Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як схуднути за місяць

Похудеть за месяцЯк схуднути за місяць? Ті, хто бажають знизити вагу, дуже часто задають це питання, тому що ставлять собі саме такі часові рамки для цієї мети. Однак правильніше не обмежувати себе жорсткими термінами, а шукати спосіб, який допоможе схуднути ефективно і безпечно, без голоду і надмірного навантаження для організму.

Дієтологи аргументовано стверджують – зниження ваги має бути безпечним, комфортним і персоніфікованим.

Швидкі екстремальні дієти «виходять з моди», поступаючись місцем більш адекватному підходу – змінам в харчуванні та способі життя, які дозволять організму перебудуватися і позбутися зайвих жирових відкладень без стресу і перевантажень.

Що значить персоніфікований підхід до схуднення? Це пошук відповіді на питання, чому саме у вашому випадку виникла зайва вага, і що потрібно робити для її нормалізації у вашому конкретному випадку, а не для середньостатистичної особи, яка худне.

Але, якщо все ж говорити про терміни. Чи можна схуднути за місяць? Чи достатній це період, щоб позбутися зайвих кілограмів?

Відповідь на це питання така ж індивідуальна, як і вихідні умови: причини проблем з вагою, кількість зайвої ваги, вік, стан здоров’я і т. д.

Для здорової людини з невеликою зайвою вагою (2-4 кг) і місяця може бути цілком достатньо, щоб домогтися бажаного результату. Якщо ж вага значно перевищує норму, і є проблеми зі здоров’ям, знадобиться більш тривалий період. Однак і 30-ти днів цілком достатньо, щоб відчути перші результати і те, як зміни в харчуванні впливають на ваше самопочуття і зовнішній вигляд.

Зміни в харчуванні, які допоможуть схуднути

Яким повинен бути підхід до схуднення, щоб за місяць отримати видимі результати?

В першу чергу необхідно переглянути харчування. Багато хто вважає, що досить рахувати та обмежувати калорії, щоб схуднути.

Зайва калорійність їжі дійсно провокує набір зайвої ваги, але тільки підрахунок калорій не дасть бажаного результату.

Необхідно не тільки стежити за калорійністю, але і за збалансованістю раціону, забезпечити регулярний режим прийому їжі, достатнє вживання рідини, нормалізувати сон і т. д. І це, окрім спеціальних лікувальних заходів, спрямованих на відновлення здоров’я, якщо причиною надмірної ваги є проблеми зі здоров’ям.

Тому дієту, з урахуванням всіх особливостей вашого організму, допоможе розробити тільки фахівець. Але загальні рекомендації для здорової людини такі:

Зміни в способі життя і харчування повинні допомогти вашому організму «включитися» в процес схуднення. Однак, щоб процес зниження ваги був максимально комфортним і ефективним, потрібна допомога фахівця – лікаря-дієтолога, при наявності хронічних захворювань – можливо, також консультація профільного спеціаліста.

Дієтологи DietCenter забезпечать максимально комфортний і ефективний процес схуднення, проведуть необхідні дослідження, з’ясують причини появи зайвої ваги, розроблять персональну програму з оптимальними для вас термінами зниження ваги і планом харчування.

А для тих, кому хочеться більшої свободи дій, в DietCenter розроблена гнучка персональна програма схуднення. В рамках даної програми лікар-дієтолог також розробить для вас персональну дієту і план заходів для нормалізації ваги і здоров’я на підставі результатів діагностичних досліджень і харчових вподобань, але у вас буде можливість самостійного вибору меню для схуднення.

Хочете худнути комфортно і ефективно? Зателефонуйте в DietCenter прямо зараз!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн