Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Набір м’язeвої маси

Правильний раціон харчування – основа спортивних досягнень!

Суть дієти: Не завжди корекції ваги достатньо, щоб здобути ідеальну фігуру. Тому більшість людей, після нормалізації ваги, прагнуть створити ще і красивий м’язовий рельєф тіла. Поєднавши здорове харчування і фізичні навантаження, можна досягти поставленої мети, змоделювавши ідеальні контури фігури.

Фахівці DietCenter розробили ефективну програму харчування, застосування якої дозволить активізувати в організмі функцію нарощування м’язевої маси і прискорити процес зміцнення і формування м’язів. Дана дієтологічна програма повинна супроводжуватися регулярними заняттями спортом, без фізичних навантажень «запустити» процес росту м’язевої маси неможливо.
Програма передбачає: розробку спеціальної системи харчування, а також рекомендації щодо медикаментозного впливу на процес набору м’язевої маси і коррекцію фізичної активності (режиму тренувань, тривалості та інтенсивності навантажень).

Для кого рекомендована програма: програма набору м’язевої маси підходить для людей, що активно займаються спортом і тих, хто бажає якісно і ефективно впливати на розвиток і зміцнення м’язової системи.

Спеціальна дієта допоможе збільшити обсяг м’язевої тканини, за рахунок забезпечення надходження в організм необхідної кількості поживних речовин, що при регулярній фізичній активності сприятиме формуванню нових м’язових волокон. Результат регулярних тренувань і здорового харчування – красиве підтягнуте рельєфне тіло.

Використання такої дієтологічної програми протипоказано при наявності надмірної ваги. Перед тим як розпочинати етап нарощування м’язевої маси, необхідно нормалізувати вагу, інакше можна досягти протилежного ефекту: зі збільшенням м’язевої маси пропорційно буде збільшуватися і кількість жирової тканини. Коли в організмі активується функція синтезу, вона в однаковій мірі здійснюється і в м’язовій і в жировій ткані. Тому, перш ніж переходити до процесу набору м’язевої маси, необхідно відкоригувати вагу, якщо в цьому є необхідність. Ці процеси повинні проходити поетапно і послідовно: спочатку – зниження ваги, потім – робота над м’язовим рельєфом.

Зупинившись на цій програмі, Ви зможете:

Як складається Ваша персональна дієта:

Для розробки індивідуального раціону харчування, фахівці DietCenter:

Як часто проводяться консультації

Кожні два тижні складається програма харчування з урахуванням смакових вподобань і потреб організму клієнта, дотримуючись якої (за умови регулярних занять спортом) можна досягти бажаних результатів.

Тривалість програми залежить від індивідуальних особливостей організму клієнта і тієї мети, яку він перед собою ставить. Швидкість набору м’язевої маси залежить від фізичного стану м’язів. При початковому рівні фізичної підготовки, швидкість набору м’язевої маси буде вище, ніж у досвідчених спортсменів. Так, на початковому рівні фізичної підготовки набір м’язової маси становить 1-1,5%, на середньому – 0,5 – 1%, на високому – 0,5% і менше.

Набір м’язевої маси в DietCenter забезпечує регулярний контроль стану м’язової системи, що дозволяє оцінювати ефективність роботи над кожною групою м’язів. Залежно від того, як змінюється тонус м’язової системи, можна коригувати фізичні навантаження і програму харчування, що є запорукою ефективного та довгострокового результату.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн