Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Спалювання жиру для чоловіків

сжигание жира для мужчин

Надлишкові жирові відкладення на боках і животі, які багато хто ласкаво називає “пивний животик”, насправді мають дуже опосередковане відношення до вживання алкогольних напоїв.

Найчастіше живіт росте, коли виникає проблема вісцерального ожиріння — збільшене скупчення жирової тканини всередині черевної порожнини, навколо внутрішніх органів і тканин. Такий стан загрожує не тільки необхідністю купівли одягу великих розмірів, але і серйозними наслідками для здоров’я.

Річ у тім, що внутрішній жировий шар метаболічно активний і має прямий вплив на обмін речовин і гормональний баланс. Прогресуюче вісцеральне ожиріння призводить до розвитку ускладнень у вигляді цукрового діабету і проблем з боку серцево-судинної системи.

Тому спалити жир на животі й боках чоловікові — це, перш за все, питання здоров’я і гарного самопочуття. При перших ознаках ожиріння в області живота кожному чоловікові варто задуматися про зміну звичного типу харчування і способу життя в цілому.

Як спалити жир на животі чоловікові?

Насправді, все не так складно. Треба сказати, що в питаннях спалювання жиру чоловікам пощастило. Якщо жіночий організм прагне накопичувати жирову тканину для виконання репродуктивної функції, то у чоловіків є один з кращих помічників у схудненні — гормон тестостерон.

Тестостерон відповідає за лібідо, активний приріст м’язової маси і використовує жирові молекули як основне джерело енергії при фізичних навантаженнях. При цьому спортивні тренування підсилюють продукування тестостерону, а значить процес спалювання жиру у спортсменів відбувається інтенсивніше.

Ефективною буде спеціальна спортивна дієта для спалювання жиру для чоловіків. Індивідуально підібраний раціон харчування допоможе формувати красиве і підтягнуте тіло внаслідок додаткового насичення м’язів і спалювання зайвих жирових відкладень.

Спортивна дієта для чоловіків обов’язково повинна містити достатню кількість білка, складних вуглеводів, корисних жирів і повноцінний комплекс вітамінів і мінералів.

Розробка персонального раціону, щоб спалити вісцеральний або підшкірний жир, — завдання не з простих. Необхідно брати до уваги вік, вихідну вагу, тип ожиріння, стан здоров’я, особливості організму, склад і сполучуваність продуктів в меню, їх вплив на обмін речовин і цілий ряд інших факторів.

Тому найкраще звернутися з питанням, як спалити підшкірний жир на животі чоловікові або схуднути в боках, до досвідченого лікаря-дієтолога. Такий фахівець складе дієту, яка допоможе нормалізувати вагу і відновити здоров’я з урахуванням особливостей чоловічого організму.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн