Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Смачна дієта – Здорове харчування

Правильне збалансоване харчування як стиль життя.

Суть дієти: дієтологічна програма «Смачна дієта – Здорове харчування» не спрямована на корекцію маси тіла. Її завдання полягає в контролі і підтримці ідеальної ваги, досягти якого можна, використовуючи програми для схуднення, представлені в «Дієт Центрі».

Програма здорового харчування – це програма здорового способу життя, де правильне збалансоване харчування – невід’ємний обов’язковий елемент, який забезпечує гарне самопочуття, міцне здоров’я та прекрасний зовнішній вигляд, дозволяючи клієнту успішно використовувати рекомендації кваліфікованого дієтолога при складанні свого щоденного меню, з економією часу і гарантією збереження досягнутого результату.

Система харчування, що пропонується фахівцями медичного дієтологічного центру в рамках даної програми, розробляється таким чином, щоб разом з їжею в організм людини надходили всі необхідні мікро-/макроелементи, вітаміни і поживні речовини для злагодженої, безперебійної роботи всіх внутрішніх систем та організму в цілому.

При складанні індивідуального раціону харчування враховуються фізіологічні особливості та потреби організму, наявність і стадія розвитку патологій. У зв’язку з цим ця програма ефективно впливає на роботу організму і є своєрідною гарантією гарного самопочуття та зовнішнього вигляду.

За допомогою даної дієтологічної програми можна досягти і естетичних ефектів: поліпшити стан шкіри: повернути еластичність і уповільнити процес старіння, а також укріпити і оздоровити волосся; нормализувати роботу системи травлення, позбавитися від висипань і подразнень шкіри.

Дієтологічна програма «Смачна дієта – Здорове харчування» дозволяє постійно перебувати під наглядом фахівця і не боятися втратити контроль над якістю харчування і своєю фізичною формою. Здорове харчування як стиль життя – суть даної програми. Харчуватися правильно не до досягнення бажаного результату ваги, а й після здобуття ідеальних для себе параметрів і форм, для профілактики захворювань, збереження здоров’я, молодості і краси на довгі роки.

Для кого рекомендована програма:дієтологічна програма «Смачна дієта – Здорове харчування» призначена для всіх, хто піклуватися про своє здоров’я і якість життя.

Дана система харчування буде ефективна для клієнтів, які завершили курс дієтотерапії і набули ідеальної форми, при цьому прагнуть зберегти досягнутий результат. А також для людей, які мають нормальну масу тіла і хочуть харчуватися правильно під наглядом кваліфікованих фахівців медичного дієтологічного центру, щоб уникнути небажаних змін ваги і здоров’я в цілому. Також ця програма стане незамінною для всіх, хто турбується про своє самопочуття і зовнішній вигляд, тому бажає дотримуватися рекомендацій дієтолога при складанні щоденного раціону.

Причиною застосування програми здорового харчування може бути і наявність проблем естетичного характеру, вирішити які можна за допомогою правильно підібраного набору продуктів.

Так, за допомогою програми «Смачна дієта – Здорове харчування» можна поліпшити стан здоров’я: покращити стан шкіри, укріпити і оздоровити волосся. Правильне харчування сприяє нормалізації емоційного фону, що позитивно впливає на загальне самопочуття.

Програма здорового харчування стане незамінною для людей, схильних до алергічних реакцій на певні продукти. Для цієї групи клієнтів щоденне меню складається таким чином, щоб виключити харчові подразники, але при цьому зберегти повноцінність і збалансованість раціону. Також дана дієтологічна програма рекомендована для всіх, хто піклується про своє здоров’я, молодість і красу.

Зупинившись на цій програмі, Ви зможете:
Як складається Ваша персональна дієта

Дієтологічна програма «Смачна дієта – Здорове харчування» може використовуватися клієнтами медичного дієтологічного центру, які вже успішно завершили курс дієтотерапії і, досягнувши бажаного результату, хочуть продовжити регулярне відвідування консультацій дієтолога і надалі залишатися під наглядом кваліфікованих фахівців клініки.

У цьому випадку, при складанні індивідуальної дієти, не проводяться додаткові дослідження, а відбувається переведення пацієнта на нову систему харчування, враховуючи всі фізіологічні особливості і потреби організму, а також харчові вподобання.

Якщо ж клієнт звертається в клініку, не маючи проблем з надмірною вагою, з необхідністю зробити свій раціон харчування повноцінним і збалансованим, для розробки індивідуальної системи харчування фахівці центру:

Як часто проводяться консультації

Консультації з доктором дієтологом проводяться щотижня. Особисті зустрічі чергуються з консультаціями в телефонному режимі. Це дозволить Вам вчасно отримувати відповіді на всі питання, що виникають в ході дотримання дієтотерапії, відчувати постійну підтримку кваліфікованого фахівця, а лікарю – спостерігати за тим, як Ваш організм адаптується до системи здорового харчування, при необхідності вносити раціональні зміни. Раз на два тижні доктор буде коригувати раціон харчування з урахуванням Ваших побажань і потреб організму. Тривалість програми може бути різною: від декількох місяців до застосування дієтотерапії на постійній основі. Залежно від того, наскільки Ви готові до зміни способу життя, наскільки необхідні і важливі для Вас консультації фахівців центру, а також чи готові Ви самостійно складати для себе щоденний раціон харчування і взяти відповідальність за власне здоров’я.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн