Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Програма для «сушки» тіла і роботи на рельєф

Спеціальний комплекс для зниження кількості жирової тканини при «сушінні» тіла і роботі на рельєф.


Суть дієти:
Зниження ваги і заняття спортом не завжди ефективно дозволяють досягти бажаних параметрів і форм тіла, навіть при правильно підібраних і регулярних тренуваннях. У цьому випадку, крім спорту, потрібен спеціальний комплекс заходів для впливу на організм з метою зниження кількості жирової тканини.

У DietCenter розроблена дієтологічна програма, яка в поєднанні з заняттями спортом допоможе без шкоди для здоров’я знизити кількість жирової тканини до фізіологічно допустимих індивідуальних показників, прискорити процес «сушіння» тіла, добитися бажаної м’язової рельєфності без втрати м’язової маси.

Дієтологічна програма при «сушінні» і роботі на рельєф включає розробку спеціального режиму і раціону харчування, рекомендації щодо оптимізації фізичних навантажень, при необхідності – медикаментозний вплив. Результатом буде рельєфна мускулатура, більш пружне і підтягнуте тіло.

Дана програма буде ефективна в комплексі зі спортивними тренуваннями. Застосування рекомендовано, якщо кількість жирової тканини в організмі знаходиться на рівні: для чоловіків – не більше 15%, для жінок – не більше 25%.

Лікар – дієтолог розробить і скоректує раціон харчування, з урахуванням специфіки фізичних навантажень (виду навантажень, тривалості, інтенсивності, частоти), щоб досягнути максимально результату.

Для кого рекомендована програма: для людей, що займаються бодібілдингом, бодіфітнесом, кросфітом і силовими видами спорту, а також для тих, хто активно займається фітнесом і прагне довести тіло до «сухого» рельєфного стану.

Дана дієтологічна програма не може бути застосована для людей з надмірною вагою. Тільки після того, як кількість жирової тканини досягне фізіологічної норми, можна приступити до етапу «сушки» і роботи на м’язовий рельєф.

Протипоказаннями до застосування програми є: цукровий діабет, метаболічний синдром, захворювання нирок, серцево-судинні захворювання.

Зупинившись на цій програмі, Ви зможете:

Як складається Ваша персональна дієта:

Для розробки індивідуального раціону харчування, фахівці DietCenter:

Як часто проводяться консультації:

Консультації з фахівцем DietCenter будуть проводитися кожні два тижні, буде складатися програма харчування, з урахуванням харчових вподобань і потреб організму, дотримуючись якої (за умови регулярних занять спортом) можна досягнути ефекту «сушки» тіла і результатів роботи на рельєф.

Тривалість програми залежить від індивідуальних особливостей організму і тих цілей, які перед собою ставить пацієнт.

Рекомендована тривалість курсу дієтотерапії – 2 місяці. Далі необхідна перерва на кілька тижнів, після якої при необхідності можна продовжити програму.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн