Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Здорова вагітність

Красива та здорова вагітність

Суть дієти: Часто жінки в очікуванні малюка впадають у крайнощі: або починають “їсти за двох”, або жорстко обмежують себе у всьому, що б “не рознесло”. Такі крайнощі не тільки помилкові, але й шкідливі. Харчування жінки, що чекає дитину, – це дуже відповідальний процес, від якого залежить самопочуття майбутньої мами та здоров’я малюка. Доктор Бровко розробив спеціальну дієту для вагітних, в основу якої покладено збалансоване та повноцінне харчування. Для майбутньої мами розробляється індивідуальний раціон, в який входять її улюблені продукти, але в правильних пропорціях та поєднаннях, акцент робиться на продукти, які містять максимум корисних речовин для нормального розвитку дитини. В результаті, минають турботи про майбутні форми, мама перебуває в доброму настрої, а малюк отримує все необхідне для нормального росту та розвитку.

Метод Доктора Бровко дозволяє позбутися зайвих кілограмів жінкам, у яких була надлишкова вага до вагітності. Здорове харчування та індивідуально підібраний раціон дозволяють жінкам швидко відновитися після пологів, повернутися до колишніх об’ємів або навіть зменшити їх! Очікування малюка стає приємним та радісним.

Для кого рекомендована програма: для вагітних жінок, які дбають про майбутнє здоров’я своєї дитини, прагнуть під час вагітності залишатися бадьорими, активними, добре себе почувати та після пологів повернутися до колишніх форм або навіть зменшити об’єми.

Обравши цю програму, Ви зможете:
Як складається Ваша персональна дієта

Для розробки індивідуального раціону харчування фахівці Клініки:

На підставі зібраної інформації та з урахуванням Ваших побажань, щотижня буде складатися Ваша індивідуальна дієта для вагітних, яка містить набір конкретних та зрозумілих страв, а також персональний графік прийому їжі.

Як часто проводяться консультації

Ваше спілкування з лікарем-дієтологом проводитиметься щотижня, чергуючи особисті консультації та консультації за телефоном. Раз на два тижні при особистій зустрічі лікар -дієтолог відзначатиме динаміку змін Вашої ваги, та складатиме Ваш індивідуальний графік харчування та меню. Через тиждень після консультації лікар-дієтолог зв’яжеться з Вами по телефону, відповість на всі питання, при необхідності відкоригує моменти, що викликають труднощі або дискомфорт.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн