Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як схуднути швидко

«Як схуднути швидко» – один з найбільш затребуваних запитів, який можна зустріти в інтернеті на тему зниження ваги. І це зрозуміло, коли виникає рішучість схуднути, то бажання позбутися зайвих кілограмів якомога швидше – цілком природне.

Але, якщо ваша ціль вирішити проблему надмірної ваги, а не схуднути на пару-трійку кілограмів і потім їх повернути, то має сенс ставити за мету не «худнути швидко», а «схуднути надовго», досягти мети зниження ваги.

Швидке схуднення не вирішує проблему надмірної ваги, але при цьому веде до порушення роботи організму, супроводжується «ефектом бумеранга» – поверненням втрачених кілограмів, скинутих зусиллями сили волі і жорстких обмежень.

Чим небезпечне швидке зниження ваги на низькокалорійних незбалансованих дієтах?


Основною проблемою швидкого схуднення є втрата м’язової маси. На незбалансованих дієтах значно скорочується кількість споживаних калорій і перелік вживаних продуктів. Для виконання основних функцій – підтримання життєдіяльності, нашому організму не вистачає енергії. Щоб компенсувати недостатність харчування, він звертається до альтернативних джерел енергії – і в першу чергу буде витрачатися м’язова маса (а не жирові запаси).

Втрата м’язової маси призводить до зменшення кількості білка і води в організмі. Білок необхідний для багатьох біологічних процесів. При його недостачі одним з видимих ​​наслідків може бути випадання волосся. Серйозніші наслідки – порушення гормонального фону, збої в роботі шлунково-кишкового тракту, зниження працездатності, погіршення пам’яті. Послаблюється імунітет, порушується засвоєння поживних речовин, вітамінів і мінералів.

Нестача води також негативно відбивається на нашому організмі. Схудлі за допомогою «екстремальних» дієт люди скаржаться на головні болі. Крім того, постійна втома, апатія, пригніченість, різкі скачки тиску, набряклість, проблеми з травленням, порушення сну.

Ще однією з проблем швидкого схуднення є утворення каменів в жовчному міхурі. Різке скорочення калорійності раціону може призводити до збою в балансі солей жовчних кислот і холестерину. Холестерин утворює грудки, і відкладатися в жовчному міхурі у вигляді каменів. Це може призводити до запалення печінки, підшлункової залози і сечового міхура.

Найбільш видимим моментом швидкого схуднення є обвисла шкіра. Шкіра має властивості розтягуватися і стягуватися, але на це потрібен час. Обвисання відбувається, якщо шкірі «не дали часу», щоб адаптуватися до зміни об’ємів тіла. Щоб не допустити такої ситуації, необхідно знижувати вагу правильно і поступово.

Різке обмеження калорійності може стати причиною уповільнення обміну речовин. Поширена ситуація, коли після декількох швидко скинутих кілограмів вага перестає знижуватися, незважаючи на дотримання дієти.

При різкому обмеженні калорійності харчування організм почне підлаштовуватися під нові умови і «економити» енергію. В результаті – сповільнюється основний обмін речовин.

«Жорсткі» дієти можуть стати причиною появи дратівливості, підвищеної тривожності, депресивних станів.

Таким чином, «екстремальні дієти для швидкого зниження ваги» лише виводять рідину з організму, спалюють м’язи, вводять організм в стан стресу через надлишок одних речовин і нестачу інших, псують вашу зовнішність і здоров’я.

Жироспалювання – це перетворення жирової тканини в енергію. Процес тривалий і трудомісткий, який не запускається в один момент. Щоб почати худнути, потрібно привести у відповідність кількість споживаних калорій і тих, що витрачаються, створити оптимальний дефіцит (в межах безпечного індивідуального значення) за рахунок грамотно підібраного раціону, а не голодування. Необхідно збалансувати раціон за білками, клітковиною, поліненасиченими жирними кислотами, вуглеводами, мікроелементами.

Тільки такий підхід до зниження зайвої ваги дає довгостроковий результат і працює на вас, а не проти вашого здоров’я і зовнішнього вигляду.

Якщо ви дійсно поставили за мету позбутися зайвих кілограмів зверніться за допомогою до фахівця.

Дієтологи медичних дієтологічних центрів здоров’я та смачної дієти DietCenter розробляють індивідуальний раціон, який ґрунтується на:


Раціон для схуднення, розроблений фахівцем, буде відповідати потребам вашого організму, дозволить схуднути за оптимальні терміни, без шкоди для здоров’я і зовнішнього вигляду.

Навіть якщо вам з якихось причин потрібно схуднути за короткі терміни, ви зможете зробити це, але під контролем дієтологів.

Для швидкого зниження ваги, в DietCenter розроблена програма «Інтенсив», що дозволяє знижувати вагу максимально швидко, без надмірного стресу для організму і негативних наслідків для здоров’я.

Хочете схуднути швидко і комфортно? Запишіться на консультацію до дієтолога прямо зараз!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн