Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Здорове материнство

Счастливая и красивая мама — здоровый малыш

Суть дієти:: Пологи кардинально змінюють життя жінки. Це не тільки фізичне навантаження, але й психологічне. Післяпологова депресія, стреси та недосипання, пов’язані з першими місяцями життя малюка, пригніченість – не сприяють доброму самопочуттю та поверненню до “допологових форм”. Жінки якнайшвидше хочуть схуднути після пологів, повернутися до колишніх об’ємів, сідають на жорсткі дієти, які тільки погіршують справу. До того ж, це заважає процесу природнього вигодовування. Індивідуально розроблена система правильного харчування після пологів допоможе вирішити всі ці питання. Мамі не доведеться сидіти “на порожніх” кашах на воді, побоюючись, що вживання нових продуктів викличе коліки у малюка. Кваліфікований дієтолог-педіатр визначить набір продуктів, необхідних для хорошої лактації. Мама буде їсти смачно і при цьому втрачати кілограми, придбані під час вагітності! До того ж фахівці клініки доктора Бровко визначать графік правильного введення прикорму в раціон малюка. Пам’ятайте, щасливі діти виростають у сім’ях, де щасливі батьки! Ми допоможемо Вам знайти свій власний рецепт щастя!

Для кого рекомендована програма: жінкам після пологів, які прагнуть якнайшвидше повернутися до колишніх “дородових” форм або поліпшити їх. При цьому налагодити годування грудьми, правильно розпочати прикорм малюка. Для тих, хто прагне ростити дитину без стресів та хвилювань, в атмосфері гармонії та щастя, прищеплюючи основи здорового харчування з перших днів життя.

Обравши цю програму, Ви зможете:
Як складається Ваша персональна дієта

Для розробки індивідуального раціону харчування фахівці Клініки:

На підставі зібраної інформації та з урахуванням Ваших побажань, щотижня буде складатися Ваша індивідуальна післяпологова дієта, яка містить набір конкретних та зрозумілих страв, а також персональний графік прийому їжі.

Як часто проводяться консультації

Ваше спілкування з лікарем-дієтологом проводитиметься щотижня, чергуючи особисті консультації та консультації за телефоном. Раз на два тижні при особистій зустрічі лікар-дієтолог відзначатиме динаміку змін Вашої ваги, та складатиме Ваш індивідуальний графік харчування та меню. Через тиждень після консультації лікар-дієтолог зв’яжеться з Вами по телефону, відповість на всі питання, при необхідності відкоригує моменти, що викликають труднощі або дискомфорт.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн