Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Вегетаріанська

Програма корекції ваги і оздоровлення при вегетаріанському стилі харчування

Вегетаріанство часто пов’язують з низкою переваг, в тому числі проводять паралель між більш низьким індексом маси тіла та вегетаріанським харчуванням. Тому вегетаріанство часто сприймається як система харчування, яка сприяє зниженню ваги.

Однак на практиці без збалансованого раціону вегетаріанці, також, як і м’ясоїди, стикаються з проблемою зайвих кілограмів. При цьому нормалізувати вагу при вегетаріанському стилі харчування може бути навіть складніше, ніж при дієті з вживанням м’яса. Оскільки, незважаючи на деякі переваги, вегетаріанці часто стикаються з нестачею білка в раціоні, дефіцитом вітаміну B-12, кальцію, цинку і жирних кислот омега-3 і ін. Особливо зі складнощами в плануванні меню і набором ваги можуть зіткнутися ті, хто тільки переходить на дану систему харчування.

Набір ваги на вегетаріанському меню може відбуватися по ряду причин:

Щоб уникнути набору ваги і проблем зі здоров’ям при вегетаріанство необхідно контролювати кілька основних моментів:

Щоб скласти збалансований вегетаріанський раціон для зниження ваги і оздоровлення потрібно також враховувати склад продуктів і їх поєднання, обсяг порцій, кількість прийомів їжі, добову калорійність і ряд індивідуальних параметрів. Успішно впоратися з цим завданням – схуднути, набрати вагу, поліпшити стан здоров’я і набути навичок самостійного планування меню при вегетаріанство, допоможе дієтологічна програма “Вегетаріанство” від DietCenter.

Програма “Вегетаріанство” буде корисна:

У DietCenter ви можете отримати персональний план харчування в рамках різних видів вегетаріанства.

Дієта для зниження, набору ваги та оздоровлення при стилі харчування – пескетаріанстві

Цей тип харчування максимально наближений до популярної Середземноморської дієті, що характеризується великою кількістю овочів, злаків, риби і морепродуктів в раціоні. Схуднення на пескетаріанстві буде максимально комфортним, оскільки під обмеження потрапляє лише група м’ясних продуктів. В іншому ж – у вас є великий вибір страв і продуктів для смачного і різноманітного меню на кожен день. Пескетаріанська дієта під контролем лікаря-дієтолога може стати основою не тільки для корекції ваги, але і для оздоровлення, лікування та профілактики ряду захворювань.

Дієта для зниження, набору ваги та оздоровлення при стилі харчування – лакто-ово-вегетаріанство

Лакто-ово-вегетаріанство виключає м’ясо, рибу і морепродукти, але не має обмежень по іншим продуктовим групам. Головна складність схуднення на лакто-ово-вегетаріанстві полягає в складанні раціону з достатнім надходженням набору вітамінів, мінералів і амінокислот. Зниження ваги при такому типі харчування може бути ефективним при грамотному поєднанні страв і продуктів, з урахуванням тривалості ефекту насичення після їх вживання.

Дієта для зниження, набору ваги та оздоровлення при стилі харчування – веганство

Суворе вегетаріанство (веганство) – найбільш складна для корекції ваги система харчування. Такий раціон виключає всі продукти тваринного походження, тому вимагає навичок не тільки в складанні раціону, але і в приготуванні їжі, організації харчування і способу життя. Звернувшись до дієтолога з метою схуднути на веганстві, ви можете бути впевнені в збалансованості складеного раціону і безпеці дієти для вашого здоров’я.

Дієта для зниження, набору ваги та здорового харчування в період Посту

Пісна дієта не є самостійною системою харчування, але буде корисна людям, які хочуть дотримуватися традиційного релігійного посту.

Набір ваги і погіршення самопочуття при пісному харчуванні – поширена проблема, пов’язана з помилками при самостійному складанні раціону.

Пісна дієта від фахівців DietCenter – це збалансований повноцінний пісний раціон, який допоможе оздоровитися, знизити або тримати вагу під контролем, дотримуючись правил Посту.

У складі програми:

Також в DietCenter ви можете пройти ДНК-тестування https://dietcenter.com.ua/uk/poslugi/dnk-doslidzhennya, яке виявить ваші генетичні особливості щодо оптимального раціону харчування для підтримки здоров’я. Дані ДНК-дослідження дають додаткові можливості в персоналізації раціону і зберігають свою актуальність протягом усього життя.

Дієта на вегетаріанському харчуванні нерекомендована:

Доцільність вегетаріанства для зниження ваги при інших станах і захворюваннях обумовлюються з лікарем-дієтологом в індивідуальному порядку.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн