Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як схуднути при закрепах

Як схуднути при запорах

Зниження ваги нерозривно пов’язане зі зміною раціону харчування — це найефективніший і безпечний спосіб схуднути.

Перехід на новий тип харчування відбивається на всьому організмі і, перш за все, на нашій системі травлення. Одним з найбільш поширених наслідків необережних змін у раціоні є закреп.

Монодієти — рекордсмен з побічних ефектів у вигляді закрепів. Різке обмеження продуктового різноманіття призводить до закономірних наслідків для кишечника.

Закреп при низькокалорійній дієті пов’язаний зі зменшенням обсягу порцій і жорстким зниженням частки споживаних жирів, які в помірних кількостях полегшують просування калових мас по кишечнику. Крім того, самостійне зменшення кількості і калорійності їжі часто призводить до уповільнення метаболізму і травлення.

Високобілкові дієти створюють умови для ущільнення калових мас. Якщо білкова дієта складається здебільшого з легко засвоюваних продуктів, то кількість неперетравленої їжі зводиться до мінімуму і потрібно набагато більше часу для її накопичення в кількості, достатній для дефекації.

При низьковуглеводній дієті раціон сильно урізаний за кількістю продуктів, багатих на клітковину. Харчові волокна — головний помічник у випорожненні кишечника, тому їх дефіцит неминуче призводить до закрепів.

Якщо у спробах схуднути ви застосовуєте ту чи іншу дієту, дотримуйтеся базових принципів харчування для здоров’я вашого кишечника:

Так чи інакше, неможливість своєчасного випорожнення завдає чималого дискомфорту і може звести нанівець усі спроби схуднути.

Схуднути при закрепах можна — для цього необхідно ретельно підбирати меню і своєчасно коригувати його при будь-яких змінах вашого самопочуття.

Якщо ви відчуваєте дискомфорт під час дієти, найправильнішим рішенням буде звернутися до лікаря-дієтолога.

Фахівець із харчування знає, як комфортно і безпечно схуднути і знизити можливість появи закрепів.

Дієтолог розробить для вас індивідуальний план харчування для оздоровлення кишечника і допоможе налагодити процеси травлення.

Лікар-дієтолог скоректує харчування таким чином, щоб нормалізувати випорожнення на дієті, при необхідності порекомендує додатково ввести в раціон клітковину — розчинні і нерозчинні харчові волокна.

Існують натуральні та безпечні засоби і добавки до харчування, які ефективно вирішують проблему закрепів. До них належать: лушпиння насіння подорожника, насіння чіа і вівсяні висівки, вони містять як розчинні, так і нерозчинні волокна.

Заручившись підтримкою медичного фахівця, ви зможете знижувати вагу ефективно і безпечно, відчуваючи легкість у тілі і отримуючи задоволення від спожитої їжі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн