Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Чи можна схуднути без спорту

схуднути без спортуЗаняття спортом вважаються ефективним засобом для зниження ваги, а регулярні відвідування спортзалу з серйозними навантаженнями – необхідністю, для тих, хто хоче схуднути. Але чи є спорт головним інструментом для схуднення? Чи достатньо збільшення фізичної активності і спортивних занять для ефективного зниження ваги? І чи можна схуднути на правильному харчуванні без спорту?

Фізична активність, безумовно, позитивно впливає на зниження ваги і загальне самопочуття. Але в більшості випадків заняття спортом далеко не завжди дають очікувані результати. Якщо для схуднення ви використовуєте тільки спорт, то швидше за все зіткнетеся із ситуацією, коли зниження ваги відбувається дуже повільно і несуттєво, або вага «завмирає» на певній позначці. Це часто викликає розчарування, невдоволення собою, зниження мотивації або відмову від мети. Однак, не варто засмучуватися, така «поведінка» організму цілком зрозуміла і ситуацію можна змінити.

Чому спорт може не допомогти в зниженні ваги?

Заняття спортом можуть не приводити до помітного «спалювання» жиру з кількох причин:

Єдиний можливий шлях, який дозволяє ефективно схуднути без шкоди для здоров’я це: діагностика причин надмірної ваги – розробка індивідуального плану схуднення – підбір персонального меню для зниження ваги, і тільки потім розглядається доцільність та інтенсивність фізичних навантажень і етап, на якому їх потрібно вводити.

І основним засобом для зниження ваги буде корекція харчування, спрямована, перш за все на оздоровлення організму – усунення причин, які призвели до його появи; нормалізацію обміну речовин, гормонального фону, корекцію індивідуальних харчових звичок. Тільки такий підхід дозволить дійсно вирішити проблему зайвої ваги і схуднути надовго без стресу і шкоди для здоров’я.

Важливо відзначити, що фізична активність важлива для підтримки здоров’я і є хорошим додатковим інструментом для схуднення. Але це не обов’язково повинні бути інтенсивні спортивні заняття.

Звичайна ходьба є одним з найбільш ефективних видів фізичної активності, для якої вам не потрібен абонемент в спортивний зал, планування чіткого розкладу. Цей вид активності доступний, незалежно від вашої фізичної форми, фінансових можливостей, зайнятості і т. д. Для тих, чий стан здоров’я це дозволяє, можна вибрати пробіжки в спокійному темпі. Прогулянки вечірнім містом після роботи, робота на дачі – це також вид фізичної активності, що сприятиме покращенню самопочуття та допоможе схуднути без спорту.

Як харчуватися, щоб схуднути без спорту?

Щоб схуднути, необхідно проаналізувати свій щоденний раціон, спробувати його максимально «оздоровити» – виключити продукти з високою калорійністю і низькою харчовою цінністю: солодощі, кондитерські вироби, чіпси, фаст-фуд, копченості і т. д.

Багато зайвих калорій ми одержуємо також з напоями. Проаналізуйте, що ви п’єте. Намагайтеся виключити солодкі напої, магазинні соки, спробуйте менше додавати або постарайтеся відмовитися від цукру для чаю ​​і кави.

Стежте за регулярністю харчування – 3 основні і 1-2 додаткові прийоми їжі протягом дня забезпечать рівномірне надходження енергії і знизять ймовірність переїдання.

У цьому вам допоможе щоденник харчування. Записуйте все, що ви їсте і п’єте протягом хоча б одного тижня – і ви зможете побачити і відкоригувати свої основні помилки в харчуванні, які призводять до набору ваги.

Якщо ж самостійно складно проаналізувати і змінити раціон харчування, щоб схуднути без спорту, зверніться до дієтолога.

Лікар-дієтолог допоможе розібратися у ваших причинах набору ваги, адже провокувати її появу можуть не тільки переїдання і низька фізична активність, а й ряд захворювань, стреси, генетична схильність і багато іншого. Після діагностики причин дієтолог розробить для вас ефективну програму корекції ваги і дієту для схуднення, яка буде оптимальною для вас – відповідати вашим особливостям, стану здоров’я, харчовим вподобанням і т. д.

Зателефонуйте в DietCenter і запишіться на консультацію до дієтолога просто сьогодні!

 

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Получите консультацию
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн