Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Антиейджинг

Аnti-age комплекс для омолодження, оздоровлення та уповільнення процесів старіння.

програма антиэйнджингПродовжити молодість і уповільнити старіння – завдання, що ще недавно здавалося нереальним сьогодні все успішніше вирішується завдяки розвитку науки, досліджень процесів старіння і механізмів, що впливають на появу вікових змін.

Уже в 30-35 років з’являються перші ознаки старіння, які є зовнішнім відображенням змін у нашому організмі. Ознаки старіння виникають тоді, коли інтенсивність руйнування починає перевищувати здатність організму до самовідновлення.

Старіння не можна скасувати, але завдяки сучасним досягненням науки, його цілком реально «відкласти» – сучасні методи anti-age медицини дозволяють відчувати і виглядати на 10-20 років молодше свого віку.

На підставі провідних наукових досліджень в DietCenter розроблена лікувально-діагностична програма, спрямована на омолодження, оздоровлення та уповільнення процесів старіння, яка допоможе привести системи організму до оптимальних показників, необхідним для підтримки молодості, краси і здоров’я на довгі роки.

Як працює програма Анти-ейджинг:

Основні цілі anti-age терапії – знизити швидкість біологічного старіння, скорегувати вікові зміни, поліпшити самопочуття, підвищити працездатність і продовжити період активного життя.

Ефективність програми побудована на усуненні первинних причин – внутрішніх змін, через вплив на індивідуальні механізми, що запускають процеси старіння в кожному конкретному випадку.

На сьогоднішній день вивчені та виявлені основні чинники, які є найбільш інформативними в діагностиці старіння – біологічні маркери старіння. Аналіз цих показників дозволяє визначити індивідуальний профіль старіння і виробити персональну програму омолодження і профілактики старіння.

На підставі діагностичної панелі маркерів виявляються показники, регулюючи які можна впливати на процеси старіння, найбільш ефективно здійснювати підбір anti-age терапії та аналізувати її ефективність.

Для діагностики вікових змін проводиться оцінка гормональної функції організму, досліджуються стан вуглеводного обміну, жирового обміну, показники вітамінної недостатності, дисбалансу мікроелементів, проводиться аналіз оксидативного стресу, процесу виведення продуктів глікіровання, ряду інших показників і маркерів, що застосовуються в anti-age терапії. Існує діапазон оптимальних значень для цих показників, вихід за межі якого дозволяє зробити висновок про зміни в організмі.

На підставі результатів досліджень визначаються основні ризики, розробляється профілактична та лікувальна тактика для кожного конкретного пацієнта.

Нормалізація і відновлення значущих параметрів до оптимальних значень дозволяє впливати на процеси, які запускають вікові зміни, гальмувати їх і запобігати, підтримуючи необхідний рівень біологічних процесів протягом тривалого часу.

Вплив на глибинні причини, які запускають старіння, забезпечує довгострокові результати, а внутрішні зміни призводять до сприятливих зовнішніх ефектів, забезпечуючи можливість відчувати себе і виглядати значно молодше свого віку.

Як будується anti-age програма:

Антивікова програма – це комплекс лікувально-профілактичних заходів по омолодженню й оздоровленню організму, розроблений на підставі результатів сучасної діагностики маркерів старіння з урахуванням індивідуальних особливостей і цілей пацієнта.

Діагностичний блок включає:


Терапевтичний блок включає:

Анти-ейджинг дієту – персональний план харчування, який розробляється на підставі результатів досліджень, діагностики та даних анамнезу, c урахуванням індивідуальних особливостей (робочий графік, рівень фізичної активності, харчові вподобання та ін.)

В основі anti-age дієти – збалансоване меню для оздоровлення раціону, нормалізації ваги і впливу на процеси, що викликають передчасне старіння.

Фармакологічна супровід – медикаментозний план лікування, який в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта спрямований на:


Рекомендації з оздоровлення способу життя, в тому числі:


Програма дає «Антиейджінг» дає можливість:

Тривалість одного курсу програми розрахована на 3 місяці.

Програма передбачає ряд досліджень: від мінімального комплексу до максимального переліку маркерів старіння, що дає найбільш повну інформацію про стан організму.

При наявності надлишкової ваги аnti-age терапія буде обов’язково включати і програму зниження ваги – як одного з найпотужніших чинників старіння. Оскільки корекція надлишку жирової тканини за допомогою правильно підібраного харчування – невід’ємний компонент антивікової терапії.

Консультації будуть проводитися кожні 2 тижні. Під час прийомів доктор-дієтолог відзначатиме динаміку змін самопочуття, ваги, розробіть індивідуальний графік і раціон харчування, відповість на запитання, допоможе, щоб ваша програма була максимально комфортною і ефективною. 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн