Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Схуднення при пієлонефриті

Схуднення при пієлонефриті викликає безліч запитань. Порушення функції нирок диктує особливі правила харчування, які значно обмежують можливості корекції ваги та фігури.

Перш за все, людям з пієлонефритом категорично протипоказане інтенсивне зниження ваги. Будь-яка дієта для швидкого схуднення ґрунтується на активізації процесів спалювання жирів як в підшкірно-жировому шарі, так і в черевній порожнині — навколо внутрішніх органів.

У разі інтенсивного спалювання жиру виникає ризик зменшення об’єму жирової капсули, що підтримує нирку в анатомічно правильному положенні. Витончення капсули викликає опущення органу, зміщення ниркових кровоносних судин, нервів і сечоводів, що негативно позначається на функції виділення нирок і стані здоров’я в цілому. Тому схуднення при хворобі нирок має бути поступовим і щадним, під постійним контролем лікаря.

Особливу увагу при складанні дієти для схуднення при пієлонефриті необхідно приділити складу раціону. Дієта з високим вмістом білка може бути досить ефективною для здорової людини, але зовсім непридатна для схуднення при хворобі нирок.

Надмірне споживання білкової їжі створює додаткове навантаження на функцію видільної системи та може спровокувати загострення пієлонефриту. При захворюванні нирок рекомендовано зменшити частку білка в раціоні при цьому забезпечити достатнє споживання жирів та вуглеводів.

Пієлонефрит та процес схуднення складно сумісні, це завдання вирішується виключно під контролем фахівця. Але це зовсім не означає, що ви повинні забути мрії про здорову вагу та струнку фігуру.

Звичайно, дієта для схуднення при захворюванні нирок вимагає лікарського контролю і відповідального підходу до власного здоров’я з боку пацієнта — тільки в цьому випадку можна гарантувати безпечне зниження ваги.

При розробці плану харчування досвідчений лікар-дієтолог повинен враховувати індивідуальні параметри вашого організму, історію хвороби та характер її протікання, особливості способу життя і звички. Щоденний раціон повинен формуватися на принципах повноцінності, різноманітності та збалансованості за поживними речовинами.

Індивідуальна дієта і рекомендації щодо оздоровлення допоможуть вам безпечно скинути зайві кілограми та взяти пієлонефрит під контроль.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн