Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як схуднути після кесаревого

Як схуднути після пологів – питання, що варте уваги. Здорова вага і привабливий зовнішній вигляд дарують молодій мамі добре самопочуття і потрібні сили.

З народженням дитини життя жінки повністю змінюється і для повернення до колишньої форми потрібен час, тому завдання зниження ваги не варто відкладати на потім.

Схуднути після кесаревого розтину (кр) буде складніше, ніж після неускладненого природного розродження. Причина того – триваліший період відновлення після пологів. Запасіться терпінням і дотримуйтесь принципів здорового глузду, щоб повернути стрункість тіла найближчим часом.

Скільки часу потрібно, щоб схуднути після кр

Кесарів розтин, як і будь-яка інша операція, вимагає обов’язкового періоду загоєння і відновлення. Цей процес може займати 6-12 тижнів і передбачає щадний режим у харчуванні та руховій активності.

Після завершення періоду відновлення ви можете більш інтенсивно займатися своєю вагою, поступово коригуючи раціон і збільшуючи фізичне навантаження.

Правильна дієта, режим дня і вправи допоможуть повністю відновитися і навіть поліпшити фізичну форму за 3-6 місяців, якщо під час вагітності ви набрали 10-15 кг. Ви можете худнути швидко або більш повільно, залежно від індивідуальних особливостей організму і швидкості обміну речовин.

Як схуднути в животі після кесаревого розтину?

Ще протягом півтора місяця після пологів у вас може зберігатися невеликий животик – організму потрібен час, щоб повернути колишні форми. Варто також виключити диастаз (розходження прямих м’язів живота).

На жаль, не існує спеціальних вправ для черевного преса, які допоможуть вам спалити жир на животі після кр. Схуднути в конкретній зоні складно. Запустити процеси жироспалювання і не допустити утворення нових надлишкових відкладень допоможе спеціальна дієта.

Як тренування для м’язів преса і кора, найефективнішими будуть всілякі планки і дихальні вправи. Вони приведуть м’язи в тонус і укріплять м’язовий корсет після кесаревого розтину.

Як схуднути після кесаревого за допомогою вправ

У перші 6-12 тижнів після кесаревого слід уникати інтенсивної фізичної активності, підйому ваги і будь-яких вправ, які викликають напруження черевних м’язів. До таких видів активності належать вправи в планці, різні скручування, стрибки і т. ін.

У цей період намагайтеся частіше бувати на свіжому повітрі, ходити пішки, виконувати полегшену домашню роботу. Це допоможе спалювати зайві калорії і дасть вашим м’язам мінімально потрібне навантаження. Також добре ввести у свій режим дня дихальні вправи для зміцнення м’язів преса і тазового дна. Робота з діафрагмою допоможе відновити роботу всієї системи кора (м’язів живота, спини і тазового дна), що позитивно позначиться на жіночому здоров’ї та самопочутті.

Після повного загоєння і рубцювання операційних швів ви можете займатися більш інтенсивно.

Як схуднути після кесаревого мамі, котра годує

Грудне вигодовування допомагає знижувати вагу молодій мамі. Годування малюка вимагає винятково здорового харчування матері і змушує її стежити за якістю споживаних продуктів. Гормон пролактин відповідає за вироблення молока та допомагає спалювати жир, запасений організмом за період вагітності. Крім того, лактація – досить енерговитратний процес. Молода мама витрачає близько 700 ккал на годування впродовж дня.

Дієта при грудному вигодовуванні (дієта при гв) для схуднення після кесаревого має бути ідеально збалансованою, щоб забезпечити малюка та маму потрібними поживними речовини. Перед таким планом харчування стоїть безліч завдань, тому краще довірити його розробку медичному фахівцю.

Дієта після кр для схуднення

Раціон молодої мами – найважливіший аспект правильного схуднення після кр. У Перші дні після пологів харчування повинне бути максимально легким і частим. Вибирайте щадну їжу за консистенцією, температурою та хімічнім складом. Допускаються слабкі бульйони, м’ясне суфле, парові котлети, кисломолочні продукти з низьким вмістом жиру, в’язкі каші. Впродовж декількох днів травлення налагодиться і можна потроху розширювати меню породіллі іншими продуктами та більш твердою їжею.

Дієта при гв має враховувати стан матері та постійно мінливі потреби немовляти в поживних речовинах. Якщо при цьому ви шукаєте спосіб, як схуднути після кесаревого, краще звернутися по допомогу до професіоналів.

Фахівці DietCenter контролюватимуть ключові показники ваги та здоров’я протягом всього курсу дієтотерапії. Дієтолог складе персональне меню з урахуванням особливостей організму, яке допоможе безпечно схуднути після кр і швидко поліпшити фізичну форму молодої мами.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн