Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як схуднути в талії

похудеть в талииТонка жіноча талія була символом красивої фігури в усі часи. І це не дивно – струнка талія створює більш витончений і граціозний силует.

Однак ця частина тіла найбільш «чутлива» до появи зайвих кілограмів. Відкладення надлишків жиру у багатьох жінок в першу чергу відбувається саме в цій зоні. Крім того, жирові відкладення в області талії можуть свідчити про певний тип ожиріння, при якому «страждають» внутрішні органи і наявний високий ризик розвитку супутніх захворювань.

Тому пошук відповіді на питання «Як схуднути в талії» і «Як швидко спалити жир з талії» важливий не тільки для збереження краси, а й, в першу чергу, здоров’я.

Яким повинен бути об’єм талії?

Вважається, що об’єм талії повинен бути не більше 80 см у жінок і не більше 94 см у чоловіків. Якщо ваші показники перевищують норму, це може свідчити про надмірну вагу. Якщо ж обхват талії у жінок вищий 88 см, а у чоловіків вищий 102 см – за таких показників часто діагностується ожиріння.

Самостійно визначити, чи є привід турбуватися, можна за допомогою показника співвідношення об’єму талії до об’єму стегон – цей показник фахівці називають «Індекс талія/стегна».

Незважаючи на достатню простоту розрахунку цього показника – він має важливе значення – дозволяє визначити тип розподілу жирових відкладень на тілі. За допомогою даного коефіцієнта можна оцінити ступінь ризику розвитку ожиріння, що в результаті може спровокувати і інші серйозні захворювання.

Якщо у вас відношення об’єму талії до об’єму стегон більше 1-го для чоловіків і більше 0,8 для жінок – це привід для занепокоєння, особливо, якщо вага значно перевищує норму.

Перевищення цих показників може говорити про абдомінальний тип розподілу жирової тканини, який характеризується жировідкладенням в області талії і живота, є найбільш небезпечним варіантом розташування жиру, підвищуючи ризик розвитку серцево-судинних захворювань (атеросклерозу, ішемічної хвороби, інсульту), діабету II типу, а також порушення жирового обміну.

У такій ситуації важливо не тільки повернути стрункість талії. Наявність надмірної ваги свідчить про порушення в роботі всього організму, є медичною проблемою і вимагає консультації та допомоги фахівця.

Для пошуку ефективних методів для «схуднення в талії» важливо виявити причину появи зайвих кілограмів, визначити вашу індивідуальну норму значення здорової ваги, характер локалізації жирових відкладень з оцінкою ступеня ризику розвитку супутніх захворювань.

У будь-якому випадку, щоб схуднути в талії, потрібно знизити загальну вагу. Для цього необхідно розробити заходи, спрямовані на відновлення здоров’я і безпечне зниження маси тіла зі стійким тривалим результатом. У цьому вам допоможе консультація лікаря-дієтолога.

Оскільки при самостійному зниженні ваги рідко вдається досягти значних результатів. Після жорстких низькокалорійних дієт великий ризик виникнення додаткових проблем зі здоров’ям. Крім того, до 75% людей, що дотримувалися низькокалорійної незбалансованої дієти для схуднення, набирають більшу частину з втраченої ваги після завершення дієти.

Але якщо у вас невелика зайва вага, ви можете виконувати рекомендації для схуднення в домашніх умовах.

Харчування, яке допоможе схуднути в талії


Знизити вагу і схуднути в талії вам допоможе виконання рекомендацій для «оздоровлення» раціону:


Вправи, які допоможуть схуднути в талії

Схуднути в талії допоможуть і спеціальні вправи. В першу чергу ваша увага має бути сфокусована на прямих і поперечних м’язах живота, підтягуючи їх, ви створите своєрідний корсет з тонкою талією. Подібні вправи можна знайти на заняттях пілатесом або йогою. Або ж ви можете робити вправи для схуднення в талії в домашніх умовах.

Вправи для схуднення в талії в домашніх умовах:

Для тих, хто потребує естетичної корекції фігури, в DietCenter розроблена спеціальна програма: «Локальне жироспалювання». На основі цієї програми для вас буде складено індивідуальний план харчування, який дозволить знизити вагу і відкоригувати проблемні зони.

Хочете схуднути? Запишіться на консультацію в DietCenter прямо зараз!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн