Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Кинути палити і не набрати зайвої ваги

Правильний раціон харчування – основа спортивних досягнень!

Суть дієти: викинути сигарету і відчути справжній смак життя. Дієтологічна програма для комфортної відмови від паління і нормалізації ваги.

Багатьох із тих, хто хоче попрощатися з курінням зупиняє страх придбати зайві кілограми. Дійсно, відмова від сигарет – це певний стрес для організму і коливання ваги можливе.

При відмові від куріння виникає стан нікотинового голоду, що подібний до стану звичайного голоду. Не розрізняючи ці стани, люди що кинули палити часто заїдають «сигаретний голод».

Крім того, після відмови від сигарет, коли в легені, кров та інші органи тіла не надходить доза нікотину, в організмі починаються зміни. По-іншому протікають метаболічні процеси, може змінюватися швидкість травлення. Це дозволяє білками, жирами та вуглеводами, що надходять з їжею, краще засвоюватися. Якщо раніше організм витрачав величезні сили на відновлення після кожної викуреної сигарети, то тепер необхідність в цьому відпала.

Для того, щоб допомогти комфортно почати нове життя без сигарет і зберегти вагу в нормі в медичному дієтологічному центрі здоров’я та смачної дієти «Дієт Центр» розроблена нова програма харчування «Смачна дієта – Кинути палити і не набрати зайвої ваги».

Якщо Ви кидаєте палити і хочете зберегти струнку фігуру, в клініці доктора Бровко Вам запропонують пройти спеціальну дієтологічну терапію. В рамках даної програми для кожного пацієнта розробляється спеціальна дієта з урахуванням його смакових вподобань і потреб організму.

При розробці дієтологічної програми враховується стаж куріння, кількість викурених сигарет, доза нікотину, яка потрапила в організм, ступінь залежності, швидкість обміну речовин.

Раціон харчування різноманітний, поживний і збалансований, що виключає потребу в додаткових перекусах, які й можуть стати причиною набору зайвої ваги. Основне завдання цієї дієти полягає не тільки у відмові від куріння, а і в одержанні повного контролю над апетитом.

Паралельно можуть призначатися препарати, що компенсують нікотин, дозування яких постійно знижується для поступового і ефективного позбавлення від нікотинової залежності. В результаті, підтримка метаболізму (обміну речовин) відбувається лише за рахунок правильного харчування. Використання даної програми – це позбавлення від залежності і збереження або приведення ваги в норму.

Для кого рекомендована програма: дієтологічна програма розроблена для людей, які хочуть кинути палити і не набрати зайву вагу. Методика буде ефективна і для тих, хто вже самостійно впорався зі своєю залежністю і хоче запобігти проблемі надмірної ваги. Також програма може використовуватися і при лікуванні пацієнтів, які вже не курять, але в результаті відмови від нікотину, набрали зайві кілограми.

Зупинившись на цій програмі, Ви зможете:

Як складається Ваша персональна дієта:

Для розробки індивідуального раціону харчування, фахівці клініки:

Як часто проводяться консультації

Консультації з лікарем дієтологом проводяться щотижня. Особисті зустрічі чергуються з консультаціями в телефонному режимі. Це дозволить Вам вчасно отримувати відповіді на всі питання, що виникають в ході дотримання дієтотерапії, відчувати постійну підтримку кваліфікованого фахівця, а лікарю – спостерігати за тим, як Ваш організм реагує на відмову від нікотину, оцінювати ефективність використовуваної методики і в разі потреби вносити раціональні зміни. Раз на два тижні лікар буде коригувати раціон харчування з урахуванням Ваших побажань і потреб організму. При необхідності кількість консультацій збільшується.

Тривалість програми може бути різною, на що впливають стаж куріння, рівень залежності, сила волі, готовність пацієнта міняти свої звички і відмовлятися від тих, які шкодять здоров’ю. Враховуючи всі ці чинники, організму необхідно 3-6 місяців для того, щоб звикнути обходитися без нікотину. Відповідно, тривалість програми також може бути різною. У середньому програма розрахована на 4 місяці дієтотерапії.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн