Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Кошерна

Правильний та збалансований раціон харчування з урахуванням кашруту

Суть дієти: Довгий час вважалося, що харчування за релігійними канонами та класична дієтотерапія несумісні та передбачають вибирати щось одне: або худнути та зміцнювати здоров’я, або дотримуватися релігійних приписів. Фахівці клініки “Дієт Центр” з легкістю позбавлять вас від вирішення цієї дилеми.

Спеціально для людей, які сповідують іудаїзм та складають свій раціон харчування за релігійними правилами – з урахуванням кашруту, доктор-дієтолог розробить збалансовану та смачну дієту для зниження ваги та поліпшення здоров’я.

Для кого рекомендована програма:
для людей, які вживають тільки кошерну їжу та прагнуть збалансувати свій раціон харчування, зменштити чи набрати вагу, поліпшити здоров’я.
Обравши цю програму, Ви зможете:
Як складається Ваша персональна дієта

Для розробки індивідуального раціону харчування фахівці Клініки:

На підставі зібраної інформації, а також з урахуванням кашруту та Ваших індивідуальних побажань, щотижня буде розроблятися Ваша індивідуальна дієта, яка містить набір конкретних та зрозумілих страв, а також персональний графік прийому їжі.
Як складається Ваша персональна дієта

Ваше спілкування з лікарем-дієтологом проводитиметься щотижня, чергуючи особисті консультації та консультації за телефоном. Раз на два тижні при особистій зустрічі лікар-дієтолог відзначатиме динаміку змін Вашої ваги, та складатиме Ваш індивідуальний графік харчування та меню. Через тиждень після консультації лікар-дієтолог зв’яжеться з Вами по телефону, відповість на всі питання, при необхідності відкоригує моменти, що викликають труднощі або дискомфорт.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн