Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Спалювання жиру для жінок

Сжигание жира для женщин

Кожній жінці хочеться бути стрункою і підтягнутою. Щоб позбутися складочок на животі та зайвих жирових відкладень на боках, багато дівчат готові годинами тренуватися в залі та істотно обмежувати себе в харчуванні.

Дійсно, дієта і спорт у правильному поєднанні здатні творити чудеса. Важливо розібратися в особливостях накопичення і спалювання жиру у жінок і розробити оптимальну стратегію роботи над своїм тілом.

Спортивна дієта для спалювання жиру для жінок буде ефективною, якщо відповідатиме механізму і типу жировідкладення.

Перш за все, варто відзначити, що жир в нашому організмі буває двох типів — вісцеральний і підшкірний. Внутрішній (вісцеральний) жир ніби “огортає” органи черевної порожнини. Надмірне його накопичення проявляється збільшенням обсягів на животі та боках.

Вісцеральне ожиріння — це не просто косметичний дефект. Цей стан запускає цілий ланцюг метаболічних реакцій, які призводять до порушення обміну речовин і несуть загрозу здоров’ю. Щоб спалити жир на животі й боках, жінці необхідно повністю переглянути свій раціон на користь здорового харчування.

Для початку потрібно знизити кількість простих вуглеводів у своєму меню. До них належать цукор, кондитерські та борошняні вироби, білий рис, солодкі газовані напої та більшість фабричних соків. Такі продукти дають стрибок рівня глюкози в крові й створюють відчуття швидкого насичення, яке так само швидко проходить. Обмежуючи кількість простих вуглеводів у своєму раціоні, ви не тільки знижуєте ймовірність переїдання, але і створюєте сприятливі умови для спалювання вісцерального жиру як основного джерела енергії.

Щодо додаткових змін у раціоні харчування, важливо додати у своє меню продукти, що спалюють жир на животі у жінок.

Дієта для дівчат, як і для спортсменів, повинна містити достатню кількість білка, щоб забезпечити організм амінокислотами для нормалізації обміну речовин.

Регулярне застосування певних спецій, таких як імбир, кориця, куркума, також дасть позитивний ефект — спалює зайвий жир, завдяки їхній властивості активізувати обмінні процеси.

Не забувайте про режим харчування — часте харчування невеликими порціями зніме навантаження з організму і дозволить плавно регулювати обмін речовин.

Також важливо підтримувати водно-сольовий баланс — щодня випивайте достатню кількість води, не зловживайте кавою.

Що спалює жир в організмі у жінок?

Для активізації процесів ліполізу важливо давати тілу фізичне навантаження. Річ у тому, що в стані спокою розщеплення жирів в організмі у дівчини відбувається з меншою інтенсивністю, ніж у чоловіків. Водночас, під час тренувань жіночий організм більш охоче віддає жир як основне “паливо” для роботи тіла. Тому дієта спортсменів для спалювання жиру дівчиною повинна застосовуватися в комплексі з фізичними навантаженнями.

Спалювання підшкірного жиру вимагає іншого підходу. Тут основні зусилля повинні бути спрямовані на побудову здорової системи харчування.

У разі нерівномірного розподілу жирових відкладень, буде не зайвим проконсультуватися з ендокринологом — можливо, причина збільшення обсягів у “проблемних зонах” криється в гормональному дисбалансі. Адекватно підібрана терапія і спеціальна дієта допоможуть жінці відновити своє здоров’я і фізичну форму.

Якщо ви постаєте перед питанням, як спалити підшкірний жир жінці або позбутися жиру на животі, розумним рішенням буде звернутися до лікаря-дієтолога.

Медичний фахівець з харчування проведе діагностику, визначить тип ожиріння, можливі причини та особливості набору ваги, складе індивідуальну схему дієтотерапії та за  наявності показань призначить препарати, що спалюють жир.

Спортивна і підтягнута фігура — це не мрії, а реальний результат усвідомленого підходу до власного харчування і здоров’я.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн