Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Спортивна

Правильний раціон харчування – основа спортивних досягнень!

Суть дієти: великі фізичні навантаження значно підвищують інтенсивність процесів обміну в організмі, які вимагають адекватного поповнення не тільки запасів енергії, а й усіх необхідних нутрієнтів, таких як білки, жири, вуглеводи, вітаміни та мінерали. Недотримання цієї умови веде не тільки до зниження фізичної працездатності, але й може привести до погіршення самопочуття спортсмена або навіть до розвитку хвороби. За допомогою харчування можна цілеспрямовано підвищити ефективність тренування, збільшити працездатність спортсменів на змаганнях та прискорити період відновлення після тренувань. Дієтолог-спортивний лікар допоможе скоригувати раціон харчування з урахуванням усіх особливостей: виду спорту, періоду підготовки, інтенсивності тренувань, необхідності зниження або набору ваги, стану здоров’я та індивідуальних побажань.

Для кого рекомендована програма: для спортсменів та людей, що ведуть активний спосіб життя.

Обравши цю програму, Ви зможете:

Як складається Ваша персональна дієта

Для розробки індивідуального раціону харчування фахівці Клініки:

На підставі зібраної інформації, а також з урахуванням Ваших індивідуальних побажань, щотижня буде розроблятися Ваша індивідуальна дієта, яка містить набір конкретних та зрозумілих страв, а також персональний графік прийому їжі.

Як часто проводяться консультації

Ваше спілкування з лікарем-дієтологом проводитиметься раз на місяць при особистій зустрічі. Через тиждень після консультації лікар-дієтолог зв’яжеться з Вами телефоном, відповість на всі питання, при необхідності відкоригує моменти, що викликають труднощі або дискомфорт. Протягом всього курсу дієтотерапії лікар-дієтолог буде щотижня підтримувати Вас у телефонному режимі, контролювати Ваш стан, визначати динаміку змін ваги та складати Ваш індивідуальний графік харчування та меню.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн