Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як схуднути в третьому триместрі вагітності

как похудеть в третьем триместре беременности

Зайва вага в третьому триместрі відчувається особливо гостро. Збільшується навантаження на серце, хребет і суглоби вагітної жінки. Майбутню маму можуть турбувати набряки, швидка стомлюваність, болі в спині та суглобах, підвищення тиску й інші «супутники» надмірної ваги при виношуванні дитини.

 В середньому до 29-го тижня в нормі прибавка у вазі вагітної становить 6-8 кілограмів. Норма набору маси тіла на третій триместр становить близько 400-500 грамів на тиждень. Якщо розглядати індивідуальні показники ваги під час вагітності, то вони залежать від вихідного типу статури, індексу маси тіла, стану здоров’я і ряду інших чинників.

Набір кілограмів на пізніх термінах відбувається головним чином внаслідок зростання маси малюка і підготовки організму жінки до пологів і лактації – це фізіологічні процеси. Коли прибавка у вазі виходить з-під контролю, зростає ризик розвитку ускладнень перебігу вагітності. На практиці процеси пологів і відновлення після них у жінок з надмірною вагою протікають складніше.

Як схуднути при вагітності в третьому триместрі?

Для безпечного зниження ваги найправильніше буде звернутися за допомогою до лікаря. Схуднення на пізніх термінах вимагає медичного підходу, грамотного розрахунку калорійності та складу раціону.

Лікар-дієтолог допоможе контролювати вагу вагітної за допомогою спеціального плану харчування. При розробці меню на третій триместр повинні бути враховані індивідуальні фізичні параметри жінки, особливості перебігу вагітності, самопочуття майбутньої мами.

Під час консультації лікаря-дієтолога ви дізнаєтеся, як схуднути в 3 триместрі вагітності не лише безпечно для мами, але й з користю для майбутнього малюка. Харчуючись смачно та різноманітно, ви будете отримувати всі необхідні поживні речовини й при цьому ефективно знижувати вагу.

Дотримання рекомендацій дієтолога допоможе схуднути без стресу і ризиків для здоров’я. Якщо вагітність протікає з ускладненнями – токсикозом, набряком, печією – правильно побудоване харчування допоможе зняти неприємні симптоми та почуватися більш комфортно на пізніх термінах.

Професійна дієта для схуднення при вагітності в третьому триместрі допоможе не тільки схуднути, але і правильно підготуватися до майбутніх пологів і грудного вигодовування дитини.

Довірившись фахівцеві з харчування, ви зможете не турбуватися про зайві кілограми та насолоджуватися передчуттям зустрічі зі своїм малюком.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн