Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як боротися з целюлітом

Как избавиться от целлюлита

Целюліт – слово, знайоме не з чуток багатьом жінкам. Горбки на стегнах і животі змушують почуватися невпевнено на пляжі, в спортзалі, в примірювальній і навіть просто перед дзеркалом. Щоб позбутися цього дискомфорту недостатньо кремів і скрабів для тіла. Щоб вирішити проблему целюліту – необхідно виявити й усунути причину утворення «апельсинової кірки».

Що таке целюліт?

Всупереч поширеній думці целюліт не є захворюванням або виключно косметичним дефектом. У основі розвитку змін шкіри лежить збільшення жирових клітин (адипоцитів) в підшкірно-жировій клітковині. При цьому фіброзні перегородки, що пронизують жирову тканину, ущільнюються і товщають, стискаючи жирові клітини та випинаючи їх у вигляді горбків на поверхні шкіри. Щоб зрозуміти, як позбутися целюліту, важливо розібратися в можливих причинах його появи.

Причини розвитку целюліту

Фізіологічна схильність – до неї можна віднести такі фактори як спадковість, раса, стать і вік. Відомо, що целюліт – здебільшого жіноча проблема. Це пов’язано з особливостями жіночого гормонального фону і будови підшкірно-жирової клітковини. З віком ризик утворення целюліту на сідницях, руках і навіть литках зростає, з огляду на гормональні зміни й уповільнення метаболізму. Крім того, представниці європеоїдної раси більш схильні до розвитку гіноїдної ліподистрофії.

Впливати на ці сприятливі фактори неможливо, але їх потрібно брати до уваги для своєчасної та ефективної профілактики розвитку целюліту.

Захворювання – ще одна група чинників, яка може впливати на розвиток дегенеративних змін в підшкірно-жировому шарі. До таких змін можуть привести будь-які патології, пов’язані з порушенням обміну речовин, водно-сольового обміну і дисбалансом гормонального фону. При наявності захворювань важливо перш за все провести комплекс заходів з лікування та оздоровлення організму – це дозволить створити умови, в яких буде простіше ефективно і швидко позбутися целюліту.

Спосіб життя – мабуть, найбільша і найпоширеніша група факторів, що впливають на утворення целюліту. До них належать:

Ці фактори впливають на швидкість та інтенсивність метаболізму, збереження водно-сольового балансу, якість лімфо- і кровотоку в підшкірно-жировій клітковині, підтримання здорового гормонального статусу. Саме корекція способу життя – найпростіший і дієвий спосіб вирішення проблеми «апельсинової кірочки» на ногах, сідницях і в інших проблемних зонах.

Чи можна позбутися целюліту? І скільки часу на це знадобиться – 2 тижні, 7 місяців або роки роботи над собою?

Побороти целюліт – реально. Більш того – змінивши свій спосіб життя, ви зможете забути про цю проблему, дотримуючись принципів здорового харчування, помірного фізичного навантаження і базового догляду за шкірою вашого тіла.

Терміни терапії багато в чому залежать від стадії змін жирової тканини. У деяких випадках можна отримати бажані результати за 2 місяці спеціальної дієти в поєднанні з домашніми процедурами. Але щоб позбутися сильно вираженого целюліту, необхідний комплексний підхід до вирішення проблеми й більше часу на перебудову способу життя і харчування.

Дієта від целюліту

Характер і якість нашого харчування багато в чому визначають ступінь схильності до виникнення целюліту. Продукти, які ми щодня вживаємо, можуть провокувати появу «апельсинової кірки» або ж навпаки – сприяти боротьбі з целюлітом на будь-яких стадіях.

До продуктів-провокаторів належать: цукор, кофеїн, фаст-фуд, рафіновані вуглеводи (білий рис, борошно і т. д.), солодкі газовані напої, алкоголь, фабричні соуси та снеки з високим вмістом цукру і солі.

До переліку продуктів, які працюють проти целюліту, входять: цитрусові, овочі, цільно зернові вироби, продукти з високим вмістом поліненасичених жирних кислот (наприклад, авокадо, морська риба, оливкова олія та ін.), куркума, часник та інші.

Необхідно правильно поєднувати різні продукти і розподіляти їх за прийомами їжі, формуючи збалансований раціон. Щоб швидко і якісно позбутися целюліту, краще звернутися за допомогою до фахівця – лікаря-дієтолога.

Лікар підкаже вам, як позбутися целюліту на ногах, сідницях та інших ділянках тіла через зміну системи харчування.

Дієтолог розробить для вас спеціальне меню з урахуванням віку, статі, стадії розвитку гіноїдної ліподистрофії, наявності супутніх захворювань і особистих харчових вподобань. Зазвичай така дієта розробляється на 10-14 днів для можливості своєчасно внести коригування.

При наявності надлишкової ваги ви будете втрачати зайві кілограми щотижня, працюючи над відновленням водного балансу та обміну речовин у вашому організмі за допомогою програми харчування проти целюліту.

Пам’ятайте, що навіть сильного целюліту можна позбутися, якщо відповідально і системно підходити до вирішення цієї проблеми.

Гладка і пружна шкіра – це реальність, доступна кожному, хто готовий до якісних змін у своєму харчуванні та способі життя.

Ознайомитися зі спеціальною дієтологічною програмою «Кардинальне позбавлення від целюліту» можна за посиланням https://dietcenter.com.ua/uk/poslugi/programi-estetichnoyi-korektsiyi-figuri/kardinalne-pozbavlennya-vid-tselyulitu.html

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (9 оценок, среднее: 4,44 из 5)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн