Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як схуднути лактовегетаріанцю

як схуднути лактовегетаріанцевіЯк схуднути лактовегетаріанцю? Це питання дієтологам задають частіше, ніж може здатися на перший погляд.

Існує переконання, що перехід на вегетаріанство, і лактовегетаріанство зокрема, «за визначенням» сприяє оздоровленню і призводить до схуднення. Однак, якщо основна причина вибору лактовегетаріанства – бажання схуднути, то вас може підстерігати розчарування. Такі зміни в харчуванні самі собою не гарантують позбавлення від зайвої ваги. Лактовегетаріанці, також, як і прихильники інших стилів харчування, можуть мати зайву вагу.

Лактовегетаріанство передбачає відмову від м’яса, риби, яєць, вживання рослинної їжі і молочних продуктів.

Молочні продукти – цінний «ресурс», джерело тваринних білків, що містять незамінні амінокислоти. У молочних продуктах містяться корисні молочні жири, вітаміни D і В12, кальцій та інші цінні речовини.

Продукти рослинного походження – головне джерело вітамінів, мікроелементів, біоактивних речовин, клітковини і інших поживних речовин, які потрібні для здорового харчування.

Звідки ж тоді беруться зайві кілограми при лактовегетаріанстві?

Як схуднути лактовегетаріанцю? У чому особливості цієї системи харчування, і чи підходить вона в якості здорового раціону?

Як планувати раціон для схуднення лактовегетаріанця

 

Харчування лактовегетаріанця може бути повноцінним і збалансованим, якщо щоденне меню буде містити всі необхідні групи поживних речовин: білки, жири, вуглеводи, мікроелементи і вітаміни. Однак при лактовегетаріанстві часто спостерігається у раціоні збільшення жирів і вуглеводів.

Зайва кількість жирів може надходити як з молочними продуктами, такими як жирний твердий сир, кисломолочний сир, вершкове масло, вершки, жирна сметана, так і при надмірному вживанні рослинної олії.

Надлишок вуглеводів часто виникає на тлі надмірного «захоплення» кашами швидкого приготування, білим хлібом, випічкою, солодощами. Вживання цих продуктів необхідно контролювати, щоб калорійність раціону була в рамках норми.

Для схуднення потрібно створити дефіцит калорій (10-20% добової норми) – тобто з їжею повинно поступати менше енергії, ніж ви витрачаєте. Тоді організм, щоб отримати відсутню енергію, почне розщеплювати жирові запаси.


Особливості дієти для схуднення лактовегетаріанця


Як будувати меню для схуднення лактовегетаріанця

Щоб схуднути лактовегетаріанцю необхідно не просто змінити підхід до харчування. Потрібно планувати раціон, складати меню, при цьому врахувати не тільки «правильну» калорійність, але і склад продуктів. «Правильність» в кожному разі буде індивідуальною, залежить від вашого стану здоров’я, віку, статі, ваги, фізичної активності, харчових вподобань і т. д.

Дуже важлива причина появи зайвої ваги. Чи є це результатом неправильного харчування, або ж наявні захворювання, психологічні проблеми і інші чинники, які провокують надмірну вагу.

Виявити ваші причини проблем з вагою, пройти необхідну діагностику та отримати індивідуальне меню для схуднення лактовегетаріанця ви можете, звернувшись до фахівців DietCenter.

У DietCenter для вас розроблять індивідуальне меню для схуднення. Але це буде не низькокалорійна дієта, а збалансований раціон, відповідно до ваших індивідуальних показників і стилю харчування, завдяки чому ви подолаєте проблему зайвої ваги. Також ви зможете навчитися самостійно будувати здорове меню для лактовегетаріанця, щоб отримувати з їжею все необхідне і підтримувати стрункість протягом тривалого часу.

 Залишилися питання, як правильно побудувати меню для схуднення лактовегетаріанця? Зателефонуйте в DietCenter просто зараз! І наші фахівці допоможуть вам знайти на них відповіді.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн