Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Детокс-Інтенсив

Detoks intensiv

Суть дієти: Експрес-програма очищення та відновлення організму для підвищення імунітету, життєвого тонусу, підтримки Вашої молодості і здоров’я.

Наш організм не завжди може впоратися з токсичним навантаженням і в повній мірі здійснювати функцію самоочищення. В результаті – токсичні речовини, що потрапляють в наш організм з неякісної води і їжі, забрудненого повітря, косметики та побутової хімії, лікарських препаратів, синтетичного одягу і предметів побуту, поступово накопичуються в організмі. Це може стати причиною поганого самопочуття, підвищення стомлюваності, зниження імунітету, погіршення процесу травлення, відобразитися на зовнішньому вигляді (стані шкіри, нігтів, волосся) і викликати погіршення стану здоров’я.

Для вирішення цієї проблеми в DietCenter розроблена експрес-програма «Детокс-інтенсив». Програма спрямована на очищення, активізацію власних ресурсів для природної детоксикації та відновлення організму за короткий період.

Програма дозволяє досить швидко надати допомогу для оздоровлення організму, наприклад, в зимово-весняний період при зниженні імунітету, погіршенні загального самопочуття, дефіциті вітамінів, сонячного світла і тепла; а також після підвищених навантажень на організм, наприклад, тривалих свят, заходів, під час яких Ви вживали багато важкої їжі, алкогольних напоїв.

«Детокс-інтенсив» допоможе організму впоратися з навантаженням і активізувати систему самоочищення. Це комплекс заходів, який дозволяє вивести токсини на клітинному рівні, спрямований на нормалізацію роботи печінки і шлунково-кишкового тракту.

Програма заснована на методах функціональної медицини. Спеціальне детокс-меню, режим харчування в поєднанні з медикаментозними та фізіотерапевтичними методами допоможуть активізувати природну детоксикацію і дадуть досить швидкий і відчутний ефект.

Проходження програми дозволить знизити або усунути ознаки і зовнішні прояви впливу токсинів на організм: відчуття хронічної втоми, порушення сну, нестійкий настрій, проблеми з травленням, набряки і багато інших.

Для кого рекомендована програма: «Детокс-інтенсив» рекомендується проходити раз на півроку всім людям, які живуть у великих містах, де висока концентрація токсичних речовин в повітрі і воді; при нерегулярному харчуванні, тривалому прийомі медикаментів, для тих, у кого «в багажі» є шкідливі звички, такі як паління, вживання алкоголю, «захоплення» фаст-фудом. Програма оптимально підходить для тих, хто хоче швидко відновити здоров’я після свят або тривалих заходів, що чинили додаткове навантаження на організм.


Програма рекомендована, якщо наявні фактори:

Програма не рекомендована пацієнтам з цукровим діабетом 1 і 2 типу, людям з жовчнокам’яної хворобою, з хронічною нирковою недостатністю, при наявності каменів у нирках.

Зупинившись на цій програмі, Ви зможете:

Як складається Ваша персональна дієта:

Для розробки індивідуального раціону Detox-харчування фахівці DietCenter:

Тривалість програми «Детокс-інтенсив» становить 2 тижні. Після проходження курсу необхідно відвідати лікаря. Спеціаліст DietCenter відповість на питання і при необхідності – дасть подальші рекомендації. Даний детоксикаційний курс рекомендується проходити кожні 6 місяців, особливо жителям великих міст.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн