Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як схуднути на 5 кілограм

Схуднути на 5 кг

Існує чимало способів схуднути, але стабільний і безпечний результат дають лише деякі. Причини різні і залежать, як від обраного способу схуднення, так і індивідуальних особливостей організму.

Хороша новина – якщо ваша зайва вага складає 5 кілограмів – завдання схуднути на 5 кілограм – реальне і цілком здійсненне. Більш того, при правильному підході і доброму стані здоров’я ваш організм досить швидко «віддасть» зайву вагу, оскільки ця цифра – незначне перевищення норми, яке швидше за все ще не позначилося на вашому стані здоров’я.

Тут виникає головне для багатьох питання: скільки часу для цього буде потрібно? У більшості випадків ми не готові прощатися із зайвою вагою стільки ж, скільки її набирали. Позбутися від зайвих кілограмів хочеться швидко і назавжди.

Так чи можна схуднути на 5 кілограмів за тиждень? Або щоб схуднути на 5 кілограмів потрібен місяць? Чи можна швидко схуднути на 5 кілограмів і як зробити це в домашніх умовах?

Дослідження надають різні цифри, якою є безпечна швидкість втрати ваги для організму. Найчастіше зустрічаються показники:

Наведені значення значно різняться. Як і реальна швидкість зниження ваги в кожному конкретному випадку. Причому визначати конкретні значення, які були б коректні абсолютно для всіх, не зовсім правильно. Так, дівчині, вага якої на 3-4 кілограми перевищує норму це значення буде одне, а для чоловіка з вагою 120 кілограмів це значення буде істотно відрізнятися.

Давайте розберемося, яким має бути безпечне і ефективне схуднення.


Як схуднути на 5 кг за місяць

30 днів – достатній термін, щоб домогтися видимих ​​результатів і позбутися від 5 зайвих кілограмів. Однак дієтологи рекомендують не орієнтуватися на середньостатистичні дані, а в кожному конкретному випадку визначати період, необхідний для зниження ваги, індивідуально.

Головним орієнтиром має бути стан здоров’я і самопочуття. Зниження ваги повинно відбуватися за рахунок жирової маси, а не м’язової. При зниженні ваги ви не повинні відчувати почуття голоду і перебувати у стресі.

Швидка втрата ваги може негативно позначитися на стані здоров’я. Проте, при правильно складеному раціоні харчування ви можете схуднути досить швидко і скинути 5 кг за місяць без шкоди для здоров’я.

Ось прості, але дієві рекомендації, які не вимагають неймовірних зусиль, щоб схуднути на 5 кілограмів і не кинути почате на півдорозі, не нашкодити здоров’ю і не зненавидіти все дієти.

Що робити, щоб схуднути на 5 кілограмів:

Модні дієти можуть дати видимий, але короткочасний ефект: закінчивши дієтичний період, багато хто компенсує всі «недоїдене». Поступово зміна звичок харчування – єдиний вірний шлях до стрункої фігури.

Кожна людина індивідуальна. На наш вибір їжі впливають дуже багато факторів: звички, сімейні традиції харчування, культурні та індивідуальні особливості і багато іншого. Тому те, що добре для когось і допомогло схуднути, для іншої людини може стати джерелом сильного стресу і фактором, що спровокує загострення або розвиток захворювань.

Білок – є будівельним матеріалом для наших клітин. На перетравлення білкової їжі йде більше енергії, ніж на переробку вуглеводів, тому можна зменшити споживання калорій, не зменшуючи кількості їжі, лише перерозподіливши її. Білок міститься в м’ясі, яйцях, сирі, в соєвих та бобах.

Споживання води не тільки насичує організм рідиною, а й допомагає знизити калорійність раціону. Ми часто плутаємо спрагу з голодом. Достатня кількість води позитивно впливає на обмін речовин і допомагає не їсти зайвого.

Серед жирів є шкідливі і корисні. Корисні жири також важливі для зниження ваги, як і інші важливі поживні речовини.

Дослідження доводять, що хронічна нестача сну заважає позбавлятися від зайвих кілограмів.

Стреси провокують підвищення рівня гормону кортизолу, що може перешкоджати схудненню. Крім того, більшість людей схильні заїдати стреси, що також заважає худнути.

Заведіть щоденник і записуйте в нього всі продукти, які ви з’їли протягом дня. Розклейте в квартирі мотиваційні цитати. Розкажіть друзям, що вирішили схуднути на 5 кг за місяць.

Все це допоможе довести справу до кінця і домогтися потрібного результату.

Чи можна схуднути на 5 кг за тиждень?

Схуднути на 5 кг за місяць реально, але багатьох не влаштовують такі терміни. Дуже часто жінки вирішують худнути перед якоюсь важливою подією, і у них немає місяця в запасі. Тому вони шукають способи, як схуднути за 2 тижні, схуднути на 5 кілограмів за тиждень і навіть за 3 дні. І знаходять дієти, що обіцяють такий результат, але вимагають різкого обмеження кількості їжі, і провокують постійне відчуття голоду.

Такий підхід до схуднення небезпечний! Адже створює сильний стрес для вашого організму, наслідки якого можуть позначитися на здоров’ї.

Можуть з’явитися порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, виникнути проблеми зі шкірою. Через кілька днів такої дієти часто з’являються злість, дратівливість, відчуття повної відсутності енергії. При цьому зайві кілограми часто повертаються і навіть з надбавкою.

Знизити вагу швидко, за кілька тижнів, не переживаючи про стан здоров’я та повернення зайвих кілограмів все-таки можна. Але робити це потрібно під контролем фахівців.

У DietCenter розроблені програми, які дозволяють комфортно худнути в різних ситуаціях. Так наприклад, программа «Інтенсив» забезпечує максимальне зниження ваги за мінімальний термін і дозволяє безпечно худнути без надмірного стресу. Досвідчені дієтологи DietCenter врахують вашу вагу і стан здоров’я, звернуть увагу на ваші харчові звички і на основі програми підберуть індивідуальну дієту, що дозволяє худнути швидко, без почуття голоду і шкоди для здоров’я.

Хочете швидко і ефективно позбутися від зайвих кілограмів? Зателефонуйте нам!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн