. Але під час рухів або нахилів ці навантаження зростають у багато разів. Якщо у вас недостатньо розвинені м’язи, що підтримують ваш хребет, основне навантаження припадає на диски між хребців, що й призводить до їх порушення, а ви відчуваєте біль у спині. Для того, щоб ваша спина не боліла, слід ці м’язи зміцнювати. Зміцнення потрібно не тільки м’язам спини, які утримують хребет, але й, що дуже важливо, м’язам черевного пресу. Вони знімають навантаження з дисків між хребців та створюють внутрішній тиск, в результаті чого ваш хребет утримується у вертикальному положенні.

Для того, щоб позбавити себе від болю у спині, важливо, щоб навколо хребта був ніби «м’язовий пояс».

Щоб ваша спина не боліла, вам немає необхідності займатися в спортзалі або звертатися до лікаря, потрібно щодня виконувати вдома не складні вправи для спини.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн