Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

13 років успішної роботи «Дієт Центру»: здобутки, плани та перспективи.

Історія «Дієт Центру» розпочалася 13 років тому з розробки унікальної методики схуднення, заснованої на здоровому, збалансованому, смачному і різноманітному харчуванні, автором якої є сертифікований лікар-дієтолог Дмитро Олександрович Бровко.

Перевірена і доведена часом ефективність використовуваного методу боротьби із зайвою вагою сприяла наступному етапу розвитку – відкриттю першої дієтологічної клініки в Дніпропетровську.

Зараз, після тринадцяти років роботи, «Дієт Центр» – це мережа клінік здорового харчування і комфортного зниження ваги, філії якої успішно працюють в 12 містах України.

Київ, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Запоріжжя, Харків, Полтава, Одеса, Миколаїв, Львів, Мелітополь, Кіровоград та Кременчук (а до недавна ще Донецьк і Луганськ) – так виглядає географія роботи фахівців «Дієт Центру», яка продовжує активно розширюватися.

Незважаючи на події в країні, 2014 рік видався насиченим і продуктивним в плані розвитку клініки. У цей період були відкриті 6 нових філій медичного дієтологічного центру здоров’я та смачної дієти.

Науковий керівник «Дієт Центру» і автор методики лікування Бровко Дмитро Олександрович розповів про подальши плани і перспективи розвитку клініки:
«На даний момент основним завданням для нас є відкриття нових філій і подальший розвиток клініки. Так планується відкриття дієтологічних центрів у Івано-Франківську, Вінниці та Сумах. Також нові філії поступово будуть відкриватися і в тих областях, де ми вже працюємо.

Ми готуємо вихід на міжнародний рівень, тому зараз розглядаємо відкриття філій і в інших країнах.
В наших планах також посилити діагностичну базу, придбати додаткове обладнання для отримання високоточних показників стану здоров’я наших пацієнтів.

Зараз на базі «Дієт Центру» проводяться клінічні дослідження, в планах – створити науково-дослідний центр з вивчення проблем ожиріння.

Проводиться серйозна робота з розширення спектра послуг, що надаються. Можливе відкриття стаціонару, адже для ефективності лікування деяких пацієнтів бажано на певний час «ізолювати» від спокус, щоб створити поштовх для зниження ваги. До того ж, певні процедури краще проводити в умовах денного стаціонару.

Також зараз ми працюємо над розробкою і виданням методичної літератури з рецептурою корисних дієтичних страв і рекомендацій щодо їх правильного приготування. До процесу розробки розширеного довідника з правильного харчування залучені професійні кулінари. Цей збірник буде включати смачні, корисні дієтичні страви, щоб по закінченню курсу дієтотерапії перед нашими клієнтами не стояло питання, що робити далі і яким чином складати свій щоденний раціон, щоб було смачно і при цьому легко в приготуванні».

З погіршенням екології, низькою якістю продуктів харчування і щоденними стресами, проблема надмірної ваги торкнулася багатьох, незалежно від віку, статі та роду діяльності.

Але, на жаль, ще не всі усвідомлюють, що надмірна вага сигналізує про серйозні проблеми зі здоров’ям, і не є виключно питанням естетичного характеру.

Здійснюючи марні самостійні спроби схуднення, доведені до відчаю, люди звертаються за допомогою до професійних дієтологів, і вже за підтримки досвідчених фахівців досягають поставлених цілей.

У процесі лікування пацієнтів фахівці «Дієт Центру» використовують різні ефективні дієтологічні програми. З кожним роком перелік послуг розширюється: з’являються нові авторські лікувально-діагностичні дієтологічні програми, використання яких рекомендовано при серйозних захворюваннях, таких як цукровий діабет, захворюваннях ендокринної системи, системи травлення та інших складних патологіях.

«Найчастіше до нас звертаються люди, які мають проблеми з надмірною вагою, рідше – з недостатньою масою тіла. Усих цих людей об’єднує те, що, найчастіше, вони навіть не здогадуються про причину виникнення своїх проблем. І тільки в результаті діагностики, з’ясовується, що сприяло порушенню їх обміну речовин.

Мета, яка стоїть перед нами, не просто скласти дієту, що буде нормалізувати масу тіла, а розробити систему харчування, що поліпшує стан здоров’я пацієнта.

Так, за допомогою правильного харчування ми досить успішно коригуємо порушення вуглеводного обміну при метаболічному синдромі.

Нам вдається регулювати рівень цукру в крові пацієнтів, хворих на цукровий діабет II типу, знизити їх жирову масу і рівень холестерину в крові. При діабеті I типу ми підбираємо індивідуальний раціон, в результаті чого досягаємо зменшення дози інсуліну. На жаль, при наявності даної патології повністю відмовитися від ін’єкцій інсуліну неможливо, це інсулінозалежна форма діабету, але за допомогою правильного харчування, кількість необхідного препарату можна знизити.

За допомогою дієти, ми також лікуємо і різні захворювання шкіри, які можуть бути результатом порушення роботи системи травлення, функції кишечника або печінки.

Маючи проблемну шкіру, люди не роздумуючи, звертаються до дерматолога, але поки не буде відновлена функція системи травлення, захворювання шкіри ліквідувати не вдасться.

Для таких пацієнтів ми складаємо індивідуальну дієту, виявивши спочатку ті харчові алергени, які спровокували хворобливі прояви. В результаті, добиваємося повного одужання пацієнта, який позбавляється від наслідків неправильного харчування у вигляді дефектів шкіри.

Ми і далі плануємо розробляти клінічно ефективні програми, щоб за допомогою харчування можна було коректувати різні патологічні стани. Зараз, наприклад, працюємо над програмою харчування при розсіяному склерозі» – розповідає про ефективність лікувально-діагностичних програм «Дієт Центру» автор методики Дмитро Олександрович Бровко.

З самого початку роботи «Дієт Центр» зарекомендував себе, як клініка, що має серйозну діагностичну базу. Перш ніж почати лікування, фахівці центру проводять діагностику організму пацієнта на новітньому обладнанні, відповідно до світових стандартів.

Використовуючи біоімпедансний аналізатор, фахівці «Дієт Центру» отримують точні дані про склад тканин: співвідношенні в організмі м’язової, жирової маси, визначають рівень рідини, також дізнаються індекс маси тіла пацієнта та інші важливі показники, необхідні для розробки індивідуальної ефективної системи лікування.

За допомогою інноваційного приладу – метаболографа фахівці центру встановлюють рівень обміну речовин. Дані, отримані в результаті діагностики, дозволяють дієтологам клініки складати для кожного пацієнта персональну програму зниження і контролю ваги, з урахуванням особливостей і потреб організму.

Пропонуючи своїм клієнтам кращі досягнення в сфері дієтології, фахівці центру проводять якісне лікування, завдяки якому по закінченню дієтотерапії, кожен клієнт залишає клініку здоровим і щасливим.
Так, зараз в клініці курс дієтотерапії проходять понад 1000 пацієнтів, загальна ж кількість клієнтів «Дієт Центру» за 13 років роботи – понад 13 000 чоловік.

«Для нас це не просто цифри і статистичні дані. Це – показник якості нашої роботи, гарантія того, що ми, дійсно, допомагаємо людям. Адже наші клієнти досягають своїх цілей, здійснюють мрії, покращують своє здоров’я, самопочуття, змінюють ставлення до себе і свого життя. Для декого боротьба з надмірною вагою може тривати не один рік, і весь цей час ми всіляко підтримуємо і допомагаємо досягти того результату, якого пацієнти так прагнуть.

З відкриттям нових центрів збільшується і динаміка появи нових клієнтів. Більше центрів – більше лікарів – більше інформаційних потоків – більше людей про нас дізнаються – і в результаті, більше вдячних клієнтів.

Якість нашої роботи, ефективне лікування, реальна допомога людям – все це дозволяє нам розвиватися далі. Ми намагаємося надавати максимально високу якість послуг з урахуванням усіх медичних показників» – підсумовує роботу науковий керівник Бровко Д.А.

Завдяки такому підходу, географія «Дієт Центру» давно вийшла за рамки України. У клініці представлений новий формат надання послуг за допомогою он-лайн консультацій. Дистанційна програма дозволяє фахівцям «Дієт Центру» успішно і ефективно допомагати пацієнтам в Європі, Ізраїлі, Росії та Америці.

З розвитком мережі клінік, відповідно, розширюється і штат співробітників. За підсумками 2014 року, «Дієт Центр» – це 26 досвідчених дієтологів, які працюють за авторською методикою. До того ж, зараз в «Дієт Центрі» працюють не тільки кваліфіковані дієтологи, здійснюються консультації та інших профільних фахівців: кардіолога, гастроентеролога, ендокринолога, психолога, спортивного лікаря. Всі фахівці крім вищої медичної освіти, здобувають професійну підготовку на базі навчального центру клініки, де проводяться різні семінари та конференції.

«Адже дієтолог займається не тільки питаннями правильного харчування; це вельми складна професія і не кожен лікар витримує подібне навантаження. Займаючись питанням харчування, дієтолог при цьому повинен бути і гастроентерологом, і ендокринологом, і психологом, тому що під час роботи з клієнтами постійно доводиться стикатися зі складними патологіями.

Надмірна вага не виникає незвідки, часто її супроводжує якесь серйозне захворювання і потрібно безпомилково визначити яке саме. Завдання, яке стоїть перед фахівцями – створити ефективну систему харчування для пацієнта з урахуванням всіх особливостей його організму. До того ж, іноді необхідно призначити і медикаментозне лікування, у випадку, якщо самостійно дієта не справляється з корекцією стану здоров’я, а коли йдеться про здоров’я, немає права на помилку!

Тому кращими досягненнями і визнанням своєї праці ми вважаємо успіхи своїх клієнтів, яким у День народження «Дієт Центру» хочемо побажати здоров’я і довголіття.

Тих, хто вже завершив курс дієтотерапії, і кого з нашою клінікою пов’язує міцна дружба, ми чекаємо у себе в гостях тільки з хорошими новинами про нові досягнення та перемоги.

Нехай у вас більше ніколи не буде приводів звернутися до нас за професійною допомогою. Виконуйте всі наші рекомендації та поради, які ми даємо по закінченню лікування, не забувайте про фізичну активність, і звичайно, правильне харчування! Бережіть своє здоров’я!

А тим, хто тільки збирається змінити своє життя, бажаємо не боятися змін, приймати правильні мудрі рішення і довіряти своє здоров’я лише професіоналам. Дієта – це не складно, не страшно і не боляче! Приходьте і самі в цьому переконаєтеся! Ми зможемо допомогти вам досягти поставлених цілей!»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн