Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як схуднути при частих відрядженнях

Як схуднути, якщо часто доводитися їздити у відрядження? Це питання з кожним роком задають все більше людей. Висока зайнятість на роботі, постійні роз’їзди і відрядження – досить поширене явище для сучасної ділової людини.

Подібне життя «на колесах» найчастіше характеризується відсутністю повноцінного і регулярного харчування, тривалими перервами в їжі, які чергуються з переїданням, переважно у вечірні години; перекусами фаст-фудом на ходу.

Такий стиль харчування є звичним для більшості людей у ​​відрядженні, проте з часом це призводить до проблем зі здоров’ям і захворювань – таких як гіпертонія, діабет, варикозне розширення вен, артроз, до набору зайвої ваги і т. д.

Коли вага тіла значно перевищує норму, а самопочуття відчутно погіршується, ми замислюємося про необхідність схуднути. Але як схуднути при частих відрядженнях?

Як оздоровити харчування у відрядженні

Досить поширена думка, що поєднати постійні відрядження і правильне харчування неможливо, і схуднути тому, хто часто перебуває в поїздках, за допомогою зміни харчування не вийде. Але це не так.

Безумовно, забезпечувати здорове харчування і домогтися зниження ваги під час відрядження складніше, ніж під час «осілого» життя. Немає поруч звичних магазинів з потрібними продуктами, в більшості випадків відсутня можливість приготувати здорову гарячу їжу, інший режим роботи і відпочинку, виникає необхідність харчування в дорозі і багато іншого.

Проте, схуднути за умов частих відряджень цілком реально. Почніть з аналізу того, як і чим ви харчуєтеся під час поїздки, і зробіть корективи, які допоможуть «оздоровити» ваш раціон.

Ці рекомендації допоможуть оздоровити Ваш раціон у відрядженні.

Але, якщо зайва вага вже є, щоб схуднути при частих відрядженнях, лише цих рекомендацій недостатньо.

Щоб схуднути при постійних поїздках, зверніться за консультацією до дієтолога. В цьому Вам допоможуть фахівці медичного дієтологічного центру здоров’я та смачної дієти DietCenter.

Дієтологи DietCenter з’ясують причини зайвої ваги у Вашому конкретному випадку, врахують особливості Вашого організму, харчові звички, режим роботи і підготують індивідуальні рекомендації щодо харчування, які допоможуть схуднути, незважаючи на часті відрядження.

Разом з DietCenter Ви зможете повернути вагу в норму і навчитеся правильно харчуватися навіть при високій завантаженості на роботі і постійних роз’їздах.

Зателефонуйте в DietCenter і отримаєте консультацію просто зараз!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн