Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Чи можна схуднути за тиждень?

Схуднути за тиждень – мета амбіційна і вимагає таких же засобів для її реалізації. Чи існують ефективні засоби, щоб її досягти – знизити вагу за тиждень?

Зайва вага не виникає моментально, жирові відкладення накопичуються поступово, збільшуючи позначку на вагах.

Атрибути стилю життя сучасної людини – недосипання, вранці – брак часу на нормальний сніданок, довгий робочий день в офісі, практично без руху, стреси на роботі і в побуті, вечір, коли вже немає сил ні на що, крім телевізора або комп’ютера – не сприяють здоров’ю і стрункості. Так, непомітно, рік за роком, ми «знаходимо» зайві кілограми.

Відмітка на вагах або якийсь випадок – у кожного свій поріг, коли виникає тривога за свій зовнішній вигляд, з’являється бажання схуднути, схуднути швидко, за тиждень, ну максимум – два, бажано в домашніх умовах.

Чи можна схуднути швидко?

 

У пошуках відповіді на питання, як схуднути за тиждень, вивчаються тематичні сайти і форуми. Знаходяться тисячі порад, порадників і «перевірених» засобів, експрес-дієт, щоб схуднути швидко на 5,10 і навіть 20 кілограмів.

Але чи реально це?

У деяких випадках, в результаті застосування таких порад і експрес-дієт, кілька кілограмів можуть «піти», але лише ненадовго, в більшості випадків – повернуться вони швидко і з «надбавкою».

При різкому обмеженні калорійності або незбалансованому харчуванні, чим і характерні моно- і низькокалорійні дієти, зниження ваги відбувається внаслідок зменшення кількості води в тканинах, а не спалювання жиру.

При такому стилі харчування організм перебуває в стані стресу. У відповідь тіло починає підлаштовуватися під стрес і ще більше «запасати» жирову тканину.

Процес такого схуднення триватиме недовго. У відповідь на стрес організм почне уповільнювати основний обмін речовин, і вам буде потрібне подальше скорочення калорійності раціону до голодного стану, в якому довго ви не протримається – стикнетеся із замкнутим колом: «зайва вага – дієта з різким обмеженням їжі – дефіцит необхідних організму поживних речовин – мікро- і макроголод (стрес і втома) – зрив – переїдання.

Тому такі поради і дієти не приводять до ефективного схуднення, навіть якщо на якусь позначку вдається знизити вагу за тиждень.

На скільки кілограмів можна схуднути за тиждень?

 

Численні дослідження надають різні цифри безпечної втрати ваги для організму, наприклад:

За нормами ВООЗ безпечною для здоров’я швидкістю зниження ваги вважається 2 кг за місяць для жінок і 4 кг за місяць для чоловіків.

Наведені значення значно різняться. Але задаватися конкретними значеннями буде не зовсім правильно. Для дівчини, чия вага перевищує норму на 2-3 кілограми, це значення буде одним, а для чоловіка, з масою тіла 130 кілограмів, це значення буде іншим.

У процентному вираженні оптимальним середнім буде значення 3-5% початкової маси тіла за місяць – в цьому випадку втрачена вага не буде сприйнята організмом як стрес.

Але для кожного цей показник буде індивідуальним. Ваші параметри здорової ваги і швидкості її зниження можна дізнатися, пройшовши діагностику складу тіла.

Важливим є і визначення причин надмірної ваги. Помилково вважати, що для всіх справедливе правило: їж менше – і схуднеш. Контроль калорійності раціону – тільки один з факторів, який має значення для зниження ваги.

Якщо надмірна вага з’явилася в результаті яких-небудь проблем зі здоров’ям, наприклад, порушень гормонального фону, то без компенсації захворювання – нормалізації гормонального фону – значних успіхів в боротьбі із зайвою вагою навряд чи вдасться домогтися. Те ж стосується і порушень харчової поведінки, яка також вимагає корекції.

Тому правильним початком пошуку відповіді на питання: «як схуднути за тиждень?» – буде звернення до лікаря-дієтолога.

 

Як допоможе дієтолог

 

З’ясувати причину надмірної ваги, визначити індивідуальне значення здорової ваги, поставити реальні цілі зниження ваги, відкоригувати систему харчування, яка допоможе схуднути не за тиждень, але без голоду і стресу, крайнощів від переїдання до голодування, виснажливих тренувань і зафіксувати результат допоможуть фахівці DietCenter.

Пріоритет наших фахівців – здоров’я наших пацієнтів. Тому наша робота починається з головного – діагностики і усунення причин, які призвели до надмірної ваги. І далі полягає в пошуку оптимальної для вас системи харчування, яка гармонійно впишеться у ваше життя, стане постійною її частиною і дозволить самостійно управляти вагою, щоб через короткий час вам не потрібно було шукати спосіб, як схуднути за тиждень.

Якщо ж вам потрібна більш швидка динаміка зниження ваги, то спеціально для таких випадків в DietCenter розроблена програма «Інтенсив» для прискореного зниження ваги, зі збалансованим раціоном, без перенавантаження на органи і системи організму.

Вибирайте безпечне зниження ваги з фахівцями DietCenter!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн