Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як схуднути в домашніх умовах

похудеть в домашних условияхЯк схуднути в домашніх умовах? Цим питанням задаються багато людей, яких турбує зайва вага, що цілком зрозуміло, адже завжди хочеться знайти простий спосіб, який допоможе без будь-якої допомоги швидко і ефективно досягти мети.

Але чи можна схуднути в домашніх умовах? “Можна” – відповідають дієтологи, якщо у вас немає серйозних порушень в роботі організму і ви маєте невелику зайву вагу – вам потрібно схуднути на 2-5 кілограмів.

Для цього не потрібно сидіти на суворих дієтах, тренуватися до виснаги або зменшувати шлунок, можливо, досить буде відкоригувати харчування: зробити його збалансованим, відрегулювати частоту прийомів їжі, питний режим і додати посильну фізичну активність.

Правила харчування, які допоможуть схуднути в домашніх умовах

Ці рекомендації допоможуть вам оздоровити раціон і позбутися декількох зайвих кілограмів без спеціальних дієт і спорту. Вони можуть бути застосовані як для жінок, так і для чоловіків, причому чоловікам схуднути «в домашніх умовах» при незначній зайвій вазі може бути легше, ніж дівчатам. У чоловічому організмі обмінні процеси проходять швидше, отже, за відсутності захворювань, нормалізація харчування може привести до більш швидкої нормалізації ваги.

Не варто очікувати, що «оздоровлення» раціону дасть можливість схуднути дуже швидко. Але вам і не потрібно шукати швидкі способи схуднути. Зниження ваги повинно бути поступовим, саме таке схуднення найбільш сприятливе для організму, зменшує ймовірність того, що вага швидко повернеться.

Однак варто зазначити, що перераховані вище поради навряд чи будуть ефективними для зниження ваги, якщо вам потрібно схуднути на 10-15 кілограмів і більше або якщо ви маєте проблеми зі здоров’ям. При наявності певних захворювань схуднути самостійно, навіть на 3-5 кілограмів, може стати нездійсненним завданням. У таких випадках тільки допомога фахівця може забезпечити діагностику і усунення причин надмірної ваги, розробку безпечного і ефективного плану схуднення.

Навіщо необхідна консультація дієтолога

Поява зайвої ваги може бути викликана різними причинами. Якщо ваша вага значно перевищує норму, то, швидше за все, має місце мультифакторний вплив, тобто існує кілька факторів, що провокують зайві кілограми.

Щоб підібрати оптимальний план корекції ваги і оздоровлення, який допоможе вам ефективно схуднути, необхідно враховувати тип ожиріння, механізми його розвитку, локалізацію жирової тканини, супутні захворювання, особливості організму, вподобання в їжі, особливості способу життя та ін. А це під силу тільки фахівцеві.

Лікар-дієтолог проведе діагностику, проаналізує стан здоров’я, виявить індивідуальні чинники, що провокують надмірну вагу, і розробить індивідуальний план харчування для схуднення.

У DietCenter розроблений ряд ефективних дієтологічних програм для різних цілей. Для тих, хто хоче комфортно схуднути до 10 кг ми пропонуємо програму Смачна дієта – Light.

Для тих, кому потрібно схуднути на 15-20 кілограмів, можуть вибрати дієтологічну Програму Максі.

Для тих, у кого напружений робочий графік, підійде дієта Офісна.

У разі, якщо у вас немає можливості з якихось причин відвідувати особисті консультації дієтолога, розроблена програма Дистанційна.

І це далеко не повний перелік пропонованих програм, на основі яких дієтолог зможе розробити ваш індивідуальний план харчування, який допоможе вам схуднути легко і комфортно, а потім підтримувати вашу нормальну здорову вагу.

Хочете схуднути? Зателефонуйте в DietCenter просто зараз!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн