Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

СМАЧНА ДІЄТА – Пісна

У здоровому тілі – здоровий дух!

Суть дієти: «Смачна дієта – Пісна» стане незамінним путівником в питанні здорового харчування для людей, які дотримуються постів. Мета даної програми – забезпечити збалансований та здоровий раціон у період посту.

Фахівці “Дієт Центру” розробляють меню пісної дієти таким чином, щоб харчування у цей період було не менш корисним, смачним та різноманітним ніж завжди.

В межах програми «Смачна дієта – Пісна» можна відновити безперебійну діяльність серцево-судинної системи, розвантажити шлунково-кишковий тракт, поліпшити стан шкіряного покрову, врівноважити емоційний фон, досягти почуття легкості, гармонії з власним тілом та душею.

При грамотному складанні раціону лікарем-дієтологом відмова від певної групи продуктів (м’яса, риби, яєць, солодощів, молочних продуктів) не тільки не зашкодить організму, а й позитивно позначиться на стабілізації ваги.

Першочерговою місією даної дієтологічної програми є оздоровлення організму, збагачення його вітамінами та мінеральними речовинами. Тому, вибираючи програму «Смачна дієта – Пісна», можна досягти відразу кількох цілей: отримати добру фізичну форму, оздоровити організм та збагатитись духовно.

Для кого рекомендована програмапрограма буде корисна для людей, які дотримуються обмежень у харчуванні в період посту, прагнуть при цьому знаходитись у добрій фізичній формі. Найціннішою «Смачна дієта – Пісна» стане для тих, хто поститься вперше, не знаючи усіх тонкощів і особливостей даного заходу. Адже пісна дієта – це не просто відмова від продуктів тваринного походження, це ціла філософія здорового харчування.

«Смачна дієта – Пісна» стане приємною знахідкою ще й для тих, хто вже не раз дотримувався пісного меню, адже завдяки цій дієтологічної програмі Вам стануть відомі секрети смачного, різноманітного та збалансованого пісного раціону. Також ця програма здорового харчування та комфортного зниження ваги стане цікавою людям, які вже практикують вегетаріанство та тим, хто тільки бажає поповнити ряди прихильників такого способу харчування.

Відмовитися від продуктів тваринного походження не просто, організм людини, в житті якої відбуваються зміни в поглядах щодо системи травлення, відчуває великий стрес. Щоб не завдати шкоди здоров’ю, перехід до вегетаріанства повинен відбуватися поетапно. Наша дієтологічна програма «Смачна дієта – Пісна» може використовуватись як поступова форма переходу до вегетаріанства.

Кваліфікований лікар-дієтолог подбає про те, щоб пісна дієта відповідала Вашим смаковим та гастрономічним вподабанням, при цьому відбувався оздоровчий вплив на організм, запобігаючи поганому самопочуттю, занепаду сил і виникненню інших симптомів, можливих при зміні харчової поведінки. «Смачна дієта – Пісна» припаде до смаку ще й тим, хто лише на певний період часу хоче відмовитись від продуктів тваринного походження, з метою оздоровити свій організм. Зробити це грамотно можна за допомогою індивідуально підібраного повноцінного раціону пісного харчування.Обравши цю програму, Ви зможете:

Як складається Ваша персональна дієта

Це індивідуально підібрана система збалансованого здорового харчування, яка складається з урахуванням потреб організму та стану здоров’я людини. Тому, перш ніж приступити до складання персональної дієти, фахівці клініки проводять ряд важливих обстежень:


На підставі зібраної інформації та з урахуванням Вашого стану здоров’я та побажань, щотижня буде розроблятися Ваш індивідуальний раціон харчування, який містить набір конкретних та зрозумілих страв, а також персональний графік прийому їжі.Як часто проводяться консультації

Ваше спілкування з лікарем-дієтологом проводитиметься щотижня, чергуючи особисті консультації та консультації за телефоном. Раз на два тижні при особистій зустрічі лікар-дієтолог відзначатиме динаміку змін Вашої ваги, та складатиме Ваш індивідуальний графік харчування та меню. Через тиждень після консультації лікар-дієтолог зв’яжеться з Вами по телефону, відповість на всі питання, при необхідності відкоригує моменти, що викликають труднощі або дискомфорт

послуги

1 месяць

2 месяці

Консультації дієтолога в клініці
*
тривалістю 20 хв.

2

5

Консультації дієтолога телефоном
*
тривалістю 20 хв.

2

4

Біоімпедансна діагностика

1

2

* При кожній консультації лікар-дієтолог коригує раціон харчування та складає дієту на тиждень.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування СМАЧНА ДІЄТА Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Пройти тест«Отримай персональну програму харчування від дієтолога онлайн або в клініці»